Život bez deprese, vyčerpání a nespavosti - Molekuly života v omezeném počtu 7900 kusů

BIO esenciální olej z Levandule Chodouňské pro přímou aromaterapii 10ml

599 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
5.3.2024
Možnosti doručení

Pro velkou poptávku jsme připravili esenciální Levandulový olej pro tzv. přímou aroma terapii. Esenciální oleje jsou božským darem přírody pro příjemnou formu terapie.  

❖ Zklidní miminka při masáži tepen na rukou či bříšku při plynatosti.
❖ Vhodný i k hydroterapiím - koupelím nohou a celého těla.

 „Naše modré zlato“. Dopřejte svým blízkým imunitu z čisté přírody.

Certifikace: BIO, GEOFOOD, PHARMDATA. FSC certifikace pro 100% kompostovatelný obal.

CERTIFIKACE

Detailní informace

BIO certifikace
BIO certifikace
Doprava zdarma při nákupu nad 700 Kč
Doprava zdarma
při nákupu nad 700 Kč
Expedice do 48 hodin
Expedice do 48 hodin
FSC certifikace
FSC certifikace
100% kompostovatelný obal

Detailní popis produktu

SLOŽENÍ

20%  BIO kokosový olej, 80% lisovaný olej z  BIO Levandule Chodouňské

 

 

ZA STUDENA LISOVANÝ ESENCIÁLNÍ LEVANDULOVÝ OLEJ

Aroma terapie neboli čichový vjem není jen o provonění prostor. Ovlivňuje mínění a chování člověka, jeho výkon i energii, stav těla, mysli i duše.

Podle podložených vědeckých analýz zvyšuje pravděpodobnost zdraví u jedince o desítky procent. Čichový smysl je součást limbického systému a ze všech smyslů se dá nejlépe využít pro podporu zdraví člověka a přirozené klidné chování.

Relaxujte, nečtěte sms ani knihu, nesledujte TV ani monitor, displej, neposlouchejte nikoho jen příjemnou hudbu nebo klid kolem Vás. Vnímejte dech a pochody svého těla. Nohy nahoru a hodinu a půl dopřejte stav klidu a míru vašemu tělu, mysli a duši. 

Pro velkou poptávku jsme připravili, i přesto, že se soustředíme díky vzácným terpenům, flavonoidům a v případě BIO Levandule Chodouňské i výjimečným minerálům na výrobu produktů pro vnitřní užití, za studena lisovaný esenciální Levandulový olej pro přímou terapii. 

Vhodný k hydroterapiím - koupelím nohou a celého těla. Po nakapání do Vaší teplé koupele dochází k aromaterapií přes váš největší orgán - kůži.

Spolu s aplikací kapek na vnitřní tepny na rukou a spánky, dochází k dynamické aromaterapii.

VYVINUTO NA ZÁKLADĚ VÝZKUMU BIODYNAMICKÝCH LÁTEK

Tento produkt vznikl na základě výzkumu BIO Levandule Chodouňské u týmu Dov. Heleny Čížkové a DR. Ivety Horsákové VŠCHT ČR a využívá  unikátního množství biodynamických látek v Levanduli Chodouňské ve srovnání se světovými producenty, například z Bulharska, Francie nebo dalších zemí.

❖ Zklidnění duše a mysli

❖ Flavonoidy a terpeny obsažené v této BIO Levanduli podpoří imunitu

 

Doplňkové parametry

Kategorie: BIO oleje a kapky s Levandulí Chodouňskou
desktopiframe18916: <iframe width="600" height="500" src="https://www.youtube.com/embed/qv-4D9pP-gw?si=9JIm5FBpXj1Q0kAW" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture; web-share" allowfullscreen></iframe>
mobileiframe18916: <iframe width="600" height="400" src="https://www.youtube.com/embed/qv-4D9pP-gw?si=9JIm5FBpXj1Q0kAW" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture; web-share" allowfullscreen></iframe>
mobileiframe17916: <iframe width="600" height="400" src="https://www.youtube.com/embed/liXJU392ykI?si=KFLqv-YtAE9w9yEp" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture; web-share" allowfullscreen></iframe>
desktopiframe17916: <iframe width="600" height="500" src="https://www.youtube.com/embed/liXJU392ykI?si=KFLqv-YtAE9w9yEp" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture; web-share" allowfullscreen></iframe>
5
8x
4
1x
3
2x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JS Avatar autora | 29.1.2024
Jsem velmi spokojená, používám večer před spaním pro lepší spánek. Po vypití kapek ve vodě mě přestala bolet hlava při migréně🤩
5
VK Avatar autora | 24.1.2024
Velmi kvalitní levandulový esenciální olej, s přesvědčivou, skutečně levandulovou vůní. Osvědčila se aplikace jak na spánky, za uši, či nos, tak na provonění prostoru v ložnici. Výrobek je významně dražší, než konkurenční nabídky, ale kvalita tomu odpovídá.
5
LK Avatar autora | 8.1.2024
Používám i s dětmi večer před spaním, teprve 14 dní. Olejicek krásně voní a přijde mi, že spanek je lepší.
5
DT Avatar autora | 5.1.2024
este som ho len zacala uzivat a je vyborny😁
5
EJ Avatar autora | 4.1.2024
Jsem velmi spokojena.
5
E Avatar autora | 29.11.2023
Olejíček jsem začala používat kvůli lehkému spánku. Když jsem se v noci vzbudila už jsem neusnula. Po pár dnech používání spím jak dudek. :)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Doprava zdarmapři nákupu nad 700 Kč
Free shippingon purchases over 700 CZK
Expedice do 24 hodin
Expedition during 24 hours
BIO certifikace
ORGANIC certification
FSC certifikace100% kompostovatelný obal
FSC certification
levandulové údolí