Balíček Vysmátá máma pro klidnou mysl a krásné vlasy, pleť a nehty

GEOFOOD
525 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
7.6.2023
Možnosti doručení

❖ Vitalita
❖ Zdravá mysl a tělo
❖ Energie a imunita z čisté přírody
❖ Bez cukru, chemime, BIO RAW VEGAN

Pevné nervy, klidnou mysl  i zdravou a vyživenou pokožku, kvalitní pleť, nehty a přirozeně krásné vlasy přinášíme v tomto balíčku. Obsahuje totiž naše zlato právě pro ženy.

V čistém sypaném
BIO Levandulovém čaji, vitamínech a antioxidantech, ATB i antiseptikách a našich významně obsažených BIO flavonoidech - molekulách života podle vědců 21. století.

V BIO meruňkovém sypaném čaji s Levandulí Chodouňskou pak najdete tolik potřebné vitamíny a minerály, které nahradí předražené krémy slibující zázraky. Vždyť v meruňce bez chemie najdete právě BIO látky a prvky, které potřebuje naše dehydratovaná a unavená pleť, pokožka těla, vlasy i nehty.  Vyživovat zevnitř už ctily naše předchůdkyně - královny, dámy a to od starého Egypta a Kleopatry, která měla na rozdíl od nás nejlepší péči a pozornost i moudré rady skvělých bylinkářů, lékařů i léčitelů až po současné bohyně, které diktují trendy v péči o sebe i rodinu.

Vitamínové bomby i energii do kabelky, ledvinky na jógu, běh či kolo pak objevíte v BIO RAW Trojpacku tyčinek "Veselé střevo a klidná mysl" s Levandulí Chodouňskou. 

Balíček obsahuje: 

Tři tyčinky: Pro veselé střevo s klidnou mysl
BIO meruňkový sypaný čaj s Levandulí Chodouňskou
BIO Levandule Chodouňská „naše modré zlato“ k nálevům, čajům, vaření, sirupům

Detailní informace

BIO certifikace
BIO certifikace
Doprava zdarma při nákupu nad 700 Kč
Doprava zdarma
při nákupu nad 700 Kč
Expedice do 24 hodin
Expedice do 24 hodin
FSC certifikace
FSC certifikace
100% kompostovatelný obal

Detailní popis produktu

BIO Levandulový sypaný čaj z čisté Levandule Chodouňské

„Naše modré zlato“. Již staří Egypťané a Řekové věřili, že levandule lékařská samozřejmě bez chemického ošetření, je královnou bylin. Věděli, že uzdravuje dva základní systémy nejdůležitější pro pro zdraví člověka, nervový a trávicí systém. Přirozený nervový chod vaše těla pomáhá předcházet fyzickým i duševním chorobám. Na zdraví s BIO Levandulí Chodouňskou.

BIO meruňkový sypaný čaj

Pro krásné vlasy, pleť, pokožka i nehty. Vitamíny C, A, B, železo, hořčík, vápník, draslík, fosfor a také křemík důležité pro vitalitu, harmonii mysli a těla a zdravé a krásné vlasy. Pijte chytře z čisté přírody.

BIO RAW Trojpack Veselé střevo a klidná mysl 

Tyčinky Divoká višeň  přináší vitamíny A, C a D, draslík a kyselinu listovou spolu s přírodními antioxidanty, ATB a antiseptiky z Levandule Chodouňské. Užijte si spoustu vlákniny, vitamínů a látek, které podporují vaši imunitu a také vaši krásu a mysl.

Jahodová tyčinka přináší do vašeho těla vitamíny C, draslík a kyselinu listovou spolu s přírodními antioxidanty, ATB a antiseptiky z Levandule Chodouňské.

Alergeny: 8/ mandle- v Raw BIO tyčinkách

❖ BIO certifikace
❖ GEOFOOD certifikace
❖ PHARMDATA certifikace
❖ FSC certifikace pro 100% kompostovatelný obal

Vyvinuto na základě výzkumu biodynamických látek VŠCHT ČR. Jdeme cestou udržitelnosti s láskou k planetě a úctou k člověku.  

 

BIO LEVANDULE CHODOUŇSKÁ

Je přírodní antidepresivum a dezinfektum má na základě klinické studie ověřené vysoké množství antioxidantů, antibiotik a antiseptik, obsahuje terpeny a flavonoidy, které mají blahodárný účinek na nervovou soustavu a její komplexní řešení.


Množství minerálů v Levanduli Chodouňské z vápencových moří umocňuje podporu imunity, přirozené funkce mikro biomu – našeho druhého mozku a tím řeší také poruchy trávícího systému, zvyšuje kognitivní funkce s vyšší tvorbou Dopaminu a Serotoninu – hormonu štěstí.

Levandule Chodouňská je přírodním sladidlem vhodným při dietách a obezitě, snižování váhy. Jde o unikátní odrůdu pěstovanou na vápencových mořích, což ji významně diversifikuje od dalších Levandulí lékařských ale také odrůd Levandule nevhodných pro vnitřní užívání, nýbrž kosmetické a účely a výrobu esenciálního oleje.

Více se můžete dočíst zde.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dárkové sety
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Doprava zdarmapři nákupu nad 700 Kč
Free shippingon purchases over 700 CZK
Expedice do 24 hodin
Expedition during 24 hours
BIO certifikace
ORGANIC certification
FSC certifikace100% kompostovatelný obal
FSC certification

Akce v Levandulovém údolí

Events in Lavander Valley

levandulové údolí levandulové údolí
levandulové údolí