Kosmetika a péče

Vyslyšeli jsme vaše přání a vyvinuli novou řadu BIO kosmetiky a péče o pokožku, vlasy a nehty s Levandulí Chodouňskou. Stále na této řadě pracujeme, takže se můžete těšit na další nové produkty. 

#ShowMore#

Víte jakou váhu přikládali světoví lékaři a bylinkáři například kvalitní hydroterapii nebo produktům, které pouze pomáhají a nepřináší vedlejší efekty?

Přemýšlíte někdy nad tím, kolik chemie vpouštíte každý den do těla vašeho nebo vašich milovaných? Co asi tak mohou parabeny, pesticidy, hormony, antibiotioka chemicky vytvořená ve vašem krému, pastě nebo gelu v těle způsobit? Není těch autuimunitních poruch, alergií, intolerancí organismu v poslední době příliš moc? 

Hildegarda z Bingenu, Rudolf Steiner, Dr. Kneipp nebo staří Římané, Egypťané i Řekové jako zakladatelé moderního lázeňství a medicíny...Ti všichni přikládali bylinné terapii - naturopatii nejvyšší význam v celostním přístupu k lidskému organismu. Jeho duši, mysli a tělu.  S dynamickými a hlavně kvalitními bylinami s hojivými a zdraví prospěšnými látkami lze pouze přinést pozitivní výsledky, žádné vedlejší nežádoucí účinky ai alergie.

A proto jsme poslechli vaše přání a připravili tuto BIO kosmetiku. 

4 položek celkem

Cena

3994329
13994329

Značky

Položek k zobrazení: 4
Doprava zdarmapři nákupu nad 700 Kč
Free shippingon purchases over 700 CZK
Expedice do 24 hodin
Expedition during 24 hours
BIO certifikace
ORGANIC certification
FSC certifikace100% kompostovatelný obal
FSC certification

Akce v Levandulovém údolí

Events in Lavander Valley

levandulové údolí levandulové údolí
levandulové údolí