Jsme celoroční areál

9

Milí naši hosté a Levanduloví příznivci a nadšenci.

Pomalými krůčky přichází Babí léto, v některých dnech spíš podzim, a tak jsme v našem lázeňském areálu Levandulové údolí připravili bohatý program na zahřátí, pro zdraví i radost ze života.

Klidná mysl, veselé střevo a imunita z čisté přírody na Vás čeká v prožitcích, aromaterapii v Aromadomečku, zážitkových snídaních, obědech i večeřích v naší restauraci, pohlazení na duši a vtipná chytrá zábava pro dospělé na našich stezkách a v hrách, terapeuté, kteří pomohou v našem obchodě poradit, jak zvládnout dnešní svět, jak zlepšit svou tělesnou i duševní kondici, jak regenerovat tělo v přírodních lázních na vápencových mořích s BIO Levandulí Chodouňskou.


Nejen, že posilujeme procedury a workshopy pro zdraví, které v jiných lázních nenajdete... Za povšimnutí stojí Chrámový tanec pro ženy s Terezou Kalouskovou, léčba tancem s Janou Bagarovou, bylinkárna s Helenou Neumannovou, zakladatelkou, víkend v rytmu orientu s Janou Bagarovou a studiem JAYANTI 11.–12.9.

Víkend 4.–5. 9. na vás čeká velká legrace a zábava na stezce s báječnými muži s klikou, v neděli navíc živá hudba protagonistů muzikálů z Divadla Hybernia ale hlavně příjemný, odpočinkový aktivní a moc chutný víkend s menu z českých i světových filmů, drinky slavné kinematografie, a tak přijeďte na "protřepat nemíchat s Levandulí Chodouňskou".

Na žádné naše víkendy není třeba se objednávat. Jde nám o pohlazení na duši, zvednutí vaší nálady, potlačení smutku, úzkost a depresí, pomoc s náladou či starostmi a pocitem, že žijete v bláznivé a divné době. Stačí přijet a třeba si dát skvělou snídani, oběd či večeři z volných chovů a zahrad i farem kolem nás i těch našich. Poradit se s terapeuty, kteří vás u nás v Duhové hale obsluhují, jak pomoci svým neduhům a trápením, zahrát si na našich stezkách pro dospělé a projít se při nich mezi BIO Levandulovými poli, po vápencových mořích a v našem BIO sadu. Objednat si v restauraci Levandulové mojito, Levadulové Prosecco nebo teplý BIO čaj z naší pestré nabídky. Dát si skvělou kávu ať už levandulovou nebo tu z pražírny.

Levandulové vinobraní 18.–19. 9. uspokojí všechny milovníky vína, bublinek i nápaditých drinků. Samozřejmě u nás opět s vynikajícími pokrmy, které k vínu patří.

BIO Levandulovy sekt vinobrani


Imunitu a detoxikaci nabídneme včetně Chrámového tance a pochodu pro očistu Vašeho těla i mysli 25.–26. 9. 2021.

Jsme pyšní a šťastní, že Vám u nás chutná a ptáte se, co chystáme na září, říjen a listopad. Jsme vděční, že se vracíte a je vám u nás krásně a mile, jak nám říkáte. A máme stále chuť a radost objevovat pro Vás nové možnosti pomoci Vaší mysli, imunitě a veselému střevu z čisté přírody.

Těšíme se na Vás v Levandulovém údolí každý víkend, svátek i o prázdninách po celý rok od 10.00 do 18.00.

10

7

8

Helena a tým Levandulového údolí

Doprava zdarmapři nákupu nad 1 500 Kč
Free shippingon purchases over 1 500 CZK
Expedice do 24 hodin
Expedition during 24 hours
BIO certifikace
ORGANIC certification
FSC certifikace100% kompostovatelný obal
FSC certification

Akce v Levandulovém údolí

Events in Lavander Valley

levandulové údolí levandulové údolí
levandulové údolí