Víte, že dokážeme pomoci i vašim nemocným domácím mazlíčkům?

S BIO Levandulovým esenciálním olejem a nebo vývarem či obkladem z BIO Levandule Chodouňské dokážeme pomoci během pár dnů.

.
.

Vaše zkušenosti:


Eliška V.
 

"Ráda bych se zeptala, jestli máte nějaké zkušenosti s působením na zvířata, konkrétně na psy. Mám malého dvouletého křížence z útulku, pravděpodobně týraného. Přestože ho budu mít již pět let, stále je velmi bojácný a projevuje strachovou agresi vůči ostatním psům a některým lidem. Od února vykazuje svědivost na břiše, což je atypické místo na vyrážku a ani tam nic nemá - dokud si to nerozleze do červeného napuchlého fleku. Jako první jsem zkoušela konopný olej, ale ten nepomohl. Veterinář mu dal nějaké tabletky na potlačení svědivosti (přenosu vzruchu), které trochu pomohly, ale trvale mu je dávat nechci. Teď mu to mažu Calcium pantothenicum a na noc levandulovým máslem od Purity Vision. Calciová mast krásně zahojí rozlízanou kůži, ale svědivost trvá.. Myslíte si, že by mu pomohl nějaký váš levandulový přípravek? Poradíte mi prosím, který a jak ho aplikovat? Ještě doplním, že pejsek má chronickou ledvinovou nedostatečnost."


Naše odpověď: 


Máme k dispozici výzkum přímé aromaterapie s pitím levandule ve vodě - nálevu - vychlazeného u koní a u koček.
Teď je i nějaký student, který dělá na toto téma s naší levandulí diplomku.
Zvířata fungují jako my, takže když mu vetřete bazálně - tedy od temene k ocásku pár kapek denně / to bude řešit nervovou soustavu a přenosy v těle, pak mu pomažte místo pár kapkami každý den ráno a večer.

Mělo by to působit hojivě antibiticky, antiviroticky a antioxidančně, ale hlavně by to přes synapsi a kůži mělo přinést informaci do nervových vláken a po měsíci by se mohl přestat drbat a lízat. 
Bude ho to zklidňovat a samozřejmě mu udělejte 2 lžičky na 0,5l nálev 70°C a vylouhujte 10 minut. Vychlaďte s dejte mu místo vody. Bude mu blaze a bude se nádherně hojit:) Na ledviny by bylo fajn do něj dostat i nálev z břízy nebo kopřivy dvoudomé:) Vemte i pro něj BIO. NEBIO je šit a ne bylina. Kytka neléčí.
Přijeďte s pejskem na den pro duši do údolí. Máme pro ně mističky, pro vás lehátka, deky, v zimě křesla a  bude vám nádherně. Vápencová moře i levandulová pole uzdravují velmi silně:)

Těším se na vás a má to ale pejsek teď úžasnou paničku. Vesmír mu Vás poslal a Vám jeho:)

Buďte oba zdrávi s BIO Levandulí Chodouňskou


Eliška V. 


Chtěla bych Vám napsat, jak pejskovi pomáhá levandulový olejíček. Asi po 10 dnech se svědivost výrazně zlepšila, takže jsem mu přestala na noc nasazovat límec. Když si bříško náhodou začne olizovat, kapnu mu tam během dne, jinak jen ráno a večer, plus několik kapek na packy. Takže skvělé, děkuji. Nálev první den nechtěl, tak jsem mu ho dávala po troškách stříkačkou, od druhého dne ho už pije z misky.

Mám jen jednu technickou poznámku. Olejíček z lahvičky nekapá, ale teče, takže nám vydržel jen něco přes dva týdny. Už mám další dvě lahvičky, takže nám na chvíli vydrží, ale na zlepšení psychického stavu bude asi potřeba delší doba.. Mohla byste zkusit vyřešit dávkování tak, aby bylo možné aplikovat opravdu po kapkách? Moc děkuji.

Až nebudou taková horka, chystám se k Vám na návštěvu. Nejprve asi jen na chvíli (je potřeba i obyčejná návštěva předem objednat?), a pak bychom přijeli na nějaký meditativní pobyt :-)

Přeji Vám, ať se Vám daří, a budu se těšit na setkání.

levandulové údolí