BIO esenciální olej z Levandule Chodouňské pro přímou aromaterapii 10ml

699 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
26.4.2024
Možnosti doručení

Pro velkou poptávku jsme připravili esenciální Levandulový olej pro tzv. přímou aroma terapii. Esenciální oleje jsou božským darem přírody pro příjemnou formu terapie.  

❖ Zklidní miminka při masáži tepen na rukou či bříšku při plynatosti.
❖ Vhodný i k hydroterapiím - koupelím nohou a celého těla.

 „Naše modré zlato“. Dopřejte svým blízkým imunitu z čisté přírody.

Certifikace: BIO, GEOFOOD, PHARMDATA. FSC certifikace pro 100% kompostovatelný obal.

CERTIFIKACE

Detailní informace

Certifikace
Certifikace
BIO, FCS, GEO FOOD
Doprava zdarma při nákupu nad 700 Kč
Doprava zdarma
při nákupu nad 700 Kč
Jedinečné produkty
Jedinečné produkty
s BIO levandulí lékařskou
Restaurace a kavárna
Restaurace a kavárna
produkty z naší levandule a okolních farem
U nás si odpočinete
U nás si odpočinete
lázně pro duši, tělo i mysl
Vysazeno máme
Vysazeno máme
5000 růží a 50 000 Levandulí

Detailní popis produktu

SLOŽENÍ

20%  BIO kokosový olej, 80% lisovaný olej z  BIO Levandule Chodouňské

 

 

ZA STUDENA LISOVANÝ ESENCIÁLNÍ LEVANDULOVÝ OLEJ

Aroma terapie neboli čichový vjem není jen o provonění prostor. Ovlivňuje mínění a chování člověka, jeho výkon i energii, stav těla, mysli i duše.

Podle podložených vědeckých analýz zvyšuje pravděpodobnost zdraví u jedince o desítky procent. Čichový smysl je součást limbického systému a ze všech smyslů se dá nejlépe využít pro podporu zdraví člověka a přirozené klidné chování.

Relaxujte, nečtěte sms ani knihu, nesledujte TV ani monitor, displej, neposlouchejte nikoho jen příjemnou hudbu nebo klid kolem Vás. Vnímejte dech a pochody svého těla. Nohy nahoru a hodinu a půl dopřejte stav klidu a míru vašemu tělu, mysli a duši. 

Pro velkou poptávku jsme připravili, i přesto, že se soustředíme díky vzácným terpenům, flavonoidům a v případě BIO Levandule Chodouňské i výjimečným minerálům na výrobu produktů pro vnitřní užití, za studena lisovaný esenciální Levandulový olej pro přímou terapii. 

Vhodný k hydroterapiím - koupelím nohou a celého těla. Po nakapání do Vaší teplé koupele dochází k aromaterapií přes váš největší orgán - kůži.

Spolu s aplikací kapek na vnitřní tepny na rukou a spánky, dochází k dynamické aromaterapii.

VYVINUTO NA ZÁKLADĚ VÝZKUMU BIODYNAMICKÝCH LÁTEK

Tento produkt vznikl na základě výzkumu BIO Levandule Chodouňské u týmu Dov. Heleny Čížkové a DR. Ivety Horsákové VŠCHT ČR a využívá  unikátního množství biodynamických látek v Levanduli Chodouňské ve srovnání se světovými producenty, například z Bulharska, Francie nebo dalších zemí.

❖ Zklidnění duše a mysli

❖ Flavonoidy a terpeny obsažené v této BIO Levanduli podpoří imunitu

ÚČINKY

Konkurence se snaží omezit sdílení informací, ale nezastaví nás. Naše Levandule Chodouňská je unikátní bio bylinka, která roste na vápencových mořích Barrandienu geoparku. Díky této jedinečné poloze je bohatá na účinné látky, jejichž přínos byl potvrzen vědeckým výzkumem.

V souladu s NAŘÍZENÍM KOMISE (EU) o zdravotních a léčebných tvrzeních, nemůžeme na tomto webu poskytovat podrobné informace o naší BIO bylině. Veškeré informace naleznete na stránce O NÁS a na schváleném BLOGU

Nesmíme uvádět podrobnější informace, které by ve vás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin, byť se byliny používají stovky let a mají prokázané účinky.

Serotonin tančí s Dopaminem - Vitalita a energie přes den, klid a mír v noci
 

Doplňkové parametry

Kategorie: BIO oleje a kapky s Levandulí Chodouňskou
desktopiframe18916: <iframe width="600" height="500" src="https://www.youtube.com/embed/qv-4D9pP-gw?si=9JIm5FBpXj1Q0kAW" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture; web-share" allowfullscreen></iframe>
mobileiframe18916: <iframe width="600" height="400" src="https://www.youtube.com/embed/qv-4D9pP-gw?si=9JIm5FBpXj1Q0kAW" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture; web-share" allowfullscreen></iframe>
mobileiframe17916: <iframe width="600" height="400" src="https://www.youtube.com/embed/liXJU392ykI?si=KFLqv-YtAE9w9yEp" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture; web-share" allowfullscreen></iframe>
desktopiframe17916: <iframe width="600" height="500" src="https://www.youtube.com/embed/liXJU392ykI?si=KFLqv-YtAE9w9yEp" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture; web-share" allowfullscreen></iframe>
5
13x
4
1x
3
2x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JV Avatar autora | 21.3.2024
Jsem spokojen.
5
AC Avatar autora | 12.3.2024
Olejíček se stal tak trochu moje závislost. Mám ho jako rituál těsně před spaním. Aplikuji na spánky a vnitřní zápěstí.😇
5
NP Avatar autora | 28.2.2024
Pomáhá ke snazšímu usnutí a spánek je kvalitnější. Používám ho pravidelně každý večer a cítím se výrazně lépe.
5
LV Avatar autora | 7.2.2024
Příjemný, uklidňující, spokojenost.
5
MM Avatar autora | 2.2.2024
Olej používán na spaní vně a zabírá perfektně
5
JS Avatar autora | 29.1.2024
Jsem velmi spokojená, používám večer před spaním pro lepší spánek. Po vypití kapek ve vodě mě přestala bolet hlava při migréně🤩
5
VK Avatar autora | 24.1.2024
Velmi kvalitní levandulový esenciální olej, s přesvědčivou, skutečně levandulovou vůní. Osvědčila se aplikace jak na spánky, za uši, či nos, tak na provonění prostoru v ložnici. Výrobek je významně dražší, než konkurenční nabídky, ale kvalita tomu odpovídá.
5
LK Avatar autora | 8.1.2024
Používám i s dětmi večer před spaním, teprve 14 dní. Olejicek krásně voní a přijde mi, že spanek je lepší.
5
DT Avatar autora | 5.1.2024
este som ho len zacala uzivat a je vyborny😁
5
EJ Avatar autora | 4.1.2024
Jsem velmi spokojena.
5
E Avatar autora | 29.11.2023
Olejíček jsem začala používat kvůli lehkému spánku. Když jsem se v noci vzbudila už jsem neusnula. Po pár dnech používání spím jak dudek. :)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
levandulové údolí