Při nespavosti a podrážděnosti, vyčerpání a únavě

Při nespavosti doporučujeme tuto kúru:

V počátku NO STRESS kapky pro prvních deset dnů - nastartování biodynamické regenerace centrální nervovéé soustavy a zacelení neurotransmiterů a neuropeptidů.

Současně s kapkami vařte pravidelně 
2 x denně BIO Levandulový čaj (v případě, že užíváte antidepresiva - ráno BIO Zelený čaj s Levandulí Chodouňskou pro detoxikaci a pak v poledne a večer BIO Levandulový)

Nálevy čaje připravujeme vždy 6g (2 lžičky/0,5l , vody 70°C – stačí vypnout varnou konvici před bodem varu)

BIO esenciální olejíček aplikujte přímo na tepny na vnitřních zápěstích vašich rukou a spánky.

V horkých dnech večer místo čaje BIO Levandulovou harmonizovanou vodu.

V případě ataky vypít 1 dl vody s 5 kapkami BIO esenciálního olejíčku, ideálně mít po ruce jedny NO STRESS kapky a nakapat 5 kapek na jazyk nebo vypít v 1dl vody.

Doporučujeme pravidelné procházky aspoň 6km denně a nebo pohybovou aktivitu pro zvýšení adrenalinu a přirozenou únavu. Před usínáním minimálně 3h nejíst a pít minimálně. Abyste nezatížili metabolismem procesy zklidňování a usínání. V případě, že se budete cítit velmi vyčerpaní, udělejte si koupel nohou a nakapte olejíček cca 10 kapek do koupele (do lavoru). Při migréně nakapte 5 kapek do 1dcl vody a vypijte k okamžité úlevě.

.
.
.

 

Vaše zkušenosti:

Markétka T., 17 let: Mentální anorexie, nespavost, vyčerpání

Ke zlepšení stavu došlo po měsíci. Po dvou měsících se cítí výrazně lépe. Přibrala 3 kila a dle svých slov má mnohem více chuti do života. Zlepšením spánku již po 10 dnech pociťuje větší příval energie a síly.  Po půl roce spí dobře a jí zdravě ale přibrala 5kg a cítí se být hezká. Na otázku, zda byla poučena o návykových a životu nebezpečných látkách, byla. Dohodly se s matkou a psychiatričkou, že depresi a anorexii zkusí léčit pouze sezeními. Což chválím. Matka ji bere často na výlety, jsou jako přítelkyně. Mladší sestra je v pohodě. Ještě si drží své dětství.

Jana Z. , 55 let: Po těžkém rozvodu „nespí“ již tři roky.

K výraznému zlepšení stavu došlo po měsíci. Ale už po třech dnech se po dlouhé době vyspala 7h v kuse. Po půl roce z vlastního rozhodnutí bez léků na spaní.

Arnošt A. 48 let: Nespavost, úzkosti 7 let (antidepresiva)

Nesnese teplý čaj, nahrazujeme tedy BIO Lev. Harm vodou. A BIO esenc. Olejem + v počástku BIO Andělskými kapkami.

Ke zlepšení stavu došlo po dvou měsících. Po půl roce bez antidepresiv a léku na spaní. Z Vlastního rozhodnutí.

Martina Z. 27 let: Deprese, nespavost (antidepresiva 4 roky)

Přidala jsem doporučení zvyšovat adrenalin běháním, výkonnostními sporty či plaváním.

Ke zlepšení stavu došlo po dvou měsících. Po půl roce bez antidepresiv. Vlastní rozhodnutí.

Mojmír, 54 let: Despavost, po operaci kloubu – velké bolesti již 4 roky analgetika a léky na spaní 3 roky

Přišla za něj manželka a pak mi přijela sdělit, že je levandule zázračná.

Ke zlepšení stavu došlo po dvou měsících. Po půl roce bez léků z vlastní rozhodnu nahradil BIO Levandulí Chodouňskou

Alena, 42 let: Deprese, nespavost (5 let, antidepresiva a léky na spaní)

Ke zlepšení stavu došlo až po 2 měsících. Po pěti měsících vysadila a je bez antidepresiv a léků na spaní. Vlastní rozhodnutí.

Petra, 47 let: Nespavost a úzkosti (léky na spaní 1 rok)

Ke zlepšení stavu došlo po dvou měsících. Po půl roce bez léku na spaní a antidepresiv. Vlastní rozhodnutí. Spí prý kvalitně a dobře.

Jiřina, 29 let: Nespavost po odchodu manžela a bolesti operaci kyčlí (analgetika a léky na spaní dva roky)

Ke zlepšení došlo už po třech měsících. Po 5 měsících našla odvahu vysadit. Je bez analgetik i léků na spaní.

L.U-2


Jak mi pomůže zdravá výživa s BIO Levandulí Chododouňskou? Jaké produkty si mám vybrat? 

Všechny naše produkty vyrábíme, proto, že unikátní biodynamické látky uvnitř Levandule Chodouňské přináší v každodenních pochoutkách, ať je to BIO RAW tyčinka, sušenky, kaše, koření nebo domácí granola prevenci a péči o autoimunitní onemocnění, podporují růst a obnovu neuronů a neurotransmiterů a co teprve naše sirupy, kterými namícháte vynikající celoroční drinky a ledové čaje či limonády a naboostujete svůj den. plný energie a vitality. 

Slow aging to flow s Levandulí Chodouňskou

Další naši pomocníci pro zdravý a veselý život 

Pro ženy doporučujeme pro péči o hormonální a pigmentové skvrny
BIO Antiblemish s Levandulí Chodouňskou a v zimních měsících
BIO konopný balzám s Levandulí Chodouňskou, které vám pomohou s letními problémy v létě /píchnutí infikovaným komárem, stařecké skvrny, pigmentové mapy na pleti, kruhy pod očima, opary, kousnutí infikovaným klíštětem, žahnutí medúzou nebo popálenina, ragáda, trhlinka, záděra, akné. V zimě balzámem řešíte suchá a podrážděná místa, opary, virové projevy na kůži a pleti, atopická místa, dermatitidy u sebe či vašich blízkách.

Doporučujeme si dělat domácí ledové čaje a limonády z našeho BIO meruňkového čaje s Levandulí Chodouňskou. Namísto pesticidů, atb a konzervantů z konvenčních ledsových čajů, se můžete léčit a ještě chutnají božsky.

Už jste někdy slyšeli, co dokáže nesířená BIO meruňka  s vitamíny A, B, C, K a minerály, antioxidanty, antiseptiky i přírodními ATB z Levandule Chodouňské? 

A  nebo jste li milovníky malin a jahod, pak je jasná volba BIO Vitafruit sypaný čaj s 9 vitamíny a Levandulí Chodouňskou . Namísíme jsme jej v naší manufaktuře ze sušených BIO malin, jahod, jablek, pomeranče, Ibišku a Levandule Chodouňské.

Dáte 2 polévkové lžíce na 1L džbánu z kvalitního skla. Zalijete 70°°C vody, aby všechny biodynamické látky zůstaly uvnitř a pak dáte do ledničky. Podáváte jako domácí BIO ledový čaj. A podporujete imunitu, hojíte a řešíte akné, dermatitidy, atopické ekzémy a nervy celé rodinyJ

Doporučujeme pravidelné procházky aspoň 6km denně, a nebo pohybovou aktivitu pro zvýšení adrenalinu a přirozenou únavu. Před usínáním minimálně 3h nejíst a pít minimálně. Abyste nezatížili metabolismem procesy zklidňování a usínání. V případě, že se budete cítit velmi vyčerpaní, udělejte si koupel nohou a nakapte olejíček cca 10 kapek do koupele (do lavoru). Při migréně nakapte 5 kapek do 1dcl vody a vypijte k okamžité úlevě.

 

L.U-2


Myslíte, že je na čase zkusit celostní cestu funkční medicíny?


Cítíte se vyčerpaní? Trápí vás chronické či autoimunitní onemocnění a chcete jej řešit trvale?
Nespíte, máte deprese, úzkosti nebo smutek a konvenční medicína vám nepomohla nebo nemáte zájem o řešení s vedlejšími nežádoucími účinky?
Procházíte těžkým životním obdobím? Hormonálními změnami nebo bojujete s nadváhou, anorexií či bulimií? Poruchami příjmu potravy všeobecně?

Slyšíte z podcastů, rozhovorů, magazínů a knih větu "Vystupte z role oběti a najděte sebe samu? Najděte si čas na sebe. Ponořte se do sebe. Otevřete svou mysl, ale nevíte, jak? Nikdo vás to neučil a potřebujete podat pomocnou ruku, ukázat cestu, kroky, konkrétní nástroje, které vám pomohou? Nechcete jít hned k psychiatrovi nebo psychologovi a přesto se delší dobu cítete pod tlakem, v úzkosti, v depresi, vyčerpaní? Rádi byste to řešili zodpovědně a s trvalým efektem bez vedlejších nežádoucích účinků? S lepším jídelníčkem a novými návyky ve prospěch vašeho těla, mysli a duše? Podívejte se na velmi oblíbené třídenní pobytové balíčky, kde právě toto všechno zažíváte a odjíždíte s novou chutí jít jinak, žít v radosti a hojnosti a spokojený a zdravý. ZDE https://www.levanduloveudoli.cz/lecebne-a-wellness-pobyty-a-procedury/

Naše Kristýnka vás provede pobyty, balíčky, procedurami a poradí, jak a kdy, přijet pro pomoc a péči.
Kontaktujte nás na 
info@levanduloveudoli.cz. 

Naši terapeuté fungují v unikátním ekologickém a ESG areálu s procedurami, které najdete jen u nás a to díky znalostem tradiční slovanské naturopatie ale také poznání technik Ajurvédy, šamanského léčení v Jižní Americe, Africe, Čínské medicíny, ze kterých bychom měli pouze čerpat nicméně nejsou pro architekturu našeho lidského těla a genomu pomocí. V Evropě se staly spíš businessem. 

Případně se vydejte k nám na výlet, udělejte si krásný den - víkend a objednejte se na zážitek nebo proceduru abyste si prožili a vyzkoušeli první péči. 


Naším cílem je pomoci trvale, bez nežádoucích účinků a se změnami k lepšímu a vitálnějšímu životu i radosti z každého prožitého dne včetně toho s překážkami.levandulové údolí