Život bez deprese, vyčerpání a nespavosti - Molekuly života v omezeném počtu 7900 kusů

Ubytování v naší maringotce

Ubytování v naší maringotce v BIO Levandulových polích nabízí vnitřní klid, zastavení a odbornou péči našeho týmu naturopatů, sester, lékařů i masérů a terapeutů po celý rok. Klid na duši i mysli. Absolutní soukromí. Laskavý ráz EKO krajiny a okolních polí a Mohyl - kopců kolem nás bez chemie, pesticidů i ATB v půdě a naší vodě. Skvělou restauraci, SPA domek i Aroma domek. 

Rezervační kalendář

 

BABÍ LÉTO A PODZIM v MARINGOTCE

Hledáte absolutní klid? Nezapomenutelný zážitek v čisté přírodě? Milujete barevné zbarvení podzimu na loukách a polích? Baví vás sledovat laňky a zajíce, kteří přichází až k naší maringotce? Nechce se Vám vařit a chcete mít dobré jídlo a pití na dosah? V naší restauraci ochutnáte místní speciality, BIO Levandulové nápoje, spirits i naše skvělé dezerty. Nebo chcete dietní režim a klid pro své tělo, mysl i duši? Pomoci s očistou těla a duše? 

ZIMA V MARINGOTCE

Máte rádi zimní krajinu pokrytou jinovatkou - bílou peřinou? Ticho a možnost vnímat vlastní dech, zamyšlení, zastavení, vůni aromaterapie z našeho BIO esenciálního oleje z Levandule Chodouňské, pohled z okna do čisté krajiny luk, polí a našeho BIO Levandulového pole nebo do kamen, plamínků svíček? Představte si, že k tomu ochutnáte BIO Levandulovou řadu čajů pro funkční pomoc s vašimi problémy. Nebo levandulový svařák, vaječný koňak či Bio Levandulový punč pro zahřátí?

Ubytovani v maringotce v BIO Levandulovych polich-9339

Ubytovani v maringotce v BIO Levandulovych polich-9363

Ubytovani v maringotce v BIO Levandulovych polich-9367

Ubytovani v maringotce v BIO Levandulovych polich-9391

Ubytovani v maringotce v BIO Levandulovych polich-9395

Ubytovani v maringotce v BIO Levandulovych polich-9403

Ubytovani v maringotce v BIO Levandulovych polich-9344

Ubytovani v maringotce v BIO Levandulovych polich-184836

Ubytovani v maringotce v BIO Levandulovych polich-184823

Ubytovani v maringotce v BIO Levandulovych polich-184816

JARO V MARINGOTCE

Levandulové údolí se probouzí stejně jako okolní krajina od Křivoklátu k Brdským lesům. Vápencová moře prosvětlí první tráva, pupeny našeho BIO višňového sadu a nádherné Sakury v růžovém kabátě. Od května se Levandulové údolí stává Pampeliškovým až do té doby, kdy vyraší naše BIO Levandule Chodouňská, zazelenají se keře červeného a černého BIO rybízu, angreštů, malin a ostružin a vyraší BIO Rakytníky i další naše keře. Okolní výletní místa ožívají a vy můžete vyrazit na kole, na lodí i autem. 

LÉTO v MARINGOTCE

Modrý ráj to na pohled. Při nádherných západech slunce zažívají naši hosté údajně krásnější momenty než u moře a my tiše souhlasíme. Opojná vůně BIO Levandule Chodouňské ve spojení s kvetoucím sadem, keři a plnými zahradami naší BIO zeleniny. Vynikající drinky i lehátka. Lázeňská péče funkční cestou  celostní medicíny. Kde jinde hledat novou cestu, energii, sílu do dalších dnů? 

 

 

Doprava zdarmapři nákupu nad 700 Kč
Free shippingon purchases over 700 CZK
Expedice do 24 hodin
Expedition during 24 hours
BIO certifikace
ORGANIC certification
FSC certifikace100% kompostovatelný obal
FSC certification
levandulové údolí