Ubytování v naší maringotce

Ubytování v naší maringotce v BIO Levandulových polích nabízí vnitřní klid, zastavení a odbornou péči našeho týmu naturopatů, sester, lékařů i masérů a terapeutů po celý rok. Klid na duši i mysli. Absolutní soukromí. Laskavý ráz EKO krajiny a okolních polí a Mohyl - kopců kolem nás bez chemie, pesticidů i ATB v půdě a naší vodě. Skvělou restauraci, SPA domek i Aroma domek. 

BABÍ LÉTO A PODZIM v MARINGOTCE

Hledáte absolutní klid? Nezapomenutelný zážitek v čisté přírodě? Milujete barevné zbarvení podzimu na loukách a polích? Baví vás sledovat laňky a zajíce, kteří přichází až k naší maringotce? Nechce se Vám vařit a chcete mít dobré jídlo a pití na dosah? V naší restauraci ochutnáte místní speciality, BIO Levandulové nápoje, spirits i naše skvělé dezerty. Nebo chcete dietní režim a klid pro své tělo, mysl i duši? Pomoci s očistou těla a duše? 

ZIMA V MARINGOTCE

Máte rádi zimní krajinu pokrytou jinovatkou - bílou peřinou? Ticho a možnost vnímat vlastní dech, zamyšlení, zastavení, vůni aromaterapie z našeho BIO esenciálního oleje z Levandule Chodouňské, pohled z okna do čisté krajiny luk, polí a našeho BIO Levandulového pole nebo do kamen, plamínků svíček? Představte si, že k tomu ochutnáte BIO Levandulovou řadu čajů pro funkční pomoc s vašimi problémy. Nebo levandulový svařák, vaječný koňak či Bio Levandulový punč pro zahřátí?

Ubytovani v maringotce v BIO Levandulovych polich-9339

Ubytovani v maringotce v BIO Levandulovych polich-9363

Ubytovani v maringotce v BIO Levandulovych polich-9367

Ubytovani v maringotce v BIO Levandulovych polich-9391

Ubytovani v maringotce v BIO Levandulovych polich-9395

Ubytovani v maringotce v BIO Levandulovych polich-9403

Ubytovani v maringotce v BIO Levandulovych polich-9344

Ubytovani v maringotce v BIO Levandulovych polich-184836

Ubytovani v maringotce v BIO Levandulovych polich-184823

Ubytovani v maringotce v BIO Levandulovych polich-184816

JARO V MARINGOTCE

Levandulové údolí se probouzí stejně jako okolní krajina od Křivoklátu k Brdským lesům. Vápencová moře prosvětlí první tráva, pupeny našeho BIO višňového sadu a nádherné Sakury v růžovém kabátě. Od května se Levandulové údolí stává Pampeliškovým až do té doby, kdy vyraší naše BIO Levandule Chodouňská, zazelenají se keře červeného a černého BIO rybízu, angreštů, malin a ostružin a vyraší BIO Rakytníky i další naše keře. Okolní výletní místa ožívají a vy můžete vyrazit na kole, na lodí i autem. 

LÉTO v MARINGOTCE

Modrý ráj to na pohled. Při nádherných západech slunce zažívají naši hosté údajně krásnější momenty než u moře a my tiše souhlasíme. Opojná vůně BIO Levandule Chodouňské ve spojení s kvetoucím sadem, keři a plnými zahradami naší BIO zeleniny. Vynikající drinky i lehátka. Lázeňská péče funkční cestou  celostní medicíny. Kde jinde hledat novou cestu, energii, sílu do dalších dnů? 

 

 

Doprava zdarmapři nákupu nad 1 500 Kč
Free shippingon purchases over 1 500 CZK
Expedice do 24 hodin
Expedition during 24 hours
BIO certifikace
ORGANIC certification
FSC certifikace100% kompostovatelný obal
FSC certification

Akce v Levandulovém údolí

Events in Lavander Valley

levandulové údolí levandulové údolí
levandulové údolí