Jsme celoroční areál

ČERVENEC V LEVANDULOVÉM ÚDOLÍ

1. 7. až 17. 7. od 10.00 do 18.00 JAHODOVÉ HODY V LEVANDULOVÉM ÚDOLÍ

Aneb Jahody a Levandule

18. 7. až 31. 7. od 10.00 do 18.00 MERUŇKOVÉ SLAVNOSTI V LEVANDULOVÉM ÚDOLÍ.

Aneb Jahody a meruňky

SRPEN V LEVANDULOVÉM ÚDOLÍ

1.8. až 15.8. od 10.00 do 18.00 BORŮVKOVÉ SLAVNOSTI V LEVANDULOVÉM ÚDOLÍ

aneb Borůvky a Levandule

16.8. až 31.8. Slavnosti sklizně

Trnky, švestky, hrušky, jablka i houby v Levandulovém údolí

3. a 4. 9. 10.00 až 18.00 Levandulové Dožínky 

Všechny pondělky v létě zavřeno.

Není potřeba se objednávat. Pouze procedury, terapie, zážitkové obědy, snídaně a romantické večeře po zakoupení voucheru na Eshopu. 

Psi vítáni na vodítku.

Pokud chcete pouze fotku z polí, máte možnost uhradit pouze vstupné: 199Kč/osobu.  Upřednostňujeme hosty, kteří přijíždějí ochutnat zdraví z BIO Levandule Chodouňské a okolních farem v naší restauraci, pro radu, jak dát tuto šílenou dubu a relaxovat, nabít novou energii a vitalitu z našich skvělých a unikátních produktů s BIO flavonoidy - molekulami života. Tito návštěvníci neplatí vstupné. Jsou našimi hosty při útratě 199Kč/osobu v produktech či konzumaci.

 

Našim hostům restaurace půjčujeme i koberečky s dekou pro možnost reklaxovat v klidu na našich 4,5ha.

Perfektní dárek pro zdraví, krásu a vitalitu nakoupíte nebo vyrobíte s láskou v našich dílnách nebo našem obchodu plném českých producentů, nově moravského vína paní Jrežkové. 

Přijeďte se nadýchat čerstvého vzduchu, načerpat síly a energie z vápencových moří, našich BIO Levandulových polí a také z BIO sadu a probouzejících se BIO zahrad, ze kterých Vám vaříme po celý rok speciality z českého kalendáře. Budou kapustové, pórkové a zeleninové placky a speciality. Budou bylinné tapas k našemu BIO Levandulovému mojitu ALKO i SOFT verzi. Levandulové Prosecco, Levadulové pivo od Matušky ale také báječné BIO čaje a nápoje pro vitalitu, krásu a harmonii těla, mysli a duše. Naše vyhlášené dezerty poctivé tradiční ale i odlehčené rostlinné, bez lepku a VEGAN, tak, jak nám chválíte každý týden. Pobavíte se u tradic a svátků z českého kalendáře na naší Jarní stezce. Vyrobíte se vlastní BIO čaj nebo koření a krásnou dekoraci v našich dílnách. 

 

Byliny fungují po tisíciletí, jak na ně? Ochutnejte byliny v našich masopustních specialitách, poraďte se s našimi terapeuty,

 

Doprava zdarmapři nákupu nad 1 500 Kč
Free shippingon purchases over 1 500 CZK
Expedice do 24 hodin
Expedition during 24 hours
BIO certifikace
ORGANIC certification
FSC certifikace100% kompostovatelný obal
FSC certification

Akce v Levandulovém údolí

Events in Lavander Valley

levandulové údolí levandulové údolí
levandulové údolí

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení