Při Alopécii

Vědci v USA mají ověřený postup mazání BIO esenciálního oleje z Levandule lékařské na místa, kde se netvoří vlasový folikul každý den. Po 6 měsících mají potvrzený růst vlasů.

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4843973/
https://www.healthline.com/health/lavender-oil-for-hair

alepecia

Podle mezinárodní institutu zdraví má Levandulový esenciální olej absolutně nezávadné zlepšení a podporu růstu vlasů na místech, kde se objevila mrtvá místa, tzn. nevytváří se vlasový folikul.

My k tomu na základě našich i japonských studií dodáváme, když posílíte růst i zevnitř, máte jistotu, že dokážete bez chemie, kortikoidů a nežádoucích účinků alopecii vyřešit trvale.

Je to dlouhá cesta ale funguje, jak se shodují vědecké týmy z různých koutů světa. V Japonsku k tomu vědci doporučují pít denně BIO Levandulový čaj každý večer.

My to doporučujeme také a protože máme navíc světový unikát, máme vyzkoušenou tuto kúru a nejen, že začnou růst již v 5. měsíci kúry vlasy, ale zlepší se pleť a pokožka po celém těle.

Přes synapsi v kůži se zlepšuje aromaterapií + dávky v čaji a kapkách / dynamická regenerace CNS / spánek, nejsou úzkosti, deprese a vyčerpání.
Více energie a zlepší se imunita i kognitivní funkce :)

Zde je naše kúra:

V počátku kúry u dospělých bereme BIO NO stress kapky s Levandulí Chodouňskou pro prvních deset dnů 3 kapky ráno a 3 kapky večer. Pokud vám to mysl a vaše vůle dovolí, vynechte pro toto období alkohol, kapky budou pracovat efektivněji.

Kdyby se stalo, že dostanete teplotu, průjem nebo dokonce projev na kůži, znamená to že z vás odchází toxiny včetně případných virů, které by se stejně v nejbližší době projevily. Neberte si paracetamol ale vyležte to. Pokud je teplota, potírejte vnitřní zápěstí 
BIO esenciálním olejem z Levandule Chodouňské a chodidla syrovými rozkrojenými bramborami. Teplota, případně i horečka odejdou a hlavně vyplaví svinstvo z těla.

Jakmile nám funguje nastartování biodynamické regenerace centrální nervové soustavy a zacelení neurotransmiterů a neuropeptidů, začneme srovnávat také hormonální systém do normálu a to budeme postupně zajišťovat dávkami BIO konopného semene s levandulí BIO konopného čaje s Levandulí Chodouňskou. Tzn. Doplnění OMEGA 3,6,9 kyselin a flavonoidů - molekul života, antioxidantů, antibiotik a antiseptik. Jedno dopoledne pijete tento čaj a druhé dopoledne kdykoliv do 14.00 BIO Zelený čaj Chun Mee z čínských kopců s Levandulí Chodouňskou pro detoxikaci a pak po 14.00 kdykoliv večer BIO Levandulový čaj.

Nálevy čaje připravujeme vždy 6g (2 lžičky/0,5l, vody 70°C - stačí vypnout varnou konvici před bodem varu). I současně s kapkami vařte pravidelně 2x denně nálevy – čaje denně. Po dobrání kapek, které nesdílíte ani neschováte pro horší časy, pokračujete jen s bio čaji a přímou aromaterapií.

BIO esenciální olejíček aplikujte přímo na tepny na vnitřních zápěstích vašich rukou a spánky. Každý večer nebo alespoň 3 x týdně. Tuto přímou aromaterapii si dělejte kdykoliv přijde nával potu studeného či horkého, a pokud by vám bylo na omdlení, nakapte 4 kapky do 1dl vody a vypijte jako první pomoc. Tento olejíček můžete používat každý den.

Po dobrání BIO NO stress  kapek doporučujeme BIO ostropestřecovou pastu s Levandulí Chodouňskou do ranního jogurtu nebo na lžíci polévkovou a sníst. Po rozmíchání samozřejmě. 

Detoxikuje totiž játra a mikrobiom a tělo nabere obrovskou sílu. V kvalitních BIO produktech se vám krásně oddělují jednotlivé složky a ingredience, takže po otevření vždy před podáním promíchat. Tu berete 1 x půl roku.

Každý den potírat místa, kde se netvoří vlasový folikul BIO esenciálním olejem z Levandule Chodouňské. Chce to trpělivost ale výsledky mají s touto metodu vědci z různých světových klinik i universit.

Pro ještě silnější účinek doporučujeme koupat vlasy a pokožku a také masírovat nálevem z BIO Levandule Chodouňské -  5 lžic na 1l vody, Uvařit a nechat v chladu pod utěrkou. Vždy před koupelí - masáží ohřát na příjemnou teplotu. Nechat  klidně týden odstát a a používat každý den. Pak si uvařit po týdnu další. Kúru s nálevem můžete dělat ob týden.

Z vitamínů a stopových prvků  doporučujeme: B3, B6, B9, D3 + K2 a E, A, K.  + kombinaci vápníku, hořčíku a zinku.

Doporučujeme pravidelné procházky aspoň 6km denně, a nebo pohybovou aktivitu pro zvýšení adrenalinu a přirozenou únavu. Před usínáním minimálně 3h nejíst a pít minimálně. Abyste nezatížili metabolismem procesy zklidňování a usínání. V případě, že se budete cítit velmi vyčerpaní, udělejte si koupel nohou a nakapte olejíček cca 10 kapek do koupele (do lavoru). Při migréně nakapte 5 kapek do 1dcl vody a vypijte k okamžité úlevě.

.
.
.

L.U-2


Myslíte, že je na čase zkusit celostní cestu funkční medicíny?


Cítíte se vyčerpaní? Trápí vás chronické či autoimunitní onemocnění a chcete jej řešit trvale?

Nespíte, máte deprese, úzkosti nebo smutek a konvenční medicína vám nepomohla nebo nemáte zájem o řešení s vedlejšími nežádoucími účinky?

Procházíte těžkým životním obdobím? Hormonálními změnami nebo bojujete s nadváhou, anorexií či bulimií? Poruchami příjmu potravy všeobecně?

Slyšíte z podcastů, rozhovorů, magazínů a knih větu "Vystupte z role oběti a najděte sebe samu? Najděte si čas na sebe. Ponořte se do sebe. Otevřete svou mysl, ale nevíte, jak? Nikdo vás to neučil a potřebujete podat pomocnou ruku, ukázat cestu, kroky, konkrétní nástroje, které vám pomohou? Nechcete jít hned k psychiatrovi nebo psychologovi a přesto se delší dobu cítíte pod tlakem, v úzkosti, v depresi, vyčerpaní? Rádi byste to řešili zodpovědně a s trvalým efektem bez vedlejších nežádoucích účinků? S lepším jídelníčkem a novými návyky ve prospěch vašeho těla, mysli a duše? Podívejte se na velmi oblíbené třídenní pobytové balíčky, kde právě toto všechno zažíváte a odjíždíte s novou chutí jít jinak, žít v radosti a hojnosti a spokojení a zdraví. 

Naše Kristýnka vás provede pobyty, balíčky, procedurami a poradí, jak a kdy, přijet pro pomoc a péči.
Kontaktujte nás na 
info@levanduloveudoli.cz. 

Naši terapeuté fungují v unikátním ekologickém a ESG areálu s procedurami, které najdete jen u nás a to díky znalostem tradiční slovanské naturopatie ale také poznání technik Ajurvédy, šamanského léčení v Jižní Americe, Africe, Čínské medicíny, ze kterých bychom měli pouze čerpat nicméně nejsou pro architekturu našeho lidského těla a genomu pomocí. V Evropě se staly spíš businessem. 

Případně se vydejte k nám na výlet, udělejte si krásný den - víkend a objednejte se na zážitek nebo proceduru abyste si prožili a vyzkoušeli první péči. 


Naším cílem je pomoci trvale, bez nežádoucích účinků a se změnami k lepšímu a vitálnějšímu životu i radosti z každého prožitého dne včetně toho s překážkami.

levandulové údolí