KVĚTEN v Levandulovém údolí

4. – 5.5. 
Od 10:00 do 18:00 hod. v levandulovém údolí

Víkend pro maminky, maminečky i macechy

Na Májové stezce si připomenete tradice a zvyky máje - lásky času. Projdete se našimi zahradami, bio levandulovým a bio růžovým polem. Děti se mohou zapojit do hledání pokladu u Ježibaby. Každý víkend jsou také pořádány bylinné dílny. 

Květen
Květen

11. a 12. 5.
Od 10:00 do 18:00 hod. v levandulovém údolí

Víkend pro zamilované v pampeliškách, růžích a levanduli

Věděli jste, že loni se v Levandulovém údolí zamilovalo 45 párů? To jsou ti, kteří se nám přiznali.

A co říkáte na to, že u nás loni o ruku požádalo 21 párů? Prý na to budou vzpomínat po celý život.

A jestli jste náhodou sami, měli byste přijet právě k nám a změnit to! Prostředí bio Levandulí Chodouňských a bio růží Chodouňských je nádherné. Naše prosklená restaurace nabízí výhled na posvátný kopec Plešivec a energie minerálních moří. Krajina kolem nás je léčivá a nepříznivé pocity, smutek a samota se zde nedaří.

Naopak jsme živnou půdou pro lásku, radost, laskavost a veselí. Takže přijeďte!

O zamilovaném víkendu máme pro vás připraveno 1 + 1 VIRGIN BIO LEVANDULOVÉ MOJITO ZDARMA.

V našich dílnách si můžete vyrobit zdravý, voňavý nebo nádherný dárek pro svou lásku. V restauraci můžete ochutnat speciality z českého kalendáře. Venku na lehátkách nebo při dešti v tančírně načerpáte sílu a energii do dalších dnů – třeba při čajovém rituálu nebo aromaterapii.

S bio růžemi a bio levandulemi, spolu s dalšími životadárnými bylinkami, jsme připraveni vám poskytnout nezapomenutelný zážitek. Zkuste vyměnit běžné nákupy a restaurace ve městě za resort s lázeňskými procedurami, hrami pro dospělé a přírodou plnou síly Barrandien geoparku.

18. – 19.5.
Od 10:00 do 18:00 hod. v levandulovém údolí

Koláčové májové slavnosti

Na koláčových májových slavnostech si můžete vychutnat různé druhy koláčů: kynuté, nadívané, listové, odpalované, ovocné, makové, tvarohové, ořechové a trojctihodné. 

A to není vše! V nabídce bude také naše levandulová a mátová bábovka, studené dezerty, poháry, levandulové pivo, vaječný koňak, punč, čaje, mojito a náš skvělý sekt. 

Pro osvěžení si můžete dopřát domácí limonády nebo ledové čaje s bylinkami. A nezapomeňte ochutnat naši úžasnou Levanduli Chodouňskou!

Projít se budete moci našim bio levandulovým a růžovým polem. Pro děti je připraveno hledání pokladu u Ježibaby, a každý víkend jsou pořádány bylinné dílny.

Květen
Květen

25. 5. 
Od 10:00 do 18:00 hod. v levandulovém údolí


Květinová sobota

Květiny, kam se podíváš a jak tě napadnou. Na tvém novém klobouku, v proceduře, kterou si vybereš, na dece v růžovém nebo levandulovém bio mojitu nebo na talíři se skvělým pokrmem z českého kalendáře.

26. 5. 
Od 14:00 do 15:30 hod.

Laskavá neděle s RNDr. Václavem Cílkem s vámi a Martinou Kociánovou

Zveme vás do Levandulového údolí na jedinečnou sérii setkání “Laskavé neděle”, která se koná jednou měsíčně ve spolupráci s Martinou Kociánovou z Rádia Universum. 

26. května se na “Laskavé neděli”  setkáte s hostem s RNDr. Václavem Cílkem.

Téma: K největším změnám dojde většinou v krizi

Celý den můžete užívat klimaterapie v našem resortu, aromaterapii v útulném Aroma domku nebo relaxovat v křesle naší restaurace. Užijte si čajové degustace, rituály, klidné procházky, art terapii v našich ateliérech, a vychutnejte si lahodný oběd nebo snídani připravenou z čerstvých surovin z lokálních farem a našich zahrad a polí.

Vstupenky zakoupíte ZDE

Květen

V resortu Levandulového údolí neznáme slovo “sezóna”. 

Naší hlavní předností je celoroční léčebná péče odborníky, podpořená vědecky podloženými a bio certifikovanými bylinami, unikátními procedurami, workshopy, konzultacemi a především prožitky. Naučíme vás, jak o sebe pečovat i během jednodenní návštěvy.

U nás si můžete posedět u bio drinků, které posilují tělo, mysl i duši a podporují chod organismu podle přirozeného cirkadiánního rytmu. Nebo si můžete užít klid v kavárně či restauraci s výhledem na kopce kolem údolí, naše bio zahrady, posvátnou horu Plešivec a BIO levandulová a růžová pole.

Jarní resort stojí za to zažít s našimi tradicemi, zvyky a řemesly na stezkách i výstavě. Radost přináší růžové sakury a náš BIO višňový sad, který ožívá barvami. 

Levandulové údolí se na dva měsíce stává BIO pampeliškovými loukami v dubnu a květnu a přirozeně předává prvenství a střed pozornosti BIO levanduli v červnu, červenci a srpnu, až po BIO růži od července do října. Královstvím opojné vůně, aroma, aromaterapie a hudební terapie, které doprovází zpěv ptáků a bzučení hmyzu.

V dřevěných útulných domečcích se můžete schovat před deštěm, sněhem nebo fujavicí, protože vytopené domky jsou pod vedením našich terapeutů, kde při rituálu nesedíte v sauně s dalšími 15 lidmi. Rituály, masáže, obklady, inhalace, hydroterapie a vykuřovací rituály slouží k očištění dýchacích cest, posílení imunity a kardiovaskulárního systému.

Bylinné ceremonie jeden na jednoho vám umožní zažít pocit, že jste se ocitli v roli faraona, vládce nebo VIP osoby při osobní péči a individuální pomoci, konzultaci a řešení bolestí, zánětů, ekzémů, vypadávání vlasů nebo onemocnění vyžadující celostní péči cestou funkční medicíny.

V létě se můžete těšit na azurové oblohy a pole plná kvetoucí BIO levandule Chodouňské, která přináší klid do duše. Obdivujte motýly a včely, které se vznášejí nad květy. Východy a západy slunce, které jsou skoro na dosah ruky. Teplý vzduch nesoucí se všude kolem a jemný větřík při večerním posezení na verandě maringotky. Na dekách, které půjčujeme, si můžete pospíte nerušeně ve vámi zvoleném příjemném koutě či místě v rámci resortu, načerpáte síly a energie minerálních moří pod posvátnou horou Plešivec nebo nasajete aromaterapii BIO levandulí Chodouňských, BIO růží Chodouňských nebo ostatních bylin a rostlin s mojitem v ruce nebo proseccem v chladicím boxu v kruhu svých milovaných a přátel.

 
Květen
levandulové údolí