Balíček Vysmátá máma pro klidnou mysl a krásné vlasy, pleť a nehty

Novinka
525 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
3.2.2023
Možnosti doručení

Pevné nervy, klidnou mysl  i zdravou a vyživenou pokožku, kvalitní pleť, nehty a přirozeně krásné vlasy přinášíme v tomto balíčku. Obsahuje totiž naše zlato právě pro ženy.

V čistém sypaném
BIO Levandulovém čaji, vitamínech a antioxidantech,  ATB i antiseptikách a našich významně obsažených BIO flavonoidech - molekulách života podle vědců 21. století.

V BIO meruňkovém sypaném čaji s Levandulí Chodouňskou pak najdete tolik potřebné vitamíny a minerály, které nahradí předražené krémy slibující zázraky. Vždyť v meruňce bez chemie najdete právě BIO látky a prvky, které potřebuje naše dehydratovaná a unavená pleť, pokožka těla, vlasy i nehty.  Vyživovat zevnitř už ctily naše předchůdkyně - královny, dámy a to od starého Egypta a Kleopatry, která měla na rozdíl od nás nejlepší péči a pozornost i moudré rady skvělých bylinkářů, lékařů i léčitelů až po současné bohyně, které diktují trendy v péči o sebe i rodinu.

Vitamínové bomby i energii do kabelky, ledvinky na jógu, běh či kolo pak objevíte v BIO RAW Trojpacku tyčinek "Veselé střevo a klidná mysl" s Levandulí Chodouňskou. 

❖ Vitalita
❖ Zdravá mysl a tělo
❖ Energie a imunita z čisté přírody
❖ Bez cukru, chemime, BIO RAW VEGAN

Balíček obsahuje: 

Tři tyčinky: Pro veselé střevo s klidnou mysl
BIO meruňkový sypaný čaj s Levandulí Chodouňskou
BIO Levandule Chodouňská „naše modré zlato“ k nálevům, čajům, vaření, sirupům

Detailní informace

Detailní popis produktu

BIO Levandulový sypaný čaj z čisté Levandule Chodouňské

„Naše modré zlato“. Již staří Egypťané a Řekové věřili, že levandule lékařská samozřejmě bez chemického ošetření, je královnou bylin. Věděli, že uzdravuje dva základní systémy nejdůležitější pro pro zdraví člověka, nervový a trávicí systém. Přirozený nervový chod vaše těla pomáhá předcházet fyzickým i duševním chorobám. Na zdraví s BIO Levandulí Chodouňskou.

BIO meruňkový sypaný čaj

Pro krásné vlasy, pleť, pokožka i nehty. Vitamíny C, A, B, železo, hořčík, vápník, draslík, fosfor a také křemík důležité pro vitalitu, harmonii mysli a těla a zdravé a krásné vlasy. Pijte chytře z čisté přírody.

BIO RAW Trojpack Veselé střevo a klidná mysl 

Tyčinky Divoká višeň  přináší vitamíny A, C a D, draslík a kyselinu listovou spolu s přírodními antioxidanty, ATB a antiseptiky z Levandule Chodouňské. Užijte si spoustu vlákniny, vitamínů a látek, které podporují vaši imunitu a také vaši krásu a mysl.

Jahodová tyčinka přináší do vašeho těla vitamíny C, draslík a kyselinu listovou spolu s přírodními antioxidanty, ATB a antiseptiky z Levandule Chodouňské.

BIO LEVANDULE CHODOUŇSKÁ

BIO Levandule Chodouňská
přírodní antidepresivum a dezinfektum má na základě ověřené klinické studie  vysoké množství antioxidantů, antibiotik a antiseptik, obsahuje BIO terpeny
a BIO flavonoidy, které mají blahodárný účinek na nervovou soustavu a její komplexní řešení. Harmonizují tělesmé funkce vašeho těla. Správný chod orgánů. 
Množství minerálů v Levanduli Chodouňské z vápencových moří umocňuje podporu imunity, přirozené funkce mikro biomu – našeho druhého mozku, a tím
řeší také poruchy trávícího systému, zvyšuje kognitivní funkce s vyšší tvorbou Dopaminu (soustředěnost, kreativita, stabilita, balance ) a Serotoninu - hormonu štěstí.
Levandule Chodouňská je přírodním sladidlem vhodným při dietách a obezitě, snižování váhy. Jde o unikátní odrůdu pěstovanou na vápencových mořích,
což ji významně diversifikuje od dalších Levandulí lékařských ale také odrůd Levandule nevhodných pro vnitřní užívání, nýbrž kosmetické a účely a výrobu
esenciálního oleje.

 BIO certifikace, FSC certifikace pro 100% kompostovatelný obal.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dárkové sety
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Doprava zdarmapři nákupu nad 1 500 Kč
Free shippingon purchases over 1 500 CZK
Expedice do 24 hodin
Expedition during 24 hours
BIO certifikace
ORGANIC certification
FSC certifikace100% kompostovatelný obal
FSC certification

Akce v Levandulovém údolí

Events in Lavander Valley

levandulové údolí levandulové údolí
levandulové údolí