ZÁŽITKY A PROCEDURY

15 položek celkem

Zážitky a procedury probíhají na území Levandulového údolí. V duhové hale v chladných dnech a měsících. V zastřešené venkovní části přímo u pole v teplých měsících. Při každém zakoupeném workshopu, proceduře, zážitkovém obědě či snídani nebo večeři projdete tzv. příběh Levandulového údolí a BIO Levandule Chodouňské ale také aromaterapii s BIO Levandulí Chodouňskou.

#ShowMore#

Člověk je od prvobytně pospolné společnosti bytost tvořivá. Vyrobit si v nádherném prostředí brdských lesů, na bývalých vápencových mořích svůj bio krém, bio parfém nebo bio mýdlo patří k těm zážitků, které nazýváme  nezapomenutelné.

V současnosti ale lidé potřebují nejvíce pomoci se svou psychikou a duševním zdravím. Proto neváhejte využít možnosti certifikovaných terapeutů a přijet v soukromí za bylinkovou poradnou Heleny Neumannové, očistné pochody a chrámový tanec pro ženu každého věku s Terezkou Kalouskovou nebo léčba tancem s Janou Bagarovou .

Tvůrčí workshopy vede Helena i Milena z Levandulového údolí.

Při obědě, snídani i večeři vás obslouží jeden z nás - našeho rodinného týmu Levandulového údolí.

Doprava zdarmapři nákupu nad 1 500 Kč
Free shippingon purchases over 1 500 CZK
Expedice do 24 hodin
Expedition during 24 hours
BIO certifikace
ORGANIC certification
FSC certifikace100% kompostovatelný obal
FSC certification

Akce v Levandulovém údolí

Events in Lavander Valley

levandulové údolí levandulové údolí
levandulové údolí

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení