LÉČEBNÉ POBYTY A PROCEDURY V LEVANDULOVÉM ÚDOLÍ

Zážitky a procedury probíhají v EKO areálu Levandulového údolí. V dílnách naší manufaktury v chladných dnech a venku nebo v tančírně u BIO Levandulových polí v teplých měsících. Wellness pro duši a lázeňské procedury realizujeme v našem SPA domku. Celostní péči, aromatreapii v AROMA domku. Při zakoupeném workshopu, proceduře, zážitkovém obědě či snídani nebo večeři projdete tzv. příběhem Levandulového údolí a BIO Levandule Chodouňské ale také přímou aromaterapii s BIO Levandulí Chodouňskou. Stáváte-li se i rodičem jedmné unikátní byliny BIO Levandule Choddouňské, nejen že podporujrete výzkum a vývoj pro řešení autoimunitních a nervových poruch ale také získáváte doživotní výhody v Levandulovém údolí. 

#ShowMore#

Wellness a SPA pro duši v Levandulovém údolí funkční cestou
Člověk je od prvobytně pospolné společnosti bytost tvořivá. Vyrobit si v nádherném prostředí brdských lesů, na bývalých vápencových mořích svůj bio krém, bio parfém nebo bio mýdlo patří k těm zážitků, které nazýváme  nezapomenutelné.

V současnosti ale lidé potřebují nejvíce pomoci se svou psychikou a duševním zdravím. Proto neváhejte využít možnosti certifikovaných terapeutů a přijet v soukromí za celostmí poradnou Heleny Neumannové, očistné pochody, nordic walking  nebo léčbu tancem s Janou Bagarovou .

Tvůrčí workshopy vedou Helena i Milena z Levandulového údolí.

Při obědě, snídani i večeři vás obslouží jeden z nás - našeho rodinného týmu Levandulového údolí.

KUPUJETE POUKAZ JAKO DÁREK? 

Ve 3. kroku nákupního košíku do poznámky napište jméno obdarovaného.

KDO SE O MNE POSTARÁ

Všichni naši terapeuti, zdravotní sestry, případně naturopaté jsou vzdělaní v oblasti konvenční medicíny, celostní medicíny nebonaturopatie a výsledky, kterých jsme dosáhli ve spolupráci s VŠCHT Praha a lékaři a vědci, například Doc. Ivetou Hrádkovou, RNDr. Marií Tesařovou, Dr. Ivetou Horsákovou, DR. Ivetou Šístkovou, Dr. Vladimírem Wurmem, MUDr. Miladou Sárovou a jejím kolegou DOc. Kolískem i dalšími kolegy jsou vynikající v péči o tělo mysl a duši s problémy napříč fungování našeho těla. Nejen v oblasti CNS a trávícího systému včetně imunity. 

Kontaktovat osobně můžete Pavlínku Staňkovou na info@levanduloveudoli.cz, INFO: LINKA: 722 114 943

36 položek celkem

Cena

48937990
148937990

Značky

Položek k zobrazení: 36
Levandulový catering 18 692/ELE
Nahoru
Další produkty
levandulové údolí