DUBEN v Levandulovém údolí

11. – 12. 4.
V Clarion Congress Hotel Prague

EAQUAL PAY DAY s Levandulí Chodouňskou

Relax, detox, retreatment, aromaterapie a procedury na jednom z nejvýznamnějších festivalů pro ženy z celé ČR i Evropy. Budeme tam s Vámi. Těšíme se. 

13. – 14. 4
Od 10:00 do 18:00 hod. v Levandulovém údolí 

Otevírání studánek

Objevte tajemství vody a její důležitost, ponořte se do světa rituálů a tradic spojených s vodou prostřednictvím naší naučné stezky pro dospělé. Vytvořte si vlastní věneček a jděte se poklonit vodním pramenům. Zaznamenejte tento moment na fotografii s vaší rodinou a přáteli a upevněte vaše pouto vlastnoručně vyrobeným věncem.

Podávat budeme sezónní speciality z českého kalendáře, inspirované pokrmy, které naši předkové tradičně jedli v dubnu.

Zveme také na výstavu tradičních slovanských bylin v naší tančírně.  Využijte příležitosti k tvoření v našich dílnách, kde si můžete vyrobit lucernu nebo ozdobit klobouk, a tak si užít krásný víkend v přírodě a ve společnosti u stolu

Můžete také nakoupit náš nový Bio mátový sirup, Molekuly života, Levandulové pivo, nebo balení tří léčivých BIO sirupů v našem obchůdku.

Duben
Duben

20. – 21. 4.
Od 10:00 do 18:00 hod. v Levandulovém údolí

Bio Pampeliškové slavnosti

Přidejte se k nám na pampeliškové slavnosti.

Každý víkend vám nabízíme možnost relaxace, odpočinku a terapie prostřednictvím hudby a umění, doprovázené skvělým občerstvením a nápoji v naší levandulové manufaktuře.

21. 4.
Od 14:00 do 15:30 hod. v Levandulovém údolí

LASKAVÁ NEDĚLE s Prof. MUDR. Martinem Stránským a Martinou Kociánovou

Téma: Sociální sítě v našem zdraví a našich životech

Více než třicetiletá zkušenost v medicíně a léčení pacientů v různých prostředích i zemích mně nabídla obrovské možnosti proniknout do tzv. „lidské kondice. Svou praxi kombinuji i s výukou na univerzitě v Yale, Univerzitě Karlově a v Grenadě.“ říká MUDr. Martin Stránský.

Laskavé otázky bude klást Martina Kociánová ze Svobodného Universa i vy, milí návštěvníci.

Celý den můžete užívat klimaterapie v našem resortu, aromaterapii v útulném Aroma domku nebo relaxovat v křesle naší restaurace. Užijte si čajové degustace, rituály, klidné procházky, art terapii v našich ateliérech, a vychutnejte si lahodný oběd nebo snídani připravenou z čerstvých surovin z lokálních farem a našich zahrad a polí.

Vstupenky můžete zakoupit zde

Duben

27. – 28. 4.
Od 10:00 do 18:00 hod. v Levandulovém údolí

Filopojakubské rajdění - čarodějnice

Připojte se k nám na vzrušující hledání pokladu u Ježibaby, speciálně určené pro děti. Pro ženy a dívky máme připravené rituály a tvorbu amuletů. Nechte se inspirovat v našich bylinných dílnách a užijte si Filipojakubské grilování.

Ochutnejte „Beltain pokrmy“ a čarodějnické dobroty. Nabízíme široký výběr nápojů, od piva, vína, limonád až po koktejly z bylin a plodů, které potěší každou čarodějnici.

Vyzkoušejte naše Levandulové pivo od Matušky, BIO Levandulové mojito SOFT vhodné pro řidiče a děti, nebo si dopřejte Alko pro šťastlivce. Nezapomeňte ochutnat ani Levandulové Prosecco a naše BIO čaje, které podpoří vaše nervy a imunitu.

Zveme vás na nově otevřenou Májovou stezku, která je přístupná jak pro dospělé, tak pro děti. Přijďte si užít zábavu a připomenout si tradice a zvyky spojené s Májem, časem lásky.

V resortu Levandulového údolí neznáme slovo “sezóna”. Naší hlavní předností je celoroční léčebná péče odborníky, podpořená vědecky podloženými a bio certifikovanými bylinami, unikátními procedurami, workshopy, konzultacemi a především prožitky. Naučíme vás, jak o sebe pečovat i během jednodenní návštěvy.

U nás si můžete posedět u bio drinků, které posilují tělo, mysl i duši a podporují chod organismu podle přirozeného cirkadiánního rytmu. Nebo si můžete užít klid v kavárně či restauraci s výhledem na kopce kolem údolí, naše bio zahrady, posvátnou horu Plešivec a BIO levandulová a růžová pole.

Jarní resort stojí za to zažít s našimi tradicemi, zvyky a řemesly na stezkách i výstavě. Radost přináší růžové sakury a náš BIO višňový sad, který ožívá barvami. 

Levandulové údolí se na dva měsíce stává BIO pampeliškovými loukami v dubnu a květnu a přirozeně předává prvenství a střed pozornosti BIO levanduli v červnu, červenci a srpnu, až po BIO růži od července do října. Královstvím opojné vůně, aroma, aromaterapie a hudební terapie, které doprovází zpěv ptáků a bzučení hmyzu.

 
Duben
Duben

V dřevěných útulných domečcích se můžete schovat před deštěm, sněhem nebo fujavicí, protože vytopené domky jsou pod vedením našich terapeutů, kde při rituálu nesedíte v sauně s dalšími 15 lidmi. Rituály, masáže, obklady, inhalace, hydroterapie a vykuřovací rituály slouží k očištění dýchacích cest, posílení imunity a kardiovaskulárního systému.

Bylinné ceremonie jeden na jednoho vám umožní zažít pocit, že jste se ocitli v roli faraona, vládce nebo VIP osoby při osobní péči a individuální pomoci, konzultaci a řešení bolestí, zánětů, ekzémů, vypadávání vlasů nebo onemocnění vyžadující celostní péči cestou funkční medicíny.

V létě se můžete těšit na azurové oblohy a pole plná kvetoucí BIO levandule Chodouňské, která přináší klid do duše. Obdivujte motýly a včely, které se vznášejí nad květy. Východy a západy slunce, které jsou skoro na dosah ruky. Teplý vzduch nesoucí se všude kolem a jemný větřík při večerním posezení na verandě maringotky. Na dekách, které půjčujeme, si můžete pospíte nerušeně ve vámi zvoleném příjemném koutě či místě v rámci resortu, načerpáte síly a energie minerálních moří pod posvátnou horou Plešivec nebo nasajete aromaterapii BIO levandulí Chodouňských, BIO růží Chodouňských nebo ostatních bylin a rostlin s mojitem v ruce nebo proseccem v chladicím boxu v kruhu svých milovaných a přátel.

levandulové údolí