Při hormonálních změnách, menopauze a nefunkční štítném žláze

Při hormonálních změnách u mužů i žen, nefunkční štítné žláze, menopauze

V počátku kúry u dospělých bereme BIO Andělské kapky s Levandulí Chodouňskou pro prvních deset dnů 3 kapky ráno a 3 kapky večer. Pokud vám to mysl a vaše vůle dovolí, vynechte pro toto období alkohol, kapky budou pracovat efektivněji. Kdyby se stalo, že dostanete teplotu, průjem nebo dokonce projev na kůži, znamená to že z vás odchází toxíny včetně případných virů, které by se stejně v nejbližší době projevily. Neberte si paracetamol ale vyležte to. Pokud je teplota, potírejte vnitřní zápěstí BIO esenciálním olejem z Levandule Chodouňské a chodidla syrovými rozkrojenými bramborami. Teplota, případně i horečka odejdou a hlavně vyplaví svinstvo z těla.

Jakmile nám funguje nastartování biodynamické regenerace centrální nervové soustavy a zacelení neurotransmiterů a neuropeptidů. Začneme srovnávat také hormonální systém do normálu  a to budeme postupně zajišťovat dávkami BIO konopného semene s levandulí z BIO konopného čaje s Levandulí Chodouňskou . Tzn. Doplnění OMEGA 3,6,9 kyselin a flavonoidů - molekul života, antioxidantů, antibiotik a antiseptik. Jedno dopoledne pijete tento čaj a druhé dopoledne kdykoliv do 14.00 BIO Zelený čaj Chun Mee z čínských kopců s Levandulí Chodouňskou s Levandulí Chodouňskou pro detoxikaci a pak po 14.00 kdykoliv večer  BIO Levandulový čaj .

Nálevy čaje připravujeme vždy 6g (2 lžičky/0,5l , vody 70°C - stačí vypnout varnou konvici před bodem varu). I současně s kapkami vařte pravidelně 2 x denně nálevy – čaje denně. PO dobrání kapek, které nesdílíte ani neschováte pro horší časy, pokračujete jen s bio čaji a přímou aromaterapií.

BIO esenciální olejíček aplikujte přímo na tepny na vnitřních zápěstích vašich rukou a spánky. Každý večer nebo alespoň 3 x týdně. Tuto přímou aromaterapii si dělejte kdykoliv přijde nával potu studeného či horkého, a pokud by vám bylo na omdlení, nakapte 4 kapky do 1dl vody a vypijte jako první pomoc. Tento olejíček můžeteJ

Na jaře a na podzim doporučujeme BIO ostropestřecovou pastu s Levandulí Chodouňskou do ranního jogurtu nebo na lžíci polévkovou a sníst. Po rozmíchání samozřejmě. V kvalitních BIO produktech se vám krásně oddělují jednotlivé složky a ingredience, takže po otevření vždy před podáním promíchat.

.
.
.

Jestli jste opravdu vysoce vyčerpaní, objednejte si třídenní Detox pobyt nebo wellnes pobyt a pomůžeme vám s počátkem řešení vašeho stavu. Ono být sám sebou v podzimních nebo ještě lépe zasněžených bio levandulových polích – není lepšího ponoření se do sebe s naší péčí a plnou stravou i poradnou v balíčku, procedurami navíc získáte nové inspirace, jak pracovat s naturopatií. 

V horkých dnech večer místo čaje BIO Levandulovou harmonizovanou vodu.

Jak mi pomůže zdravá výživa s BIO Levandulí Chododouňskou? Jaké produkty si mám vybrat? 

Všechny naše produkty vyrábíme, proto, že unikátní biodynamické látky uvnitř Levandule Chodouňské přináší v každodenních pochoutkách, ať je to BIO RAW tyčinka, sušenky, kaše, koření nebo domácí granola prevenci a péči o autoimunitní onemocnění, podporují růst a obnovu neuronů a neurotransmiterů a co teprve naše sirupy, kterými namícháte vynikající celoroční drinky a ledové čaje či limonády a naboostujete svůj den. plný energie a vitality. 

 

 

Slow aging to flow s Levandulí Chodouňskou

Další naši pomocníci pro zdravý a veselý život 

Pro ženy doporučujeme pro péči o hormonální a pigmentové skvrny
BIO Antiblemish s Levandulí Chodouňskou a v zimních měsících
BIO konopný balzám s Levandulí Chodouňskou, které vám pomohou s letními problémy v létě /píchnutí infikovaným komárem, stařecké skvrny, pigmentové mapy na pleti, kruhy pod očima, opary, kousnutí infikovaným klíštětem, žahnutí medúzou nebo popálenina, ragáda, trhlinka, záděra, akné. V zimě balzámem řešíte suchá a podrážděná místa, opary, virové projevy na kůži a pleti, atopická místa, dermatitidy u sebe či vašich blízkách.

Doporučujeme si dělat domácí ledové čaje a limonády z našeho BIO meruňkového čaje s Levandulí Chodouňskou. Namísto pesticidů, atb a konzervantů z konvenčních ledsových čajů, se můžete léčit a ještě chutnají božsky.

Už jste někdy slyšeli, co dokáže nesířená BIO meruňka  s vitamíny A, B, C, K a minerály, antioxidanty, antiseptiky i přírodními ATB z Levandule Chodouňské? 

A  nebo jste li milovníky malin a jahod, pak je jasná volba BIO Vitafruit sypaný čaj s 9 vitamíny a Levandulí Chodouňskou . Namísíme jsme jej v naší manufaktuře ze sušených BIO malin, jahod, jablek, pomeranče, Ibišku a Levandule Chodouňské.

Dáte 2 polévkové lžíce na 1L džbánu z kvalitního skla. Zalijete 70°C vody, aby všechny biodynamické látky zůstaly uvnitř a pak dáte do ledničky. Podáváte jako domácí BIO ledový čaj. A podporujete imunitu, hojíte a řešíte akné, dermatitidy, atopické ekzémy a nervy celé rodinyJ

Doporučujeme pravidelné procházky aspoň 6km denně, a nebo pohybovou aktivitu pro zvýšení adrenalinu a přirozenou únavu. Před usínáním minimálně 3h nejíst a pít minimálně. Abyste nezatížili metabolismem procesy zklidňování a usínání. V případě, že se budete cítit velmi vyčerpaní, udělejte si koupel nohou a nakapte olejíček cca 10 kapek do koupele (do lavoru). Při migréně nakapte 5 kapek do 1dcl vody a vypijte k okamžité úlevě.

.
.
.

 

Vaše zkušenosti:

Dana N. 49 let, Liberec: Návaly až na omdlení, výkyvy tlaku a pocení, nespavost, permanentní únava až vyčerpání, změny na kůži  

Ke zlepšení stavu došlo již po prvním měsíci. Po třech dnech se kvalitněji vyspala a zdálo se jí, že se méně v noci i ve dne potí. Po prvním měsíci se stav výrazně zlepšil. Tlak se srovnává k normálu, na měření cholesterolu jde až za měsíc.  Cítí se více energicky. Nebolí ji kolena, méně se potí a má pocit, že trochu oplasklo hormonální bříško, které se dělá bez závislosti na tom, zda cvičíme, běháme, jíme zdravě a staráme se o sebe. Prostě tím, že přestáváme produkovat kortizol a insulin, se tuky kolem břicha a boků lásky ukládají. Po Bio Zeleném čaji s Levandulí Chodouňskou má méně chutí na sladké a po BIO konopném s Levandulí větší sílu a chuť do života. Celý měsíc nebyla nemocná jen první týden si tělo zvykalo a toxíny šly ven, hodně chodila na toaletu ale po dvou měsících, byla 3kg dole cítila se lehčí, bez podrážděnosti, usíná po přímé aromaterapii skvěle, po BIO Levandulovém čaji spí v podstatě každý den bez přestávek a buzení.

Daně byla léčena celý život hypotyreóza. Nefunkční štítná žláza, a tak s menopauzou nastaly i přes kortikoidy, které jí celý život zvyšují tlak a cholesterol, velké problémy. To byl stimul k tomu, aby si řekla „dost“ a zkusila přírodní medicínu.

Nakonec se zlepšila i kůže a s láskou popíjí BIO meruňkový čaj s Levandulí s celou rodinou.

Radka U., 57 let: Celoživotní hypertyreóza, podrážděnost, nespavost, bušení srdce, vysoký krevní tlak, léčena 20 let kortikoidy

K prvnímu zlepšení došlo s podrážděností. Již po 14 dnech se cítila lépe. Vysoký krevní tlak jí klesl natolik po měsíci, že přestala užívat chemický lék a nahradila ho Bio čaji. Po dobrání Bio Andělských kapek nejprve přišla krátká viróza, ano, to se stává, když je tělo extrémně zatíženo toxíny, jdou z těla ven. Na doporučení nebrala paracetamol ale hezky čtyři dny ležela a pila čaje, až se tělo  nejen vyčistilo ale dle jejích slov, výrazně se zlepšila celodenní nálada a energie do života.

Po půl roce Radka spí dobře, miluje přímou aromaterapii a v zimních dnech si kape esenciální olejíček i na kotníky a roztírá je v horké vodě v lavoru - dělá si koupel. Peelingem s BIO Levandulovou mořskou hrubozrnnou solí s Levandulí Chodouňskou si dělá „nirvánu“, jak nazývá svůj léčebný rituál a k čajům přidala i koření, Extra virgin olivový olej, naše BIO RAW tyčinky a nápoje pro pestřejší vaření a svačinky.

Radka nesleduje ani bušení srdce, tlak má v normálu, spí kvalitně a ráda, čaje se staly jekjími berličkami a po půl roce dokonce vynechala celoživotní léčbu kortikoidy, které jí stejně nepomáhaly. Cituji. „Když to bylo k ničemu, proč bych to brala“

Jak zmiňuje, jak jen může, snaží se příjemnou cestou dostat do těla biodynamické léto pro lepší fungování těla, mysli a duše.

Petr, 56 let:  Řidič z povolání, minimum pohybu, hormonální změny a vyhoření, navíc po 3 x očkovaní na Covid nemůže dýchat, má úzkosti, deprese a cítí se být stále vyčerpaný a zoufalý

Petrovi jsme nastavili nejprve detoxikační kúru s BIO zeleným čajem z Levandule Chodouňské v kombinaci s BIO ostropestřecovou pastou s Levandulí Chodouňskou v ranních hodinách. Večer pak čistou BIO Levanduli Chodouňskou v čaji i v přímé aromaterapii. Petr přijel na třídenní DETOX balíček do Levandulového údolí a probrali jsme v klidu všechny životní neduhy, prohry i výhry a radosti. Ukázalo se, že vnitřně toužil po změně práce delší dobu, ae nedokázal najít odvahu a připustit si to.

Po třech dnech Petr odjížděl vybaven nejen přesně stanovenou kúrou ale také odpočatý a plný chuti nabrat nový dech. To byl počátek a polovina úspěchu. Psal se listopad a všude řádily virózy a Petr přijížděl se strachem ale odjížděl vyrovnaný, plný odhodlání, že ví, jak na to, když přijde onemocnění a po prvních třech dnech na BIO Andělských kapkách, po koupelích, masážích a detoxikační stravě, kdy si prý zamiloval SUPER bowl, o které předtím v životě neslyšel jsme všichni měli radost a věděli jsme, že odjíždí jiný člověk. Knihy i podesty, které jsme doporučily, prý hrály stejně důležitou roli jako naše péče a laskavost. A tak s laskavostí teď jde Petr životem o 6 kg lehčí po 9 měsících, bez problémů s klouby, bez bolestí hlavy a sebelitování. Tlak i cholesterol v normálu. Dýchá dobře, dle jeho slov, sportuje – má rád pěší turistiku a plavání, začal se otužovat v sauně a v řece. Miluje naše BIO čaje a 2 x do roka se podporuje BIO Andělskými kapkami a BIO ostropestřecovou pastou. Jezdí 1 x měsíc na jeden den pro duši do Levandulového údolí na svařáček a dobrý oběd, na stezku, procházku a pozdravit se s námi. Nakoupit si a v jarních a letních měsících na deku, do lehátka s BIO Levandulovým mojitem a dnem jen tak pro sebe a pro svou partnerku.

Denisa K. Praha, 53 let: Sportovec menopauza jí zatočila se světem, návaly, úzkosti, strach a časté pocení a podrážděnost. Z nízkého tlaku je najednou vysoký a kolem břicha, přestože sportuje, se tvoří tuk, není očkovaná, Covid prodělala jednou, co si je vědoma

Zvolili jsme v počátku BIO Andělské kapky s Levandulí Chodouňskou - 3 ráno a 3 večer. K tomu „řešení bříška“ BIO zeleným čajem Chun Mee s Levandulí Chodouňskou a podrážděnost, úzkosti, návaly a vysoký tlak střídavě BIO konopný čaj s Levandulí Chodouňskou v dopoledních hodinách a čistou BIO Levanduli Chodouňskou ve večerních hodinách.

Denise se ulevilo hned po 14 dnech, po měsíci už si nemohla kúru vynachválit a začala přidávat další produkty pro řešení nápojů pro rodinu, vaření, pečení…

L.U-2


Myslíte, že je na čase zkusit celostní cestu funkční medicíny?


Cítíte se vyčerpaní? Trápí vás chronické či autoimunitní onemocnění a chcete jej řešit trvale?
Nespíte, máte deprese, úzkosti nebo smutek a konvenční medicína vám nepomohla nebo nemáte zájem o řešení s vedlejšími nežádoucími účinky?
Procházíte těžkým životním obdobím? Hormonálními změnami nebo bojujete s nadváhou, anorexií či bulimií? Poruchami příjmu potravy všeobecně?

Slyšíte z podcastů, rozhovorů, magazínů a knih větu "Vystupte z role oběti a najděte sebe samu? Najděte si čas na sebe. Ponořte se do sebe. Otevřete svou mysl, ale nevíte, jak? Nikdo vás to neučil a potřebujete podat pomocnou ruku, ukázat cestu, kroky, konkrétní nástroje, které vám pomohou? Nechcete jít hned k psychiatrovi nebo psychologovi a přesto se delší dobu cítete pod tlakem, v úzkosti, v depresi, vyčerpaní? Rádi byste to řešili zodpovědně a s trvalým efektem bez vedlejších nežádoucích účinků? S lepším jídelníčkem a novými návyky ve prospěch vašeho těla, mysli a duše? Podívejte se na velmi oblíbené třídenní pobytové balíčky, kde právě toto všechno zažíváte a odjíždíte s novou chutí jít jinak, žít v radosti a hojnosti a spokojený a zdravý. ZDE https://www.levanduloveudoli.cz/lecebne-a-wellness-pobyty-a-procedury/

Naše Kristýnka vás provede pobyty, balíčky, procedurami a poradí, jak a kdy, přijet pro pomoc a péči.
Kontaktujte nás na 
info@levanduloveudoli.cz. 

Naši terapeuté fungují v unikátním ekologickém a ESG areálu s procedurami, které najdete jen u nás a to díky znalostem tradiční slovanské naturopatie ale také poznání technik Ajurvédy, šamanského léčení v Jižní Americe, Africe, Čínské medicíny, ze kterých bychom měli pouze čerpat nicméně nejsou pro architekturu našeho lidského těla a genomu pomocí. V Evropě se staly spíš businessem. 

Případně se vydejte k nám na výlet, udělejte si krásný den - víkend a objednejte se na zážitek nebo proceduru abyste si prožili a vyzkoušeli první péči. 


Naším cílem je pomoci trvale, bez nežádoucích účinků a se změnami k lepšímu a vitálnějšímu životu i radosti z každého prožitého dne včetně toho s překážkami.

levandulové údolí