BIO SIRUP z Levandule Chodouňské 0,33l

GEOFOOD
269 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
7.6.2023
Možnosti doručení

BIO Sirup z Levandule Chodouňská: „Naše modré zlato“.

  • Z ekologicky pěstované Levandule Chodouňské - BIO certifikované
  • Skvělá chuť 
  • Ideální kůra pro psychiku, imunitu a nespavost či úzkost 

Ideální pro přípravu:

Limonád, ledových čajů, soft drinků ale také famózního levandulového mojita, prosecca či dalších oblíbených drinků pro klidnou mysl, veselé střevo a regeneraci nervové soustavy, dýchací a endokrinologické

Certifikace: BIO, GEOFOOD, PHARMDATA. FSC certifikace pro 100% kompostovatelný obal.

Vyvinuto na základě výzkumu biodynamických látek VŠCHT ČR. Jdeme cestou udržitelnosti s láskou k planetě a úctou k člověku. 

Detailní informace

BIO certifikace
BIO certifikace
Doprava zdarma při nákupu nad 700 Kč
Doprava zdarma
při nákupu nad 700 Kč
Expedice do 24 hodin
Expedice do 24 hodin
FSC certifikace
FSC certifikace
100% kompostovatelný obal

Detailní popis produktu

Povšimněte si, prosím,  barvy skutečného bio sirupu z ekologicky poctivě pěstované BIO Levandule lékařské a porovnejte s barvami " levandulových sirupů dostupných na trhu". Ochutnávku, dojem, důvěru ale hlavně výsledky užívání necháme na Vás:-) 

Ideální kůra pro psychiku, imunitu a nespavost či úzkost: Doporučujeme 2 x denně - dopoledne a večer po dobu jednoho měsíce v domácích limonádách, ledových čajích, Virgin mojitu nebo i Levandulovém Proseccu.

PŘÍPRAVA

Příprava při prevenci a člověka bez obtíží:  Malého panáka BIO sirupu přimícháte do 0,5l limonády, mojita nebo ledového čaje jako skvělé přírodní sladidlo s přidanými bio látkami pro klidnou mysl a veselé střevo - mikrobiom. Zlepší se vám kognitivní funkce i radost ze života díky Serotoninu. Povznesete se nad každodenní stres. 

Příprava pro člověka s nízkým tlakem: 2 lžičky na 0,5l horké vody maxim 70 až 80°C. Stačí ne úplně vařit či vypnout konvici před "bubláním". Maximálně jeden šálek denně. Při pocitu slabosti, motolice, vynechte na jeden až dva dny, a následující den pokračujte. Doporučujeme pít po 12.00h kdykoliv. 

Příprava při prevenci a člověka s vyšším krevním tlakem:  2 čajové lžičky vylouhujeme v hrnku 0,5l horké vody maxim 70 až 80°C. Stačí ne úplně vařit či vypnout konvici před "bubláním". Čaj pijeme dvakrát denně. V případě, že chceme měnit chutě, doporučujeme u těchto obtíží, ráno pít BIO Earl Grey nebo BIO Zelený čaj s Levandulí při střevních obtížích a večer stejným způsobem připravit BIO Levandulový čaj, který navíc podpoří Imunutu a klidný spánek, pomůže s úzkostí i depresemi a smutkem. 

BIO LEVANDULE CHODOUŇSKÁ

přírodní antidepresivum a dezinfektum má na základě ověřené klinické studie  vysoké množství antioxidantů, antibiotik a antiseptik, obsahuje BIO terpeny
a BIO flavonoidy, které mají blahodárný účinek na nervovou soustavu a její komplexní řešení. Harmonizují tělesmé funkce vašeho těla. Správný chod orgánů. 
Množství minerálů v Levanduli Chodouňské z vápencových moří umocňuje podporu imunity, přirozené funkce mikro biomu – našeho druhého mozku, a tím
řeší také poruchy trávícího systému, zvyšuje kognitivní funkce s vyšší tvorbou Dopaminu (soustředěnost, kreativita, stabilita, balance ) a Serotoninu - hormonu štěstí.
Levandule Chodouňská je přírodním sladidlem vhodným při dietách a obezitě, snižování váhy. Jde o unikátní odrůdu pěstovanou na vápencových mořích,
což ji významně diversifikuje od dalších Levandulí lékařských ale také odrůd Levandule nevhodných pro vnitřní užívání, nýbrž kosmetické a účely a výrobu
esenciálního oleje.

 Již staří Egypťané a Řekové věřili, že levandule lékařská samozřejmě bez chemického ošetření, je královnou bylin. Věděli, že uzdravuje dva základní systémy nejdůležitější pro zdraví člověka, nervový a trávicí systém. Přirozený nervový chod vaše těla pomáhá předcházet fyzickým i duševním chorobám. 

Na zdraví s BIO Levandulí Chodouňskou. BIO certifikace, FSC certifikace pro 100% kompostovatelný obal.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Doprava zdarmapři nákupu nad 700 Kč
Free shippingon purchases over 700 CZK
Expedice do 24 hodin
Expedition during 24 hours
BIO certifikace
ORGANIC certification
FSC certifikace100% kompostovatelný obal
FSC certification

Akce v Levandulovém údolí

Events in Lavander Valley

levandulové údolí levandulové údolí
levandulové údolí