"WELL BEING" BIO Balíček pro klidnou mysl s Levandulí Chodouňskou

Novinka
499 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
1.11.2021

Pevné nervy a klidnou mysl přinášíme v podání BIO Levandule Choduňské v čistém sypaném BIO Levandulovém čaji, vitamínech a antioxidantech, atb i antiseptikách v BIO meruňkovém sypaném čaji s Levandulí Chodouňskou a další vitamínové bomby v BIO RAW Trojpacku VEGAN tyčinek s Levandulí Chodouňskou pro zdravou a krásnou pleť, pokožku a vlasy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

BIO Levandulový sypaný čaj z čisté Levandule Chodouňské: „Naše modré zlato“. Již staří Egypťané a Řekové věřili, že levandule lékařská samozřejmě bez chemického ošetření, je královnou bylin. Věděli, že uzdravuje dva základní systémy nejdůležitější pro pro zdraví člověka, nervový a trávicí systém. Přirozený nervový chod vaše těla pomáhá předcházet fyzickým i duševním chorobám. Na zdraví s BIO Levandulí Chodouňskou.

BIO meruňkový sypaný čaj - krásné vlasy, pleť, pokožka i nehty.

❖ Vitalita
❖ Zdravá mysl a tělo
❖ Energie a imunita z čisté přírody

Vitamíny C, A, B, železo, hořčík, vápník, draslík, fosfor a také křemík důležité pro vitalitu, harmonii mysli a těla a zdravé a krásné vlasy. Pijte chytře z čisté přírody.

BIO RAW 3 PACK tyčinek s Levandulí Chodouňskou Okamžitá energie s vitamíny, vlákninou a antioxidanty, atb a antiseptiky se šťavnatou chutí a velkou dávkou zdraví. Divoká višeň s Levandulí Chodouňskou vás nabije energií, posílí imunitu a nervy a zklidní mysl Divoká višeň svačina přináší vitamíny A, C a D, draslík a kyselinu listovou spolu s přírodními antioxidanty, ATB a antiseptiky z Levandule Chodouňské. Připravili jsme nutričně vyvážené občerstvení s našimi odborníky na výživu obsahující potřebné živiny pro LIFE BALANCE. Užijte si spoustu vlákniny, vitamínů a látek, které podporují vaši imunitu a také vaši krásu a mysl. BIO Jahodová s Levandulí Chodouňskou. Jahodová tyčinka přináší do vašeho těla vitamíny C, draslík a kyselinu listovou spolu s přírodními antioxidanty, ATB a antiseptiky z Levandule Chodouňské. Připravili jsme nutričně vyvážené občerstvení s našimi odborníky na výživu obsahující potřebné živiny pro LIFE BALANCE. Užijte si spoustu vlákniny, vitamínů a látek, které podporují vaši imunitu a také vaši krásu a mysl. ANTI AGING. LIFE BALANCE. Divoká višeň s Levandulí Chodouňskou v hořké čokoládě je připravena pro milovníky kvalitní čokolády. Mlsejte bez cukru, bez lepku, bez chemie a glutamátů. V RAW a BIO kvalitě.

BIO certifikace, FSC certifikace pro 100% kompostovatelný obal.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dárkové sety
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Doprava zdarmapři nákupu nad 1 500 Kč
Free shippingon purchases over 1 500 CZK
Expedice do 24 hodin
Expedition during 24 hours
BIO certifikace
ORGANIC certification
FSC certifikace100% kompostovatelný obal
FSC certification

Akce v Levandulovém údolí

Events in Lavander Valley

levandulové údolí levandulové údolí
levandulové údolí