DETOX balíček BIO Levandulí Chodouňskou

849 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
28.3.2023
Možnosti doručení

Celkovou očistou těla, mysli i duše docílte nastartování regenerace vašich orgánů a pochodů v těle. Chystáte se na zákrok, chcete zhubnout, potřebujete ulevit játrům, střevům a celému trávícímu systému včetně mikrobiomu, ve kterém se tvoří imunita, Dopamin potřebný pro naše kognitivní funkce  a Srotonin hormon štěstí? Připravili jsme kúru s BIO Levandulí Chodouňskou. 

Balíček obsahuje BIO Zelený čaj s Levandulí Chodouňskou, BIO Levanduli Chodouňskou k nálevům a čajům a BIO esenciální olejíček z Levandule Chodouňské

Abyste předešli kardiovaskulárním, autoimunním chorobám ale i poruchám nervového systému, případně chcete-li již takový vzniklý problém zlepšit, pečujte o své střevo a celý trávící i nervový systém bez chemie, pomocí z čisté přírody tak, aby došlo k pomoci dlouhodobé, trvalé bez vedlejších účinků a efektů, případně jakýchkoliv závislostí.

Vybrali jsme to nejlepší s BIO Levandulí Chodouňskou, abychom opečovali celý trávící, nervový systém i duši a mysl. 


 

Detailní informace

Detailní popis produktu

POUŽITÍ

Při nízkém tlaku louhujte maximálně 5 minut ve vodě při 70 až 80°C. Bio zelený a BIO konopný a BIO levandulový čaj snižují cholesterol ale také tlak. 
Všechny tři čaje lze po zalití a správném vylouhování pít také jako ledové čaje. Zakápněte BIO citronem a užijte skvělou svěží chuť.

BIO zelený doporučujeme pít kdykoliv od rána do 14.00. Poté již ne, abyste večer dobře usínali a spali. BIO levandulový čaj můžete neomezeně kdykoliv. 

BIO levandulový čaj pijte naopak v odpoledních nebo večerních hodinách, abyste spali sladce.

Pokud byste se cítili při pití slabě, případně by se Vám točila hlava, vynechte čaj na jeden až dva dny. 

-

Naše střevo je konečně vedle odborníků pečujících o naše zdraví celostně - holisticky, tedy starající se o naši duši, tělo i mysl, nazýváno konečně i vědeckou komunitou naším druhým mozkem. Místem, kde si lidské tělo tvoří hormon štěstí Serotonin, pro vyrovnaný a pohodový život - Dopamin a také zde najdete tzv. Mikrobiom, který nyní považují konvenční i přírodní odborníci jako nejdůležitější místo v těle pro tvorbu Imunity. 

Náš „druhý mozek“ se nazývá enterický nervový systém a svůj název dostal podle místa, kde se nachází, tedy podle střev. Jedná se o samostatný nervový systém, který je propojený s mozkem a dává mu informace o stavu trávicí trubice. Tvoří ho přibližně 500 milionů neuronů, které se podobají mozkovým nervovým buňkám, což je číslo srovnatelné s počtem neuronů v míše. 

BIO LEVANDULE CHODOUŇSKÁ

Je přírodní antidepresivum a dezinfektum má na základě klinické studie ověřené vysoké množství antioxidantů, antibiotik a antiseptik, obsahuje terpeny a flavonoidy, které mají blahodárný účinek na nervovou soustavu a její komplexní řešení.


Množství minerálů v Levanduli Chodouňské z vápencových moří umocňuje podporu imunity, přirozené funkce mikro biomu – našeho druhého mozku a tím řeší také poruchy trávícího systému, zvyšuje kognitivní funkce s vyšší tvorbou Dopaminu a Serotoninu – hormonu štěstí.


Levandule Chodouňská je přírodním sladidlem vhodným při dietách a obezitě, snižování váhy. Jde o unikátní odrůdu pěstovanou na vápencových mořích, což ji významně diversifikuje od dalších Levandulí lékařských ale také odrůd Levandule nevhodných pro vnitřní užívání, nýbrž kosmetické a účely a výrobu esenciálního oleje.

S kouzelnými flavonoidy a terpeny obsaženými v BIO Levandulí Chodouňské to jde lehce a voňavě. Uvidíte. BIO Zelený CHun Mee čaj s Levandulí Chodouňskou přinese krásu i skvělou kondici a ANTI AGE. Zelený čaj je světově nazýván detoxikačním zázrakem dlouhověkosti. BIO konopný čaj vám podpoří s pohybovým aparátem, podpoří svaly, klouby a šlachy a to bez chenie. Trio balení našich BIO RAW VEGAN tyčinek, po kterých nepřibere ani deko, protože jsou bez lepku,
bez cukru a plné vitamínů z jahod, divokých višní. Antioxidantů z BIO Levandule Chodouňské a přírodního antidepresiva. 

Již staří Egypťané i Řekové věřili, že je Levandule lékařská, samozřejmě bez chemického ošetření, královnou bylin, která dokáže pomoci dvěma základním systémům pro zdraví jedince - nervovému a trávícímu. Přirozený nervový pomáhá předcházet nemocem fyzickým i psychickým.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Doprava zdarmapři nákupu nad 700 Kč
Free shippingon purchases over 700 CZK
Expedice do 24 hodin
Expedition during 24 hours
BIO certifikace
ORGANIC certification
FSC certifikace100% kompostovatelný obal
FSC certification

Akce v Levandulovém údolí

Events in Lavander Valley

levandulové údolí levandulové údolí
levandulové údolí