WELLNESS a BEAUTY balíček v Levandulovém údolí

6 749 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
3.2.2023
Možnosti doručení

Cesta ke zdravé pokožce, vlasům a nehtům začíná uvnitř vašeho těla

 

 • první pomoc pro nemocnou, chronicky postiženou a vyčerpanou pokožku, stárnoucí pleť,
  při lupence, atopickém ekzému, akné či zánětech v důsledku nemoci, při padajících vlasech, alopecii
 • Čajový rituál na uvítanou s přímou aromaterapií pro kvalitní spánek první noci - krásná a zdravá pleť a vlasy začíná kvalitním každodenním spánkem
 • Bylinné menu z českého kalendáře pro posílení funkce vašeho orgánu kůže, anti-aging nápoje po celou dobu pobytu. Kúra pro očistu střeva, trávícího systému a nastartování dynamické regenerace a vlastní imunity celostní cestou funkční medicíny v průběhu pobytu.
 • Dvě noci v maringotce s civilizačním a duševním detoxem - hledání sebe sama, revoluce vaší duše, těla a mysli
 • Masáž well-being pro klidnou mysl a veselé střevo 90´
 • Hydroterapie podle Hildegardy z Bingenu s Levandulí Chodouňskou
 • Plná penze s výživovým poradcem pro navrácení správné funkce vašeho těla, mysli a duše pro zdravou pokožku, pleť a růst vlasů
 • BIO Levandulová harmonizovaná voda každý den v maringotce - harmonizace funkce střev a neuro-receptorů, které řídí funkci vašich pochodů a orgánů v těle
 • BIO kosmetika součástí vaší péče včetně maringotky
 • Seznámení se základními pomocníky z přírody - poradna v péči hydroláty, tinkturami, mastmi či pastou, nálevy a čaji, koupelemi a masážemi, dýchání a jeho význam pro zdravou pokožkou, celostní péče o vaše tělo, mysl a tělo
 • Procházky po vápencových mořích
 • Výroba vlastního BIO krému pro funkční péči o vaši pokožku
 • Vnitřní klid při sledování čisté přírody, bio sadu, Mohyl kolem Levandulového údolí, BIO zahrad i nezapomenutelné výhledy z maringotky na BIO pole
 • Hledání cesty, „jak mohu dělat duševní hygienu v dnešním uspěchaném světě“
 • Poradenství neuropatů pro vás i vaši rodinu, jak využít byliny ve 21. Století
 • Jak se vyznat v fake news v oblasti lidského zdraví s poradním týmem vědců, lékařů, sester, neuropatů a celostních terapeutů týmu Levandulového údolí

 

Pátek až neděle

8 999Kč/ V červnu, červenci a srpnu 10 999Kč

 

Pondělí až středa 2023 nebo středa až pátek 2023

6 749CZK /V červnu, červenci a srpnu 7 999Kč

Detailní informace

Detailní popis produktu

O naší maringotce v BIO Levandulových polích

Je ráno. Vy se probouzíte a z postele vidíte zajíce a laňky na loukách a polích se snopy. Od stolku s BIO Levandulovou harmonizovanou vodou a BIO Levandulovým Proseccem vnímáte ticho a klid v BIO Levandulových polích. Ráj na zemi pro klidnou mysl a imunitu z čisté přírody. Takové je ubytování v naší maringotce.

Součástí maringotky je vlastní toaleta a sprchový kout s BIO Levandulovou kosmetikou. Ručníky i další potřeby jsou k dispozici. Přivítáme vás BIO Levandulovou harmonizovanou vodou pro klidnou mysl, pevné nervy a sladký spánek.

Vše pro váš největší komfort a pohodlí.

Nevíte kdy přijet? Poradíme vám:

Barevné jaro vynáší růžové sakury a náš BIO višňový sad všude kolem. Levandulové údolí se stává na dva měsíce BIO Pampeliškovým polem, královstvím sladké vůně a probouzejících se BIO zahrad. Včel, hmyzu i ptáků. 

Léto se nese ve znamení “modrého z nebe". Lány kvetoucí BIO Levandule Chodouňské, klid a mír v duši, motýli a včely. Východy a západy slunce, které jsou skoro na dosah ruky. Teplý vzduch nesoucí se všude kolem a jemný větřík při večerním posezení na verandě maringotky. 

Podzimní ubytování přináší kromě duševní hygieny, naší péče, skvělé kuchyně i výhled do snopů a luk kolem nás. Také do kopců "na Mohylách" i do zelené BIO Levandule Chodouňské se sestřihem "na ježka". Naše sakury i BIO višňový sad se zbarví do červena. Stromy a keře kolem rozehrají paletu barev od žluté až po fialovou. 

Zima. Klid. Ticho. Tlukot vlastního srdce. Někdy křupavý sníh, někdy pouze bílá poleva na BIO Levandulových polích, které dojímá i tu nejvyčerpanější duši na planetě.  Vůně dřeva, krbová kamna, svíčky a linoucí se aromaterapie BIO Levandule Chodouňské. Duševní hygiena, nové energie, chuť do života i vitalita z čisté přírody. To jsou zimní dny v Levandulovém údolí.

S BIO Levandulovým Proseccem, Levandulovým mojitem nebo vaječným koňakem pak budete sledovat zapadající slunce s energiemi vápencových moří a omamnou vůní BIO Levandule Chodouňské, kterou cítí naši hosté v každém ročním období. 

Po výletech na Svatého Jana pod Skalou, Točník, Žebrák, Karlštejn, Křivoklát a nebo návštěvě Lomu Amerika či Muzea M. D. Rettigové si můžete pochutnat na  menu z českého kalendáře v naší restauraci. V našem obchodě vám rádi poradíme a nabídneme BIO nápoje a produkty pro detoxikaci a očistu nervové a trávící soustavy.

Kontaktovat osobně můžete Milenu Krčálovou: milena@levanduloveudoli.cz

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Doprava zdarmapři nákupu nad 1 500 Kč
Free shippingon purchases over 1 500 CZK
Expedice do 24 hodin
Expedition during 24 hours
BIO certifikace
ORGANIC certification
FSC certifikace100% kompostovatelný obal
FSC certification

Akce v Levandulovém údolí

Events in Lavander Valley

levandulové údolí levandulové údolí
levandulové údolí