Smooth Cooking na cestách v Levandulovém údolí
Smooth Cooking na cestách

Tip na výlet: Před pár dny jsme vyrazili do @levandulove.udoli, které se nachází u Berouna, opravdu kousek za Prahou.

My už tam byli v minulosti, ale co tam vymysleli nyní, to jsme opravdu zašli a naplno si to užívali.

Levandulové údolí není pouze o místo, kde roste 50 000 rostlin Levandule lékařské. Je to místo, kde naleznete skvělou kavárnu a restauraci, obchůdek s nespočtem výrobků z místní levandule v BIO kvalitě, které léčí a pomáhá. Také tam naleznete kreativní koutek nejen pro děti, rozhoupané houpačky, venkovní posezení s výhledem do levandulí a bylinkové zahrádky, mnoho aktivit pro děti, kde mohou plnit úkoly a vzdělávat se. Také tam nyní vytváří bosodrahu a připravují programy na následující víkendy. Hlavní gro tohoto místa jsou ale úžasné léčivé rituály a procedury a Tiny housy, které jsou doslova nabíjející a pomáhají. Anebo také maringotka, kde se můžete ubytovat a užívat si ten nekonečný klid.

Strávili jsme tam téměř celý den a odjížděli úplně nabitý energií. A to nejen z toho prostředí, ale také díky lidem, kteří tam pracují. Každičký byl neskutečně milý, otevřený a přátelský.

Určitě jsme zde nebyli naposledy. Zatím jsme si ale odvezli čaje, esenciální olejíčky pro úzkostné chvíle a také výrobky pomáhající vyhnat bacila z těla. Už teď se těším na výsledek, chuť a hlavně tu vůni.

Určitě si sem udělejte vylet a sledujte program na jejich webu. A na místě se nebojte na cokoliv doptat. Vše vám s totální vášní vysvětlí. 🤗

levandulové údolí