Gluten FREE balíček s BIO Levandulí Chodouňskou 250g

Novinka GEOFOOD
579 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
26.9.2023
Možnosti doručení

BIO domácí granola višeň s Levandulí Chodouňskou

Tyto bezlepkové vločky namíchali naši nutriční  poradci s Levandulovým květem z Levandule Chodouňské.  Pro vitalitu a krásnou pleť a nehty jsme přidali BIO slunečnicové semínko, BIO lyofilizovanou višeň, hrozinky, sirup z BIO Levandule Chodouňské a kokosový olej. Nutriční zázrak chutná svěže a šťavnatě díky višním, které suchým mrazem díky lyofilizaci uchovaly všechny vitamíny.  

BIO bezlepková jáhlová a pohanková kaše s Levandulí Chodouňskou

FIT snídaně, která po ránu nastartuje váš metabolismus a dodá potřebné proteiny, minerály a vitamíny. Oproti běžným bezlepkovým kaším ale navíc  BIO Flavonoidy - molekuly života, které ocení každý náš blízký. Připravte s láskou BIO jáhlovou kaši s Levandulí Chodouňskou, a  dopřejte tak nejen energii a vitalitu ale i pevné nervy a klidnou mysl do nového dne. 

Bezlepkové RAW VEGAN tyčinky Veselé střevo a klidná mysl s BIO Levandulí Chodoňskou.

Ušetřete na výhodném balíčku a podpořte svou funkci trávícího a nervového systému v jednom.

BIO RAW VEGAN bezlepkové ovesné hrudky s Levandulí Chodouňskou

Okamžitá energie do 5 minut z bezlepkových vloček, kokosového mléka, citronové šťávy a levandule.

Detailní informace

BIO certifikace
BIO certifikace
Doprava zdarma při nákupu nad 700 Kč
Doprava zdarma
při nákupu nad 700 Kč
Expedice do 24 hodin
Expedice do 24 hodin
FSC certifikace
FSC certifikace
100% kompostovatelný obal

Detailní popis produktu

SLOŽENÍ

BIO domácí granola višeň s Levandulí Chodouňskou

BIO kokosový olej - Mastné kyseliny obsažené v kokosovém oleji jsou mastné kyseliny se středním řetězcem (MCT - medium chain triglyceride). Tyto tuky se v těle velmi dobře metabolizují a právě tento typ mastných kyselin dává kokosovému oleji status superpotraviny s léčivými vlastnostmi. Tyto triglyceridy se také vyskytují v lidském mateřském mléce.

BIO višně obsahují flavonoidy, rostlinné antioxidanty, které přispívají k prevenci kardiovaskulárních chorob. Višně pomáhají udržet srdce v kondici a mají příznivý vliv na pružnost a zpevnění cévních kapilár. Ve višních se v hojné míře vyskytuje melatonin, hormon, který se postará o kvalitnější a delší spánek.

BIO slunečnicové semínko je zdrojem vitamínu B6, B9, thiaminu, hořčíku, mědi, fosforu, manganu a selenu a jsou bohaté na vitamín E (alfa tokoferol). Slunečnice je také velmi dobrá pro trávení a zdraví mozku.

BIO ovesné bezlepkové vločky jsou bohatým zdrojem komplexních sacharidů, ale také vlákniny, která přispívá ke správnému trávení a reguluje hladinu cukru v krvi. Dále obsahují cenné vitaminy především skupiny B a E a minerální látky jako je vápník, železo, fosfor a lecitin.

BIO Levandule Chodouňská obsahuje minerály z vápencových moří, především Ca, Mg, Zi, P, Fe a BIOflavononidy - molekuly života. Harmonizuje trávící a nervový systém. Podporuje kvalitní spánek, přináší dny bez nervů a stresu, depresí a úzkostí. Podporuje tvorbu dopaminu (vaše kognitivní funkce jako třeba soustředěnost), serotoninu (hormonu štěstí) v Mikro biomu a tím podporuje imunitu. 

BIO bezlepková jáhlová

BIO loupané semeno prosa upravené extruzí a mletím a květ BIO Levandule Chodouňské

Pohanková kaše

Složení: BIO loupaná pohanka upravená exturzí a mletím a BIO Levandulový květ

Bezlepkové RAW VEGAN tyčinky Veselé střevo a klidná mysl s BIO Levandulí Chodoňskou.

Jahoda s Levandulí Chodouňskou:

BIO sušená jablka, jádra sladkých mandlí, BIO levandulový květ, BIO levandulový prach, BIO sušené Jahody 4,8%, BIO jahodové aroma, BIO datlová pasta, BIO kokosový olej. Může obsahovat stopy jiných skořápkových plodů a sezamu. Slazeno pouze sušeným ovocem.

Divoká višeň s Levandulí Chodouňskou:

BIO sušené datle, Bio sušená jablka, jádra sladkých mandlí, BIO levandulový květ, BIO levandulový prach, BIO sušené višně 4,8%, BIO kakaové máslo 1,5%, BIO višňové aroma, BIO Levandule Chodouňská 0,1%. Může obsahovat stopy jiných skořápkových plodů a sezamu. Slazeno pouze sušeným ovocem.

Divoká višeň s Levandulí Chodouňskou v hořké čokoládě: 

BIO sušené datle, Bio sušená jablka, jádra sladkých mandlí, BIO levandulový květ, BIO levandulový prach, BIO sušené višně 4,8%, BIO kakaové máslo 1,5%, BIO višňové aroma, RAW čokoláda, BIO Levandule Chodouňská 0,1%. Může obsahovat stopy jiných skořápkových plodů a sezamu. Slazeno pouze sušeným ovocem.

BIO RAW VEGAN bezlepkové ovesné hrudky s Levandulí Chodouňskou

BIO citronová kúra, BIO ovesené bezlepkové vlčky, BIO  datlová pasta,  sirup z BIO datle, BIOcitronová šťáva, BIO Levandule Chodouňská květ

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Doprava zdarmapři nákupu nad 700 Kč
Free shippingon purchases over 700 CZK
Expedice do 24 hodin
Expedition during 24 hours
BIO certifikace
ORGANIC certification
FSC certifikace100% kompostovatelný obal
FSC certification

Akce v Levandulovém údolí

Events in Lavander Valley

levandulové údolí levandulové údolí
levandulové údolí