BIO Molekuly života 10ml, 10ml, 30g

Novinka Zbývá 5300 kusů
ZDARMAZDARMA 4 299 Kč –2 %
BIO Molekuly života  10ml, 10ml, 30g
4 299 Kč –2 % 4 199 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
26.4.2024
Možnosti doručení

K našemu výročí 10 let od prvního vysazení 50 000 BIO Levandulí Chodouňských jsme si nadělili nádherný dárek Molekuly života v limitované edici 7900 kusů. 

Nákupem této unikátní trojice produktů přispíváte na výstavbu unikátního Centra tradičních slovanských bylin. Pomůžete nám? 

Z profitu vybudujeme nádherné Centrum tradičních slovanských bylin s vývojovým centrem pro mladé vědce a naturopaty. 

V tomto balíčku najdete kombinaci, která nabízí unikátní regeneraci nervů, mozku, srdce a mikrobiomu. Součástí jsou výjimečné biodynamické látky aplikované ve třech krocích: prostřednictvím BIO přímé aromaterapie, BIO čajů a BIO kapek.

Esenciální olej z BIO Levandule Chodouňské pro přímou aromaterapii
❖ NO STRESS kapky s BIO Levandulí Chodouňskou
❖ Sypaný čaj z BIO Levandule Chodouňské „naše modré zlato“ k nálevům, čajům, vaření, sirupům

Detailní informace

Certifikace
Certifikace
BIO, FCS, GEO FOOD
Doprava zdarma při nákupu nad 700 Kč
Doprava zdarma
při nákupu nad 700 Kč
Jedinečné produkty
Jedinečné produkty
s BIO levandulí lékařskou
Restaurace a kavárna
Restaurace a kavárna
produkty z naší levandule a okolních farem
U nás si odpočinete
U nás si odpočinete
lázně pro duši, tělo i mysl
Vysazeno máme
Vysazeno máme
5000 růží a 50 000 Levandulí

Detailní popis produktu

SLOŽENÍ

NO STRESS kapky s BIO Levandulí Chodouňskou, 10ml

Kapky obsahují: za studena lisovaná BIO Levandule lékařská Angustifolia Munstead  certifikovaná GEOFOOD a Pharmdata certifikací. Prověřená vědeckým výzkumem s BIO dynamickými látkami pro celostní regeneraci organismu. BIO Levandule Chodouňská je od začátku pěstována i zpracována ručně. Cestou udržitelnosti a bez jakýchkoliv přidaných chemických látek využívána pro speciální řadu produktů k pomoci člověku s problémy těla, mysli a duše ve 21. století.

Nejsou známy kontraindikace. Naopak BIO Levandule lékařský umocňuje a podporuje funkci léčiv či léků.

Součástí kapek je příbalový leták.

BIO esenciální olej z Levandule Chodouňské pro přímou aromaterapii, 10ml

Složení: 20%  BIO kokosový olej, 80% lisovaný olej z  BIO Levandule Chodouňské

BIO Levandule Chodouňská „naše modré zlato“ k nálevům, čajům, vaření, sirupům, 30g

BIO Levandule Chodounská květ a stonek sušený a řezaný

 
BIO Molekuly života

MY POMŮŽEME VÁM, VY POMŮŽETE NÁM.

Vybudovat centrum tradičních slovanských bylin s vývojovým centrem pro mladé vědce a naturopaty.

Rozhodli jsme se, že využijeme světového unikátu BIO Levandule Chodouňské a nádherných minerálních moří v Barrandien geoparku a vytvoříme výjimečné centrum pro setkávání odborníků s veřejností nad naší slovanskou naturopatií, bylinami, moderní bio medicínou, kvantovou fyzikou, vědou i biochemií, se kterou dnes a denně pracujeme.

Že ukážeme světu, že Češi byli, jsou a budou tím "malým švýcarskem Evropy" a zaslouží si za to navštívit nejen jako Přírodní klinika v 35 lázeňských městech s výjimečnými minerály a bylinami ale i Centrem pro milovníky vědy, bio medicíny, kvantové fyziky, která ovlivňuje naši práci, epigenetiky i biochemie a matky přírody v neposlední řadě.

BALÍČEK UNIKÁTNÍCH PRODUKTŮ S BIO LEVANDULÍ CHODOUŇSKOU

NO STRESS kapky

Náš produkt z čisté přírody pomáhá měnit život k lepšímu díky obsahu přírodních biodynamických látek. Jeho účinnost byla podložena vědeckým výzkumem a klinickou studií.

Najít vnitřní klid, duševní rovnováhu i každodenní duševní hygienu, dopřát si harmonii těla, mysli a duše a nastartovat přirozené hojící i obranné pochody v těle, které nám příroda nadělila. 

Doplnit dávku potřebných biodynamických látek pro well being a celostní péči o fyzickou, psychickou a duševní kondici můžete pár kapkami denně. 

BIO esenciální olej pro přímou aromaterapii

Vhodný k hydroterapiím - koupelím nohou a celého těla. Po nakapání do Vaší teplé koupele dochází k aromaterapií přes váš největší orgán - kůži.

Spolu s aplikací kapek na vnitřní tepny na rukou a spánky, dochází k dynamické aromaterapii.

BIO Levandule Chodouňská „Naše modré zlato“ k nálevům, čajům, vaření, sirupům

Ideální pro přípravu nálevů pro klidnou mysl a veselá střeva. Přípravu sirupů do BIO limonád, ledových čajů, levandulového mojita, levandulového Prosecca a levandulového svařáku nebo punče v chladných dnech.

BIO Molekuly života
BIO Mátový sirup

ÚČINKY

Konkurence se snaží omezit sdílení informací, ale nezastaví nás. Naše Levandule Chodouňská je unikátní bio bylinka, která roste na vápencových mořích Barrandienu geoparku. Díky této jedinečné poloze je bohatá na účinné látky, jejichž přínos byl potvrzen vědeckým výzkumem.

V souladu s NAŘÍZENÍM KOMISE (EU) o zdravotních a léčebných tvrzeních, nemůžeme na tomto webu poskytovat podrobné informace o naší BIO bylině. Veškeré informace naleznete na stránce O NÁS a na schváleném BLOGU

Nesmíme uvádět podrobnější informace, které by ve vás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin, byť se byliny používají stovky let a mají prokázané účinky.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: PRODUKTY
desktopiframe12918: <iframe width="600" height="500" src="https://www.youtube.com/embed/jLNuF_GESAc?si=noyO-XHoPh0m8IOt" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture; web-share" allowfullscreen></iframe>
mobileiframe12918: <iframe width="600" height="400" src="https://www.youtube.com/embed/jLNuF_GESAc?si=noyO-XHoPh0m8IOt" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture; web-share" allowfullscreen></iframe>

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
levandulové údolí