Ubytování v naší maringotce

Ubytování v maringotce

Ubytování v naší maringotce v srdci BIO levandulových polí je oázou klidu a regenerace. Poskytujeme celoroční péči týmu zkušených naturopatů, zdravotních sester, lékařů, masérů a terapeutů. Užijte si duševní pohodu, soukromí a harmonii s přírodou.

Laskavý ráz EKO krajiny a okolních polí a Mohyl - kopců kolem nás bez chemie, pesticidů i ATB v půdě a naší vodě. Navíc nabízíme skvělou restauraci, SPA domek a aroma domek.

Rezervační kalendář

maringotka

JARO V MARINGOTCE

Jaro přináší do naší maringotky nový život. Levandulové údolí se probouzí, stejně jako okolní krajina, od Křivoklátu až po Brdské lesy. Vápencové moře rozjasňuje první zeleň, pupeny v našem BIO višňovém sadu a nádherné sakury v růžovém květu. 

Od května se údolí promění v pampeliškové pole, až do chvíle, kdy rozkvetou naše BIO levandule Chodouňské, zazelenají se keře červeného a černého rybízu, angreštů, malin, ostružin a vyraší BIO rakytníky a další keře. Okolní výletní místa se probouzejí k životu a vy můžete vyrazit na kole, lodí nebo autem.

LÉTO V MARINGOTCE

Modrý ráj to na pohled. Při nádherných západech slunce zažívají naši hosté údajně krásnější momenty než u moře a my tiše souhlasíme. 

Opojná vůně BIO Levandule Chodouňské ve spojení s kvetoucím sadem, keři a plnými zahradami naší BIO zeleniny. 

Vynikající drinky i lehátka. Lázeňská péče funkční cestou celostní medicíny. Kde jinde hledat novou cestu, energii, sílu do dalších dnů?

maringotka
maringotka

BABÍ LÉTO A PODZIM V MARINGOTCE

Hledáte absolutní klid? Nezapomenutelný zážitek v čisté přírodě? Milujete barevné zbarvení podzimu na loukách a polích? 

Baví vás sledovat laňky a zajíce, kteří přichází až k naší maringotce? Nechce se Vám vařit a chcete mít dobré jídlo a pití na dosah? 

V naší restauraci ochutnáte místní speciality, BIO Levandulové nápoje, spirits i naše skvělé dezerty. Nebo chcete dietní režim a klid pro své tělo, mysl i duši? Pomoci s očistou těla a duše? 

ZIMA V MARINGOTCE

Máte rádi zimní krajinu pokrytou jinovatkou - bílou peřinou? 

Ticho a možnost vnímat vlastní dech, zamyšlení, zastavení, vůni aromaterapie z našeho BIO esenciálního oleje z Levandule Chodouňské, pohled z okna do čisté krajiny luk, polí a našeho BIO Levandulového pole nebo do kamen, plamínků svíček? 

Představte si, že k tomu ochutnáte BIO Levandulovou řadu čajů pro funkční pomoc s vašimi problémy. Nebo levandulový svařák, vaječný koňak či levandulový punč pro zahřátí?

maringotka
levandulové údolí