Při alergiích, ztrátě imunity a atopických ekzémech

Od 12 let

V počátku kúry u dospělých BIO Andělské kapky s Levandulí Chodouňskou pro prvních deset dnů - nastartování biodynamické regenerace centrální nervové soustavy a zacelení neurotransmiterů a neuropeptidů.

Doplnění OMEGA 3,6,9 kyselin a flavonoidů – molekul života, antioxidantů, antibiotik a antiseptik.

Současně s kapkami vařte pravidelně 2 x denně nálevy – čaje a to:

Ráno a nebo kdykoliv do 14.00 BIO Zelený čaj Chun Mee z čínských kopců s Levandulí Chodouňskou s Levandulí Chodouňskou pro detoxikaci a pak po 14.00 kdykoliv večer  BIO Levandulový čaj .

Nálevy čaje připravujeme vždy 6g (2 lžičky/0,5l , vody 70°C – stačí vypnout varnou konvici před bodem varu)

BIO esenciální olejíček aplikujte přímo na tepny na vnitřních zápěstích vašich rukou a spánky. Každý večer nebo alespoň 3 x týdně.

V horkých dnech večer místo čaje BIO Levandulovou harmonizovanou vodu.

Nyní koupele a péče o postižená místa. Ideálně si seženete od nejbližšího farmáře BIO oves nebo BIO Pohanku /doporučujeme Farmu Kněžství rodinu Krejsových - jejich BIO pohanku připravujeme pro kúru pro ekzematicky ale stále na tom pracujeme/. Hrstku BIO ovsa nebo BIO pohanky si povaříte ve 2 litrech vody /70°C vody/ a postižená místa koupete nebo oplachujete 3 x týdně. Poznámka Již připravujeme kúru k obkladům.

Ve dnech, kdy nebudete koupat v ovsu či pohance, budete dělat obklady s BIO Levandule Chodouňské. 2 polévkové lžíce na 1l vody povaříte 70°C vody a obkládáte vlažné. Přes hrnec přehoďte utěrku a můžete užívat až 5 dnů. Pak udělejte nový odvar.

Důležité. Po obkladech již nekoupejte ani neužívejte žádnou chemii, kosmetiku, nechte působit.

Pomocníky vám mohou být: Kromě BIO esenciálního olejíčku si pořiďte Bio konopný balzám s Levandulí Chodouňskou a potírejte postižená místa. Krásně promastí po obkladech a koupelích z čisté přírody a zhojí a pomáhají dlouhodobě.

Doporučujeme si dělat domácí ledové čaje a limonády z našeho BIO meruňkového čaje s Levandulí Chodouńskou. Namísto pesticidů, atb a konzervantů z konvenčních ledových čajů, se můžete léčit a ještě chutnají božsky.

Už jste někdy slyšeli, co dokáže nesířená BIO meruňka  s vitamíny A, B, C, K a minerály, antioxidanty, antiseptiky i přírodními ATB z Levandule Chodouňské? 

A  nebo jste li milovníky malin a jahod, pak je jasná volba BIO Vitafruit sypaný čaj s 9 vitamíny a Levandulí Chodouňskou . Namísíme jsme jej v naší manufaktuře ze sušených BIO malin, jahod, jablek, pomeranče, Ibišku a Levandule Chodouňské.

Dáte 2 polévkové lžíce na 1L džbánu z kvalitního skla. Zalijete 70°C vody, aby všechny biodynamické látky zůstaly uvnitř a pak dáte do ledničky. Podáváte jako domácí BIO ledový čaj. A podporujete imunitu, hojíte a řešíte akné, dermatitidy, atopické ekzémy a nervy celé rodiny.

Doporučujeme pravidelné procházky aspoň 6km denně, a nebo pohybovou aktivitu pro zvýšení adrenalinu a přirozenou únavu. Před usínáním minimálně 3h nejíst a pít minimálně. Abyste nezatížili metabolismem procesy zklidňování a usínání. V případě, že se budete cítit velmi vyčerpaní, udělejte si koupel nohou a nakapte olejíček cca 10 kapek do koupele (do lavoru). Při migréně nakapte 5 kapek do 1dcl vody a vypijte k okamžité úlevě.

Do 12 let

V počátku startujete s BIO konopným RAW olejem s Levandulí Chodouňskou a ten užívá dítě 2 x do roka stejně jako vy kapky. Jinak si připravujete BIO čaje stejně. Dětem navíc doporučujeme BIO RAW tyčinky „Veselé střevo a klidná mysl s Levandulí CHodouňskou“ jako skvělou svačinku pro školku, školu, sport, túru, výlet.

Do 3 let

U novorozenců doporučujeme především přímou aromaterapii s BIO esenciálním olejíčkem z Levandule Chodouňské. Dělají to tak prestižní světové kliniky, kdy ihned po narození dítěte, potřou miminko bazálně Levandulovým olejíčkem ve vysoké kvalitě, aby zmírnili šok z porodu. Stejně tak potírají matky vnitřní zápěstí a spánky. Když jsem probírala tuto metodu s Primářkou MUDr. Hanou Widermanovou neonatologie v Ostravě, potvrdila mi, že je to geniální řešení i pro těžce nemocné nebo nemocné miminko a že by stálo za to, přesvědčit neonatology v ČR, aby využili těchto zkušeností.

K přímé aromaterapii můžete po lžičkách dávat nálev z BIO Levandule Chodouňské ideálně udělat 0,5l 70°C vody a vylouhovat 8 minut. Následně podávat po lžičkách alespoň 20 ml v průběhu dne a dělat ze zbytku obkládky na postižená místa. Pak už jen mazat olejíčkem či BIO konopným, balzámem s Levandulí Chodouňskou, se kterým máme vynikající zkušenosti hlavně u dětí.

.
.
.
.
.
.

L.U-2

 

Jak mi pomůže zdravá výživa s BIO Levandulí Chododouňskou? Jaké produkty si mám vybrat? 

Všechny naše produkty vyrábíme, proto, že unikátní biodynamické látky uvnitř Levandule Chodouňské přináší v každodenních pochoutkách, ať je to BIO RAW tyčinka, sušenky, kaše, koření nebo domácí granola prevenci a péči o autoimunitní onemocnění, podporují růst a obnovu neuronů a neurotransmiterů a co teprve naše sirupy, kterými namícháte vynikající celoroční drinky a ledové čaje či limonády a naboostujete svůj den. plný energie a vitality. 

Slow aging to flow s Levandulí Chodouňskou

Další naši pomocníci pro zdravý a veselý život 

Pro ženy doporučujeme pro péči o hormonální a pigmentové skvrny
BIO Antiblemish s Levandulí Chodouňskou a v zimních měsících
BIO konopný balzám s Levandulí Chodouňskou, které vám pomohou s letními problémy v létě /píchnutí infikovaným komárem, stařecké skvrny, pigmentové mapy na pleti, kruhy pod očima, opary, kousnutí infikovaným klíštětem, žahnutí medúzou nebo popálenina, ragáda, trhlinka, záděra, akné. V zimě balzámem řešíte suchá a podrážděná místa, opary, virové projevy na kůži a pleti, atopická místa, dermatitidy u sebe či vašich blízkách.

Doporučujeme si dělat domácí ledové čaje a limonády z našeho BIO meruňkového čaje s Levandulí Chodouňskou. Namísto pesticidů, atb a konzervantů z konvenčních ledsových čajů, se můžete léčit a ještě chutnají božsky.

Už jste někdy slyšeli, co dokáže nesířená BIO meruňka  s vitamíny A, B, C, K a minerály, antioxidanty, antiseptiky i přírodními ATB z Levandule Chodouňské? 

A  nebo jste li milovníky malin a jahod, pak je jasná volba BIO Vitafruit sypaný čaj s 9 vitamíny a Levandulí Chodouňskou . Namísíme jsme jej v naší manufaktuře ze sušených BIO malin, jahod, jablek, pomeranče, Ibišku a Levandule Chodouňské.

Dáte 2 polévkové lžíce na 1L džbánu z kvalitního skla. Zalijete 70°°C vody, aby všechny biodynamické látky zůstaly uvnitř a pak dáte do ledničky. Podáváte jako domácí BIO ledový čaj. A podporujete imunitu, hojíte a řešíte akné, dermatitidy, atopické ekzémy a nervy celé rodinyJ

Doporučujeme pravidelné procházky aspoň 6km denně, a nebo pohybovou aktivitu pro zvýšení adrenalinu a přirozenou únavu. Před usínáním minimálně 3h nejíst a pít minimálně. Abyste nezatížili metabolismem procesy zklidňování a usínání. V případě, že se budete cítit velmi vyčerpaní, udělejte si koupel nohou a nakapte olejíček cca 10 kapek do koupele (do lavoru). Při migréně nakapte 5 kapek do 1dcl vody a vypijte k okamžité úlevě.

 

L.U-2


Myslíte, že je na čase zkusit celostní cestu funkční medicíny?


Cítíte se vyčerpaní? Trápí vás chronické či autoimunitní onemocnění a chcete jej řešit trvale?
Nespíte, máte deprese, úzkosti nebo smutek a konvenční medicína vám nepomohla nebo nemáte zájem o řešení s vedlejšími nežádoucími účinky?
Procházíte těžkým životním obdobím? Hormonálními změnami nebo bojujete s nadváhou, anorexií či bulimií? Poruchami příjmu potravy všeobecně?

Slyšíte z podcastů, rozhovorů, magazínů a knih větu "Vystupte z role oběti a najděte sebe samu? Najděte si čas na sebe. Ponořte se do sebe. Otevřete svou mysl, ale nevíte, jak? Nikdo vás to neučil a potřebujete podat pomocnou ruku, ukázat cestu, kroky, konkrétní nástroje, které vám pomohou? Nechcete jít hned k psychiatrovi nebo psychologovi a přesto se delší dobu cítete pod tlakem, v úzkosti, v depresi, vyčerpaní? Rádi byste to řešili zodpovědně a s trvalým efektem bez vedlejších nežádoucích účinků? S lepším jídelníčkem a novými návyky ve prospěch vašeho těla, mysli a duše? Podívejte se na velmi oblíbené třídenní pobytové balíčky, kde právě toto všechno zažíváte a odjíždíte s novou chutí jít jinak, žít v radosti a hojnosti a spokojený a zdravý. ZDE https://www.levanduloveudoli.cz/lecebne-a-wellness-pobyty-a-procedury/

Naše Kristýnka vás provede pobyty, balíčky, procedurami a poradí, jak a kdy, přijet pro pomoc a péči.
Kontaktujte nás na 
info@levanduloveudoli.cz. 

Naši terapeuté fungují v unikátním ekologickém a ESG areálu s procedurami, které najdete jen u nás a to díky znalostem tradiční slovanské naturopatie ale také poznání technik Ajurvédy, šamanského léčení v Jižní Americe, Africe, Čínské medicíny, ze kterých bychom měli pouze čerpat nicméně nejsou pro architekturu našeho lidského těla a genomu pomocí. V Evropě se staly spíš businessem. 

Případně se vydejte k nám na výlet, udělejte si krásný den - víkend a objednejte se na zážitek nebo proceduru abyste si prožili a vyzkoušeli první péči. 


Naším cílem je pomoci trvale, bez nežádoucích účinků a se změnami k lepšímu a vitálnějšímu životu i radosti z každého prožitého dne včetně toho s překážkami.

 

levandulové údolí