Při potížích s pletí, vlasy, kruhy pod očima a kůží

Speciál pro ženy ke zdraví a kráse s čistou přírodou

Krása vychází zevnitř, kvalitu pleti určuje náš životní styl a ani drahé krémy nenahradí spánek a produkty z čisté přírody. Levandule je právem považovaná za královnu bylin, v celostní medicíně se využívá už tisíce let. Dokáže pomoci s kompletní harmonizací těla, mysli a duše. Naše BIO levandule Chodouňská pochází ze samého srdce českého geoparku Barrandien a je pěstovaná bez použití pesticidů a hnojiv. Obsahuje spoustu vitamínů, antioxidantů, přírodních antibiotik i antiseptik. Jak ukázaly studie VŠCHT ČR a vědců i lékařů v ČR, se kterými spolupracujeme, nejvýznamnějším pomocníkem uvnitř Levandule Chodouňské jsou vzácné BIO flavonoidy. Vědeckým slovníkem 21. Století molekuly života. Naše BIO levandule má pozitivní vliv nejen na zdraví centrální nervové soustavy a imunity, ale také zklidňuje, čistí, vyživuje a léčí. Přispívá ke zklidnění podrážděné pokožky, regeneruje ji a pomáhá zpomalit její stárnutí.

Dopřejte si blahodárný drink, který chutná skvěle a pomáhá s nečekanými výsledky, které po měsíci uvidíte sami. V BIO meruňkovém sypaném čaji s Levandulí Chodouňskou najdete tolik potřebné vitamíny a minerály, které nahradí předražené krémy slibující zázraky. Vždyť v meruňce bez chemie a síření najdete právě BIO látky a prvky, které potřebuje naše dehydratovaná a unavená pleť, pokožka těla, vlasy i nehty.  Vyživování zevnitř už ctily naše předchůdkyně – královny, dámy, a to od starého Egypta a Kleopatry, která měla na rozdíl od nás nejlepší péči a pozornost i moudré rady skvělých bylinkářů, lékařů a léčitelů, až po současné bohyně, které diktují trendy v péči o sebe i rodinu.

Dostatek spánku je klíčem k úspěchu

Nelíbí se vám kruhy pod očima? Pak se pořádně vyspěte. Kvalita spánku je jedním z nejdůležitějších faktorů v boji proti nevzhledným kruhům, ale také se díky němu rozzáří vaše pleť a vlasy. Velkým problémem současného životního stylu je nespavost způsobená velkou dávku stresu, který dennodenně zažíváme. Levandule má pozitivní účinky na nervy a v kombinaci s CBD vás uklidní natolik, že se konečně zase vyspíte. Stačí, když si před spaním uděláte šálek BIO konopného sypaného čaje s levandulí. Nezapomeňte se také před spaním vyhýbat rušivým podnětům, obzvlášť obrazovkám a displejům a raději si k popíjení čaje přečtěte pár stránek vaší oblíbené knihy, nebo jen relaxujte.

Esenciální olej jako první pomoc

Levandule pomáhá také při relaxaci a zklidnění i vyživení pokožky. Při fyzickém a psychickém vyčerpání kapejte 5 kapek Esenciální olej z levandule Chodouňské do 1dl studené nebo vlažné vody a vypijte. Do hodiny dojde k úlevě. Olej je vhodný i k hydroterapiím - koupelím nohou a celého těla. Při potřebě pomoci, prevenci dětem před spaním, případně zklidněním vetřete pár kapek do kůže na vnitřních zápěstích rukou a na spánky krouživými pohyby a nechte působit.

Nezapomeňte si do kabelky přibalit tyčinku nebo kousek ovoce, které vám poslouží jako rychlá a výživná svačina. Naše levandulové balíčky obsahují výborné BIO RAW tyčinky, které navíc napomáhají střevní aktivitě a jsou bez cukru a bez lepku.

BIO Levandule Chodouňská – přírodní antidepresivum a dezinfektum má na základě ověřené klinické studie vysoké množství antioxidantů, antibiotik a antiseptik, obsahuje BIO terpeny a BIO flavonoidy, které mají blahodárný účinek na nervovou soustavu a její komplexní řešení. Harmonizují tělesné funkce vašeho těla a správný chod orgánů. Množství minerálů v Levanduli Chodouňské z vápencových moří umocňuje podporu imunity, přirozené funkce mikro biomu – našeho druhého mozku, a tím řeší také poruchy trávícího systému, zvyšuje kognitivní funkce s vyšší tvorbou Dopaminu (soustředěnost, kreativita, stabilita, balance) a Serotoninu - hormonu štěstí. Levandule Chodouňská je přírodním sladidlem vhodným při dietách a redukci váhy. Jde o unikátní odrůdu pěstovanou na vápencových mořích, což ji významně diversifikuje od dalších levandulí lékařských, ale také odrůd levandule nevhodných pro vnitřní užívání, nýbrž pro kosmetické účely a výrobu esenciálního oleje.

Vhodné BIO produkty

Vysmátá máma balíček

             VYSMATA-MAMA

Harmonie těla, mysli a duše balíček

871_harnmonie-tela-a-duse2

Levandule Chodouňská pro přípravu čajů a nálevů

291_bio--levandule-chodounska--nase-modre-zlato--k-nalevum--cajum--vareni--sirupum


Esenciální olej z Levandule Chodouňské

877-1_bio-esencialni-olej-z-levandule-chodounske-pro-primou-aromaterapii

Doprava zdarmapři nákupu nad 700 Kč
Free shippingon purchases over 700 CZK
Expedice do 24 hodin
Expedition during 24 hours
BIO certifikace
ORGANIC certification
FSC certifikace100% kompostovatelný obal
FSC certification

Akce v Levandulovém údolí

Events in Lavander Valley

levandulové údolí levandulové údolí
levandulové údolí