BIO SIRUP z Levandule Chodouňské 0,33l

Novinka Tip
269 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
9.12.2022
Možnosti doručení

BIO Sirup z Levandule Chodouňská: „Naše modré zlato“.

  • Z ekologicky pěstované Levandule Chodouňské - BIO certifikované
  • Skvělá chuť 
  • Ideální kůra pro psychiku, imunitu a nespavost či úzkost 

Ideální pro přípravu:

Limonád, ledových čajů, soft drinků ale také famózního levandulového mojita, prosecca či dalších oblíbených drinků pro klidnou mysl, veselé střevo a regeneraci nervové soustavy, dýchací a endokrinologické

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Povšimněte si, prosím,  barvy skutečného bio sirupu z ekologicky poctivě pěstované BIO Levandule lékařské a porovnejte s barvami " levandulových sirupů dostupných na trhu". Ochutnávku, dojem, důvěru ale hlavně výsledky užívání necháme na Vás:-) 

Ideální kůra pro psychiku, imunitu a nespavost či úzkost: Doporučujeme 2 x denně - dopoledne a večer po dobu jednoho měsíce v domácích limonádách, ledových čajích, Virgin mojitu nebo i Levandulovém Proseccu.

PŘÍPRAVA

Příprava při prevenci a člověka bez obtíží:  Malého panáka BIO sirupu přimícháte do 0,5l limonády, mojita nebo ledového čaje jako skvělé přírodní sladidlo s přidanými bio látkami pro klidnou mysl a veselé střevo - mikrobiom. Zlepší se vám kognitivní funkce i radost ze života díky Serotoninu. Povznesete se nad každodenní stres. 

Příprava pro člověka s nízkým tlakem: 2 lžičky na 0,5l horké vody maxim 70 až 80°C. Stačí ne úplně vařit či vypnout konvici před "bubláním". Maximálně jeden šálek denně. Při pocitu slabosti, motolice, vynechte na jeden až dva dny, a následující den pokračujte. Doporučujeme pít po 12.00h kdykoliv. 

Příprava při prevenci a člověka s vyšším krevním tlakem:  2 čajové lžičky vylouhujeme v hrnku 0,5l horké vody maxim 70 až 80°C. Stačí ne úplně vařit či vypnout konvici před "bubláním". Čaj pijeme dvakrát denně. V případě, že chceme měnit chutě, doporučujeme u těchto obtíží, ráno pít BIO Earl Grey nebo BIO Zelený čaj s Levandulí při střevních obtížích a večer stejným způsobem připravit BIO Levandulový čaj, který navíc podpoří Imunutu a klidný spánek, pomůže s úzkostí i depresemi a smutkem. 

BIO LEVANDULE CHODOUŇSKÁ

přírodní antidepresivum a dezinfektum má na základě ověřené klinické studie  vysoké množství antioxidantů, antibiotik a antiseptik, obsahuje BIO terpeny
a BIO flavonoidy, které mají blahodárný účinek na nervovou soustavu a její komplexní řešení. Harmonizují tělesmé funkce vašeho těla. Správný chod orgánů. 
Množství minerálů v Levanduli Chodouňské z vápencových moří umocňuje podporu imunity, přirozené funkce mikro biomu – našeho druhého mozku, a tím
řeší také poruchy trávícího systému, zvyšuje kognitivní funkce s vyšší tvorbou Dopaminu (soustředěnost, kreativita, stabilita, balance ) a Serotoninu - hormonu štěstí.
Levandule Chodouňská je přírodním sladidlem vhodným při dietách a obezitě, snižování váhy. Jde o unikátní odrůdu pěstovanou na vápencových mořích,
což ji významně diversifikuje od dalších Levandulí lékařských ale také odrůd Levandule nevhodných pro vnitřní užívání, nýbrž kosmetické a účely a výrobu
esenciálního oleje.

 Již staří Egypťané a Řekové věřili, že levandule lékařská samozřejmě bez chemického ošetření, je královnou bylin. Věděli, že uzdravuje dva základní systémy nejdůležitější pro zdraví člověka, nervový a trávicí systém. Přirozený nervový chod vaše těla pomáhá předcházet fyzickým i duševním chorobám. 

Na zdraví s BIO Levandulí Chodouňskou. BIO certifikace, FSC certifikace pro 100% kompostovatelný obal.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Doprava zdarmapři nákupu nad 1 500 Kč
Free shippingon purchases over 1 500 CZK
Expedice do 24 hodin
Expedition during 24 hours
BIO certifikace
ORGANIC certification
FSC certifikace100% kompostovatelný obal
FSC certification

Akce v Levandulovém údolí

Events in Lavander Valley

levandulové údolí levandulové údolí
levandulové údolí