NO STRESS kapky s Levandulí Chodouňskou BIO 10ml

3 500 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
7.6.2023
Možnosti doručení

BIO kapky "No Stress", náš produkt z čisté přírody, je světově bezkonkurenční a pomáhá změnit život k lepšímu díky obsahu přírodních biodynamických látek. Jeho účinnost byla podložena vědeckým výzkumem a klinickou studií. Obsahují: čistý výtažek z BIO Levandule Chodouňské na bázi Bachových kapek v kombinaci s BIO RAW olejem a hydrolátem z čisté BIO Levandule Chodouňské. Tři v jednom z čisté unikátní byliny. 

Náš světově bezkonkurenční produkt z čisté přírody, který pomáhá měnit život k lepšímuNajít vnitřní klid, duševní rovnováhu i každodenní duševní hygienu, dopřát si harmonii těla, mysli a duše a nastartovat přirozené hojící i obranné pochody v těle, které nám příroda nadělila. Doplnit dávku potřebných biodynamických látek pro well being a celostní péči o fyzickou, psychickou a duševní kondici můžete pár kapkami denně. 

Jedinečné kapky na světě a to vědeckým výzkumem a klinickou studií a třemi roky pomoci našim klientům podložené. 

❖ Celková regenerace při fyzickém nebo psychickém vyčerpání.
❖ Okamžitá podpora imunity. Zklidnění nervových receptorů.  
❖ Pomoc při automimunních a chronických chorobách.
❖ Pomoc při duševnních a nervových onemocněních
❖ Doplnění flavonoidů, minerálů, antidepresiv, antioxidantů, antibiotik a antiseptik z čisté přírody
❖ Antioxidanty, ATB a antivirotika
❖ BIO, RAW, VEGAN
❖ Bez vedlejších nežádoucích účinků.
❖ Bez chemie.

Ideální jsou kapky v kombinaci s již námi aplikovanou přímou aromaterapií BIO esenciálním olejem z Levandule Chodouňské. Aromaterapie je momentálně světovým hitem a dlouhodobým až trvalým řešením závažných duševních, nervových i dalších již zmíněných onemocnění u špičkových psychiatrů, psychologů a celostních lékařů , která momentálně celosvětově. Ve výzkumech přinesla výjimečné výsledky a hlavně bez nežádoucích účinků pomohla vyřešit mnohá onemocnění, kterým konvenční medicínou nedokázaly týmy lékařů pomoci. 

Certifikace: BIO, GEOFOOD, PHARMDATA. FSC certifikace pro 100% kompostovatelný obal.

Vyvinuto na základě výzkumu biodynamických látek VŠCHT ČR. Jdeme cestou udržitelnosti s láskou k planetě a úctou k člověku. 

Detailní informace

BIO certifikace
BIO certifikace
Doprava zdarma při nákupu nad 700 Kč
Doprava zdarma
při nákupu nad 700 Kč
Expedice do 24 hodin
Expedice do 24 hodin
FSC certifikace
FSC certifikace
100% kompostovatelný obal

Detailní popis produktu

V naší laboratoři ale také v laboratořích ve spolupráci s týmem VŠCHT ČR Dr. Ivetou Horsákovou, Doc. Helenou Čížkovou a také týmem Doc. Ing. Petra Kaštánka, Ph.D. jsme zkoumali obsah unikátních biodynamických látek.

Pár kapek denně vám pomůže ke zklidnění, nalezení duševní rovnováhy a každodenní duševní hygieně. Dopřejte si harmonii těla, mysli a duše a nastartujte přirozené hojící i obranné pochody v těle.

S českými vědci a lékaři, terapeuty, naturopaty pak sledovali účinky těchto NO STRESS kapek z čisté BIO Levandule Chodouňské v zajímavém poměru za studena lisovaného BIO RAW oleje a BIO extraktu v našem patentovaném poměru jsme sledovali výjimečné výsledky u klientů s depresí, úzkostmi, smutkem, nespavostí, vyčerpáním, hormonálními změnami (Hashimoto onemocněním) a autoimunitními onemocněními jako jsou chronické záněty, alergie a potravinové intolerance, ztráta nebo snížená imunita ale v neposlední řadě i závažnější onemocnění, kdy se tělo člověka nepopsatelně vzbouří proti vlastnímu bytí a jsou diagnostikovány RS, Alzheimer či Parkinson. 

Vznikla unikátní receptura BIO produktu, který dokáže pomoci celostní cestou funkční medicíny. Sportovcům k vysokému výkonu a podpoře kognitivních funkcí, tvorbě Serotoninu a Adrenalinu. Lidem se zdravotními problémy výrazně zlepšit ažvyřešit jejich stav. 

PoužitíTři kapky na dobrou noc denně -  po 10 denní kůře se budete cítit nejen plni síly a energie, ale mysl i duše bude zklidněná a vaše tělo pocítí harmonii a úlevu.

Kapky obsahují: za studena lisovaná BIO Levandule lékařská Angustifolia Munstead  certifikovaná GEOFOOD a Pharmdata certifikací. Prověřená vědeckým výzkumem s BIO dynamickými látkami pro celostní regeneraci organismu. BIO Levandule Chodouňská je od začátku pěstována i zpracována ručně. Cestou udržitelnosti a bez jakýchkoliv přidaných chemických látek využívána pro speciální řadu produktů k pomoci člověku s problémy těla, mysli a duše ve 21. století.

Nejsou známy kontraindikace. Naopak BIO Levandule lékařský umocňuje a podporuje funkci léčiv či léků.

Kapky mohou v první fázi způsobit detoxikaci organismu, která se může projevit až horečkou. Všechny toxíny jdou ven z těla a je třeba vše vyčistit.

❖ Normální funkce dýchacího systému
❖ Přirozená obrany schopnost
❖ Spánek bez obtíží
❖ Uvolnění, relaxace těla a mysli
❖ Podpora funkce mikro biomu
❖ Doplnění správné hladiny OMEGA 3 kyselin
❖ Zlepšení kognitivního chování
❖ Zlepšení kardiovaskulárního systému
❖ Podpora dobrého trávení
❖ Vysoký obsah Vitaminu E
❖ Pomocník při chronických problémech kruhů  a šedých skvrn pod očima

U dvaceti žen z 30 prokazatelně došlo ke zlepšení šedých skvrn a kruhů pod očima, které je chronicky trápily. Doplněním OMEGA 3 kyselin  dospělému člověku ve vysoké dávce, vysoké dávce vitamínu E a komplexní posílení imunity s regenerací základních pochodů lidského těla funguje lépe než většina předražených krémů a přípravků na kruhy pod očima na trhu. V kombinaci s BIO konopným balzámem s Levandulí Chodouňskou používaným na postižená místa pod očima, je efekt výraznější. 
 

Protože nesmíme uvádět reálné výsledky a pozitiva z regulí EU a v důsledku lobbingu farmaceutických koncernů, jsme vám k dispozici na mailech info@levanduloveudoli.cz  a helena@levanduloveudoli.cz

Součástí kapek je příbalový leták.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Doprava zdarmapři nákupu nad 700 Kč
Free shippingon purchases over 700 CZK
Expedice do 24 hodin
Expedition during 24 hours
BIO certifikace
ORGANIC certification
FSC certifikace100% kompostovatelný obal
FSC certification

Akce v Levandulovém údolí

Events in Lavander Valley

levandulové údolí levandulové údolí
levandulové údolí