Život bez deprese, vyčerpání a nespavosti - Molekuly života v omezeném počtu 7900 kusů

LÉČEBNÉ POBYTY A PROCEDURY V LEVANDULOVÉM ÚDOLÍ

Zážitky a procedury probíhají v EKO areálu Levandulového údolí. V dílnách naší manufaktury v chladných dnech a venku nebo v tančírně u BIO Levandulových polí v teplých měsících. Wellness pro duši a lázeňské procedury realizujeme v našem SPA domku. Celostní péči, aromatreapii v AROMA domku. Při zakoupeném workshopu, proceduře, zážitkovém obědě či snídani nebo večeři projdete tzv. příběhem Levandulového údolí a BIO Levandule Chodouňské ale také přímou aromaterapii s BIO Levandulí Chodouňskou. Stáváte-li se i rodičem jedmné unikátní byliny BIO Levandule Choddouňské, nejen že podporujrete výzkum a vývoj pro řešení autoimunitních a nervových poruch ale také získáváte doživotní výhody v Levandulovém údolí. 

#ShowMore#

Wellness a SPA pro duši v Levandulovém údolí funkční cestou
Člověk je od prvobytně pospolné společnosti bytost tvořivá. Vyrobit si v nádherném prostředí brdských lesů, na bývalých vápencových mořích svůj bio krém, bio parfém nebo bio mýdlo patří k těm zážitků, které nazýváme  nezapomenutelné.

V současnosti ale lidé potřebují nejvíce pomoci se svou psychikou a duševním zdravím. Proto neváhejte využít možnosti certifikovaných terapeutů a přijet v soukromí za celostmí poradnou Heleny Neumannové, očistné pochody, nordic walking  nebo léčbu tancem s Janou Bagarovou .

Tvůrčí workshopy vedou Helena i Milena z Levandulového údolí.

Při obědě, snídani i večeři vás obslouží jeden z nás - našeho rodinného týmu Levandulového údolí.

31 položek celkem

Cena

29911999
129911999

Značky

Položek k zobrazení: 31
Levandulový catering 18 692/ELE
Doprava zdarmapři nákupu nad 700 Kč
Free shippingon purchases over 700 CZK
Expedice do 24 hodin
Expedition during 24 hours
BIO certifikace
ORGANIC certification
FSC certifikace100% kompostovatelný obal
FSC certification
levandulové údolí