Život bez deprese, vyčerpání a nespavosti - Molekuly života v omezeném počtu 7900 kusů

Při psoriáze - lupénce

U Psoriázy je nutné nejprve vyčistit celý organismus úpravou dietní + bylinami, které dokáží čistit: Střevo - mikrobiom, trávící systém, játra především a pak CNS - nervovou soustavu.

V počátku kúry u dospělých BIO Andělské kapky s Levandulí Chodouňskou pro prvních deset dnů - nastartování biodynamické regenerace centrální nervové soustavy a zacelení neurotransmiterů a neuropeptidů.

Doplnění OMEGA 3,6,9 kyselin a flavonoidů – molekul života, antioxidantů, antibiotik a antiseptik.

Po dobrání kapek berete BIO ostropestřecovou pastu - celou kúru a po ní už pokračujete jen lžičkou denně na lačno BIO mátovým extraktem s Levandulí Chodouňskou.

Pastu, kapky berete vždy 1 x půl roku pro dynamickou regeneraci a současně s kapkami vařte pravidelně 2 x denně nálevy – čaje a to:

Ráno a nebo kdykoliv do 14.00 BIO Zelený čaj Chun Mee z čínských kopců s Levandulí Chodouňskou pro detoxikaci a pak po 14.00 kdykoliv večer  BIO Levandulový čaj .

Nálevy čaje připravujeme vždy 6g (2 lžičky/0,5l , vody 70°C – stačí vypnout varnou konvici před bodem varu).

BIO Mátový extrakt a BIO čaje pijete celý rok vždy s jedním měsícem za čtvrt roku, kdy tělo odpočívá nebo pije jiné bylinky. Nebo si užívá /dovolená/.

BIO esenciální olejíček aplikujte přímo na tepny na vnitřních zápěstích vašich rukou a spánky. Každý večer nebo alespoň 3 x týdně.

V horkých dnech večer místo čaje BIO Levandulovou harmonizovanou vodu

.
.
.

.

 

Nyní koupele a péče o postižená místa. Ideálně si seženete od nejbližšího farmáře BIO oves nebo BIO Pohanku / doporučujeme Farmu Kněžství rodinu Krejsových - jejich BIO pohanku připravujeme pro kúru pro ekzematiky,  ale stále na tom pracujeme. Hrstku BIO ovsa nebo BIO pohanky si povaříte ve 2 litrech vody /70°C vody/ a postižená místa koupete nebo oplachujete 3 x týdně. Poznámka Již připravujeme kúru k obkladům.

Ve dnech, kdy nebudete koupat v ovsu či pohance, budete dělat obklady s BIO Levandule Chodouňské. 2 polévkové lžíce na 1l vody povaříte 70°C vody a obkládáte vlažné. Přes hrnec přehoďte utěrku a můžete užívat až 5 dnů. Pak udělejte nový odvar.

Důležité. Po obkladech již nekoupejte ani neužívejte žádnou chemii, kosmetiku, nechte působit.

Pomocníky vám mohou být: Kromě BIO esenciálního olejíčku si pořiďte BIO konopný balzám s Levandulí Chodouňskou a potírejte postižená místa. Krásně promastí po obkladech a koupelích z čisté přírody a zhojí a pomáhají dlouhodobě.

Doporučujeme si dělat domácí ledové čaje a limonády z našeho BIO meruňkového čaje s Levandulí Chodouńskou. Namísto pesticidů, atb a konzervantů z konvenčních ledových čajů, se můžete léčit a ještě chutnají božsky.

Už jste někdy slyšeli, co dokáže nesířená BIO meruňka  s vitamíny A, B, C, K a minerály, antioxidanty, antiseptiky i přírodními ATB z Levandule Chodouňské? 

.
.
.

A  nebo jste li milovníky malin a jahod, pak je jasná volba BIO Vitafruit sypaný čaj s 9 vitamíny a Levandulí Chodouňskou . Namísíme jsme jej v naší manufaktuře ze sušených BIO malin, jahod, jablek, pomeranče, Ibišku a Levandule Chodouňské.

Dáte 2 polévkové lžíce na 1L džbánu z kvalitního skla. Zalijete 70°°C vody, aby všechny biodynamické látky zůstaly uvnitř a pak dáte do ledničky. Podáváte jako domácí BIO ledový čaj. A podporujete imunitu, hojíte a řešíte akné, dermatitidy, atopické ekzémy a nervy celé rodiny.

Doporučujeme pravidelné procházky aspoň 6 km denně, a nebo pohybovou aktivitu pro zvýšení adrenalinu a přirozenou únavu. Před usínáním minimálně 3h nejíst a pít minimálně. Abyste nezatížili metabolismem procesy zklidňování a usínání. V případě, že se budete cítit velmi vyčerpaní, udělejte si koupel nohou a nakapte olejíček cca 10 kapek do koupele (do lavoru). Při migréně nakapte 5 kapek do 1dcl vody a vypijte k okamžité úlevě.

BIO čaje připravujete po celý rok. V dalším roce s vynecháním vždy 1 x 3 měsíce celý měsíc. Kapky berete 1 x půl roku vždy pro dynamickou regeneraci.

1 x půl roku doporučujeme pročistit Mikrobiom (Imunita a kognitivní funkce) a játra - katalyzátor vašeho organismu, abyste tělo podpořili i přes trávící a dýchací systém. Celkově se začne lépe dařit i kardiovaskulárnímu systému, BIO ostropestřecovou pastou s Levandulí Chodouňskou - 1 lžící po dokonalém promíchání denně. Do úplného vybrání. V létě je dobré si nasadit kúru BIO mátového extraktu každé ráno lžičku. Pomůže Vám hezky zpracovat letní koláče, grilování a drinky i pivo:)

BIO Levandulovou zdravou výživou a BIO nápoji pouze zvedáte účinnost antibitiok, antiseptik, antidepresantů a flavonoidů přirozenou cestou. Zkuste si dělat místo jedovatých nápojů skvělé domácí limonády a ledové čaje s našimi BIO sirupy vitamínovým, mátovým nebo levandulovým. I svařák, punč nebo virgin mojito mohou být zdravé a pomoci vám. Zkuste si dát tyčinku, která uleví vašemu mikrobiomu nebo a pohladí vaše nervy. Uvařte si s naším bio třtinovým cukrem s Levandulí nebo bio kořením a uvidíte sami.

.
.
.

 

L.U-2


Myslíte, že je na čase zkusit celostní cestu funkční medicíny?


Cítíte se vyčerpaní? Trápí vás chronické či autoimunitní onemocnění a chcete jej řešit trvale?

Nespíte, máte deprese, úzkosti nebo smutek a konvenční medicína vám nepomohla nebo nemáte zájem o řešení s vedlejšími nežádoucími účinky?

Procházíte těžkým životním obdobím? Hormonálními změnami nebo bojujete s nadváhou, anorexií či bulimií? Poruchami příjmu potravy všeobecně?

Slyšíte z podcastů, rozhovorů, magazínů a knih větu "Vystupte z role oběti a najděte sebe samu? Najděte si čas na sebe. Ponořte se do sebe. Otevřete svou mysl, ale nevíte, jak? Nikdo vás to neučil a potřebujete podat pomocnou ruku, ukázat cestu, kroky, konkrétní nástroje, které vám pomohou? Nechcete jít hned k psychiatrovi nebo psychologovi a přesto se delší dobu cítíte pod tlakem, v úzkosti, v depresi, vyčerpaní? Rádi byste to řešili zodpovědně a s trvalým efektem bez vedlejších nežádoucích účinků? S lepším jídelníčkem a novými návyky ve prospěch vašeho těla, mysli a duše? Podívejte se na velmi oblíbené třídenní pobytové balíčky, kde právě toto všechno zažíváte a odjíždíte s novou chutí jít jinak, žít v radosti a hojnosti a spokojení a zdraví. 

Naše Kristýnka vás provede pobyty, balíčky, procedurami a poradí, jak a kdy, přijet pro pomoc a péči.
Kontaktujte nás na 
info@levanduloveudoli.cz. 

Naši terapeuté fungují v unikátním ekologickém a ESG areálu s procedurami, které najdete jen u nás a to díky znalostem tradiční slovanské naturopatie ale také poznání technik Ajurvédy, šamanského léčení v Jižní Americe, Africe, Čínské medicíny, ze kterých bychom měli pouze čerpat nicméně nejsou pro architekturu našeho lidského těla a genomu pomocí. V Evropě se staly spíš businessem. 

Případně se vydejte k nám na výlet, udělejte si krásný den - víkend a objednejte se na zážitek nebo proceduru abyste si prožili a vyzkoušeli první péči. 


Naším cílem je pomoci trvale, bez nežádoucích účinků a se změnami k lepšímu a vitálnějšímu životu i radosti z každého prožitého dne včetně toho s překážkami.

Doprava zdarmapři nákupu nad 700 Kč
Free shippingon purchases over 700 CZK
Expedice do 24 hodin
Expedition during 24 hours
BIO certifikace
ORGANIC certification
FSC certifikace100% kompostovatelný obal
FSC certification
levandulové údolí