Wellness a beauty baliček v Levandulovém údolí pro jednu osobu / 3 dny

10 999 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
7.6.2023
Možnosti doručení

Cesta ke zdravé pokožce, vlasům a nehtům začíná uvnitř vašeho těla. Buďte chvíli sám(a) s sebou a nahlédněte do své duše. 

CO VÁS ČEKÁ?  

❖ První pomoc pro nemocnou, chronicky postiženou a vyčerpanou pokožku, stárnoucí pleť, při lupence, atopickém ekzému, akné či zánětech v důsledku nemoci, při padajících vlasech, alopecii

❖ Čajový rituál na uvítanou s přímou aromaterapií pro kvalitní spánek první noci - krásná a zdravá pleť a vlasy začíná kvalitním každodenním spánkem

❖ Bylinné menu z českého kalendáře pro posílení funkce vašeho orgánu kůže, anti-aging nápoje po celou dobu pobytu. Kúra pro očistu střeva, trávícího systému a nastartování dynamické regenerace a vlastní imunity celostní cestou funkční medicíny v průběhu pobytu.

❖ Dvě noci v maringotce s civilizačním a duševním detoxem - hledání sebe sama, revoluce vaší duše, těla a mysli

❖ Masáž well-being pro klidnou mysl a veselé střevo /60 minut/

❖ Hydroterapie podle Hildegardy z Bingenu s Levandulí Chodouňskou

❖ Plná penze s výživovým poradcem pro navrácení správné funkce vašeho těla, mysli a duše pro zdravou pokožku, pleť a růst vlasů

❖ BIO Levandulová harmonizovaná voda každý den v maringotce

❖ BIO kosmetika součástí vaší péče včetně maringotky

❖ Seznámení se základními pomocníky z přírody - poradna v péči hydroláty, tinkturami, mastmi či pastou, nálevy a čaji, koupelemi a masážemi, dýchání a jeho význam pro zdravou pokožkou, celostní péče o vaše tělo, mysl a tělo

❖ Procházky po vápencových mořích

❖ Výroba vlastního BIO krému pro funkční péči o vaši pokožku

❖ Jak se vyznat v fake news v oblasti lidského zdraví s poradním týmem vědců, lékařů, sester, naturopatů a celostních terapeutů týmu Levandulového údolí

Termín pobytu řešíte s Milena@levanduloveudoli.cz po odeslání a uhrazení objednávky. 

Pobyty realizujeme 365 dnů v roce s plnou odbornou péčí.

Detailní informace

BIO certifikace
BIO certifikace
Doprava zdarma při nákupu nad 700 Kč
Doprava zdarma
při nákupu nad 700 Kč
Expedice do 24 hodin
Expedice do 24 hodin
FSC certifikace
FSC certifikace
100% kompostovatelný obal

Detailní popis produktu

Celostní péče s BIO Levandulí Chodouňskou a tradičními slovanskými bylinami plná radosti a prožitku

Vnitřní klid při sledování čisté přírody, bio sadu, Mohyl kolem Levandulového údolí, BIO zahrad i nezapomenutelné výhledy z maringotky na BIO pole

Hledání cesty, „jak mohu dělat duševní hygienu v dnešním uspěchaném světě“

Poradenství naturopatů pro vás i vaši rodinu, jak využít byliny ve 21. století

 

O naší maringotce v BIO Levandulových polích

Je ráno. Vy se probouzíte a z postele vidíte zajíce a laňky na loukách a polích se snopy. Od stolku s BIO Levandulovou harmonizovanou vodou a BIO Levandulovým Proseccem vnímáte ticho a klid v BIO Levandulových polích. Ráj na zemi pro klidnou mysl a imunitu z čisté přírody. Takové je ubytování v naší maringotce.

Součástí maringotky je vlastní toaleta a sprchový kout s BIO Levandulovou kosmetikou. Ručníky i další potřeby jsou k dispozici. Přivítáme vás BIO Levandulovou harmonizovanou vodou pro klidnou mysl, pevné nervy a sladký spánek.

Vše pro váš největší komfort a pohodlí.

Nevíte kdy přijet? Poradíme vám:

Barevné jaro vynáší růžové sakury a náš BIO višňový sad všude kolem. Levandulové údolí se stává na dva měsíce BIO Pampeliškovým polem, královstvím sladké vůně a probouzejících se BIO zahrad. Včel, hmyzu i ptáků. 

Léto se nese ve znamení “modrého z nebe". Lány kvetoucí BIO Levandule Chodouňské, klid a mír v duši, motýli a včely. Východy a západy slunce, které jsou skoro na dosah ruky. Teplý vzduch nesoucí se všude kolem a jemný větřík při večerním posezení na verandě maringotky. 

Podzimní ubytování přináší kromě duševní hygieny, naší péče, skvělé kuchyně i výhled do snopů a luk kolem nás. Také do kopců "na Mohylách" i do zelené BIO Levandule Chodouňské se sestřihem "na ježka". Naše sakury i BIO višňový sad se zbarví do červena. Stromy a keře kolem rozehrají paletu barev od žluté až po fialovou. 

Zima. Klid. Ticho. Tlukot vlastního srdce. Někdy křupavý sníh, někdy pouze bílá poleva na BIO Levandulových polích, které dojímá i tu nejvyčerpanější duši na planetě.  Vůně dřeva, krbová kamna, svíčky a linoucí se aromaterapie BIO Levandule Chodouňské. Duševní hygiena, nové energie, chuť do života i vitalita z čisté přírody. To jsou zimní dny v Levandulovém údolí.

S BIO Levandulovým Proseccem, Levandulovým mojitem nebo vaječným koňakem pak budete sledovat zapadající slunce s energiemi vápencových moří a omamnou vůní BIO Levandule Chodouňské, kterou cítí naši hosté v každém ročním období. 

Po výletech na Svatého Jana pod Skalou, Točník, Žebrák, Karlštejn, Křivoklát a nebo návštěvě Lomu Amerika či Muzea M. D. Rettigové si můžete pochutnat na  menu z českého kalendáře v naší restauraci. V našem obchodě vám rádi poradíme a nabídneme BIO nápoje a produkty pro detoxikaci a očistu nervové a trávící soustavy.

Kontaktovat osobně můžete Milenu Krčálovou: milena@levanduloveudoli.cz

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Doprava zdarmapři nákupu nad 700 Kč
Free shippingon purchases over 700 CZK
Expedice do 24 hodin
Expedition during 24 hours
BIO certifikace
ORGANIC certification
FSC certifikace100% kompostovatelný obal
FSC certification

Akce v Levandulovém údolí

Events in Lavander Valley

levandulové údolí levandulové údolí
levandulové údolí