Levandulová ochrana L´Occitane vašich rukou z Levandulového údolí

1 412 Kč
Vyprodáno

Dopřejte kamarádce, manželce, mamince, dceři nebo přítelkyni well being levandulovou ochranu rukou L´Occitane z Levandulového údolí z čisté přírody. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Levandule Chodouňská je přírodní ANTIDEPRESIVUM a SLADIDLO, které obsahuje vysokou dávku Antioxidantů, ATB a Antiseptik z čisté přírody. Posilní imunitu a přirozený chod nervového a trávícího systému a pomůže při obtížích a zdravotních problémech bez vedlejších účinků, závislostí a jakékoliv chemie. Produkty z Levandule lékařské v BIO kvalitě pomáhají při bolestech trávícího a nervového systému. Bolesti a problémy žaludku, migrénách, úzkosti, nespavosti i špatném trávení nebo zadržování vody v těle, bolestech hlavy a páteře krční i bederní, stresu, nervovém vypětí .
 
L'OCCITANE vznikla v roce 1976, když její zakladatel Olivier Baussan začal destilovat esenciální oleje a prodávat je ve své milované Provence. Tato značka, postavená na silných principech a skutečných příbězích, postupně rostla, ale její filosofie se nezměnila. Příroda a lidé jsou stále její podstatou, a proto L'OCCITANE prosazuje šest závazků, které mají za cíl chránit naši planetu a zachovávat respekt vůči lidem.
 
V roce 2020 spojila L´Occitane síly s BIO Levandulí Chodouňskou, což představuje pro Levandulové údolí čest a potěšení. Chceme společně pečovat nejen ženskou krásu ale krásu celé rodiny. Základem krásy je zdraví - duševní, tělesné i psychické. A tak máme radost že společně harmonizujeme chod vašeho těla, mysli i duše. S BIO Levandulí Chodouňskou - královnou bylin. Těšte se s námi z úžasných produktů pro duševní i tělesnou hygienu. 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Doprava zdarmapři nákupu nad 1 500 Kč
Free shippingon purchases over 1 500 CZK
Expedice do 24 hodin
Expedition during 24 hours
BIO certifikace
ORGANIC certification
FSC certifikace100% kompostovatelný obal
FSC certification

Akce v Levandulovém údolí

Events in Lavander Valley

levandulové údolí levandulové údolí
levandulové údolí