Při ulcerózní kolitidě a Crohnově syndromu

OD 12 let

V počátku kúry u dospělých BIO NO stress kapky do úplného vybrání - nastartování biodynamické regenerace centrální nervové soustavy a zacelení neurotransmiterů a neuropeptidů.

Doplnění OMEGA 3,6,9 kyselin a flavonoidů – molekul života, antioxidantů, antibiotik a antiseptik. Současně s kapkami užíváte intenzivní očistnou kúru pro játra váš "katalyzátor". 

Současně s kapkami vařte pravidelně 2 x denně nálevy – čaje a to:

Ráno a nebo kdykoliv do 14.00 BIO Zelený čaj Chun Mee z čínských kopců s Levandulí Chodouňskou pro detoxikaci a pak po 14.00 kdykoliv večer  BIO Levandulový čaj .

Nálevy čaje připravujeme vždy 6g (2 lžičky/0,5l , vody 70°C – stačí vypnout varnou konvici před bodem varu)

BIO esenciální olejíček z Máty peprné aplikujte každé ráno na vnitřní zápěstí a rozetřete po bránici krouživými pohyby - vmasírujete pár kapek na břicho kolem střev, pupíku až k podbříšku. Stejným způsobem večer aplikujte BIO esenciální olejíček z Levandule Chodouňské přímo na tepny na vnitřních zápěstích vašich rukou a spánky. Každý den nebo alespoň 3 x týdně.

Každé ráno na lačný žaludek polknete lžičku BIO mátového extraktu. Po dobrání kapek budeme dynamicky regenerovat trávící systém, hlavně mikrobiom centrum imunity. Zdroj dopaminu, serotoninu a adrenalinu.

Budeme také detoxikovat játra BIO ostropestřecovou pastou s Levandulí Chodouňskou. Tu budete brát dvě kúry po sobě. Další až za půl roku jednu. Vždy dobrat a řádně promíchat, prosíme. Aby se všechny biodynamnické látky z Levandule i Ostropestřce promísily a šly do Vašeho těla v dostatečném množství. Pastu berete jednu polévkovou lžíci denně.

V horkých dnech večer místo čaje můžete vypít jednu celou BIO Levandulovou harmonizovanou vodu.

.
.
.

Důležité.
Po měsíci této kúry budete přikládat obklady z BIO Levandule Chodouňské na břicho. Ideálně po uvaření silného nálevu 5 polévkových lžic na 1l vody. Necháte odstát pod utěrkou a celý týden - vydrží v komoře nebo lednici pod utěrkou, vždy namočíte bavlněný ručníček do lehce ohřátého nálevu a přikládáte 3 x týdně večer na břicho na 15 minut. Můžete i omývat ve sprše, po sprše. Po obkladech můžete večer vetřít BIO esenciální olej z Levandule Chodouňské, stejně jako mátový olej ráno. Udělá Vám to báječně. Uleví, zklidní celou břišní stěnu.

Po obkladech již nekoupejte ani neužívejte žádnou chemii, kosmetiku, nechte působit. Doporučujeme si dělat domácí ledové čaje a limonády z našeho BIO meruňkového čaje s Levandulí Chodouňskou. Namísto pesticidů, atb a konzervantů z konvenčních ledových čajů, se můžete léčit a ještě chutnají božsky.

Už jste někdy slyšeli, co dokáže nesířená BIO meruňka  s vitamíny A, B, C, K a minerály, antioxidanty, antiseptiky i přírodními ATB z Levandule Chodouňské? 

A  nebo jste li milovníky malin a jahod, pak je jasná volba BIO Vitafruit sypaný čaj s 9 vitamíny a Levandulí Chodouňskou . Namísíme jsme jej v naší manufaktuře ze sušených BIO malin, jahod, jablek, pomeranče, Ibišku a Levandule Chodouňské.

Dáte 2 polévkové lžíce na 1L džbánu z kvalitního skla. Zalijete 70°C vody, aby všechny biodynamické látky zůstaly uvnitř a pak dáte do ledničky. Podáváte jako domácí BIO ledový čaj. A podporujete imunitu, hojíte a řešíte akné, dermatitidy, atopické ekzémy a nervy celé rodiny.

.
.
.

Doporučujeme pravidelné procházky aspoň 6 km denně, a nebo pohybovou aktivitu pro zvýšení adrenalinu a přirozenou únavu. Před usínáním minimálně 3h nejíst a pít minimálně. Abyste nezatížili metabolismem procesy zklidňování a usínání. V případě, že se budete cítit velmi vyčerpaní, udělejte si koupel nohou a nakapte olejíček cca 10 kapek do koupele (do lavoru). Při migréně nakapte 5 kapek do 1dcl vody a vypijte k okamžité úlevě.

Strava: Je nutné kromě Omega 3,6,9 kyselin, které dostáváte do těla s naši mi produkty také posílit vitamín D3 + K2, A, E, a Fe.  Důležité jsou i stopové prvky, především zinek a selen. Zinek podporuje rovněž jako vitamín A opravné procesy na střevní sliznici. Nedostatek selenu pravděpodobně podporuje vznik zánětlivých reakcí, a proto by mělo být v organismu vždy jeho dostatečné množství.

Co se stravy týče, platí pravidelné půsty a očista těla pomocí bylin jako nejdůležitější berlička. Nedejte na konkrétní podobu diety. Každé tělo reaguje jinak a musí si najít své. Vyzkoušejte, co vám vyhovuje, a co naopak škodí.


L.U-2


Myslíte, že je na čase zkusit celostní cestu funkční medicíny?


Cítíte se vyčerpaní? Trápí vás chronické či autoimunitní onemocnění a chcete jej řešit trvale?

Nespíte, máte deprese, úzkosti nebo smutek a konvenční medicína vám nepomohla nebo nemáte zájem o řešení s vedlejšími nežádoucími účinky?

Procházíte těžkým životním obdobím? Hormonálními změnami nebo bojujete s nadváhou, anorexií či bulimií? Poruchami příjmu potravy všeobecně?

Slyšíte z podcastů, rozhovorů, magazínů a knih větu "Vystupte z role oběti a najděte sebe samu? Najděte si čas na sebe. Ponořte se do sebe. Otevřete svou mysl, ale nevíte, jak? Nikdo vás to neučil a potřebujete podat pomocnou ruku, ukázat cestu, kroky, konkrétní nástroje, které vám pomohou? Nechcete jít hned k psychiatrovi nebo psychologovi a přesto se delší dobu cítíte pod tlakem, v úzkosti, v depresi, vyčerpaní? Rádi byste to řešili zodpovědně a s trvalým efektem bez vedlejších nežádoucích účinků? S lepším jídelníčkem a novými návyky ve prospěch vašeho těla, mysli a duše? Podívejte se na velmi oblíbené třídenní pobytové balíčky, kde právě toto všechno zažíváte a odjíždíte s novou chutí jít jinak, žít v radosti a hojnosti a spokojení a zdraví. 

Naše Kristýnka vás provede pobyty, balíčky, procedurami a poradí, jak a kdy, přijet pro pomoc a péči.
Kontaktujte nás na 
info@levanduloveudoli.cz. 

Naši terapeuté fungují v unikátním ekologickém a ESG areálu s procedurami, které najdete jen u nás a to díky znalostem tradiční slovanské naturopatie ale také poznání technik Ajurvédy, šamanského léčení v Jižní Americe, Africe, Čínské medicíny, ze kterých bychom měli pouze čerpat nicméně nejsou pro architekturu našeho lidského těla a genomu pomocí. V Evropě se staly spíš businessem. 

Případně se vydejte k nám na výlet, udělejte si krásný den - víkend a objednejte se na zážitek nebo proceduru abyste si prožili a vyzkoušeli první péči. 


Naším cílem je pomoci trvale, bez nežádoucích účinků a se změnami k lepšímu a vitálnějšímu životu i radosti z každého prožitého dne včetně toho s překážkami.

levandulové údolí