Život bez deprese, vyčerpání a nespavosti - Molekuly života v omezeném počtu 7900 kusů

Levandulové údolí

Vítejte v našem levandulovém obchůdku, škoda, že si nemůžete přivonět...

Rezervace snídaně, oběda či večeře je nutná pouze chcete li pěkný stůl s výhledem a příběhem. Zážitkový.
Máte li potravinové omezení či potravinovou intoleranci. Vaříme ale každý víkend. Přijet můžete i bez rezervace. 

BIO LEVANDULECHODOUŇSKÁ

jak prokázaly klinické studie a výsledky natu­ropatů, lékařů a terapeutů,  obsahuje unikátní bioaktivní látky a jako jediná na světě vzácné minerály z vápencových moří, na kterých ji 8 let pěstuje tým Levandulového údolí bez chemie v certifikované BIO kvalitě.

Tyto cenné léčivé zdroje dokáží pomoci s kom­plexní regenerací neuro receptorů a nervové soustavy a tím řeší trvale, bez vedlejších účinků a závislostí autoimunitní onemocnění, nespavost, úzkosti, deprese a migrény, stres a celkové vy­čerpání. BIO řada čajů s Levandulí Chodouňskou, které pomáhají s každodenním tlakem na výkon, imunitou, stresem, nespavostí, úzkostmi, depre­semi a v poslední době i autoimunitními one­mocněními jsou produkty, které pečují celostně o vaši HARMONII, TĚLA, MYSLI A DUŠE. Spo­jením BIO aktivních látek konopí a Levandule Chodouňské v BIO kvalitě jsme jako první tým na světě přinesli vynikající výsledky v řadě produktů KLIDNÁ MYSL A VESELÉ STŘEVO. BIO Anděl­ské kapky a BIO konopný RAW olej s Levandulí Chodouňskou obsahují 10 % CBD kanabidiolu a BIO Levanduli Chodouňskou.

 V čem je BIO Levandule Chodouňská unikátní?
Nejvzácnější byliny rostou ve vysokých nadmořských výškách a unikátní krajině. V Tibetu, Andách, Rakouských Alpách. Vítr v kombinaci s mrazem v zimních obdobích u nás v Levandulovém údolí vystresují BIO Levanduli Chodouňskou natolik, že následně generuje neskutečné množství biodynamických léčivých látek. A to nemluvíme o minerálech z vápencových moří, kterých nabírá od svého vysazení 3cm bylinky.

Při realizaci farmářských trhů a slavností, které jsme v roce 2008 rozjeli v ČR nás neuvěřitelně motivovali farmáři z Asociace soukromého zemědělství. Svou pílí, pokorou a chutí i energií dostat opět po letech řádění gestapa a později komunistů v ČR naše statky na úroveň evropských farem a snad znovu vyšplhat na zemědělskou špičku v Evropě.

A protože ctíme naši planetu a snažíme se alespoň v rámci našich sil a možností vracet její dary, zvolili jsme těžkou dřinu. Ekologické zemědělství. Sehnali jsme
z Německé farmy tenounké 3cm řízky - 30 000 ks - BIO Levandule lékařské a začali okopávat, trhat, střihat a starat se. Dnes už se staráme o 50 000ks.

U nás narazíte na menší odrůdu, zato v každé čajové lžičce Levandule Chodouňské najdete tolik, síly, energie a zdraví jako v žádné jiné. Jako jediná na světě pěstovaná na vápencových mořích totiž obsahuje kromě léčivých BIO terpenů, vzácných BIO flavonoidů a dalších zdraví prospěšných látek také minerály vápník,  hořčík a železo. Proto jsme dnes součástí mnoha věděckých i světových programů na výzkum autoimunních, neurologických a psychických chorob. 

„Nechť je Vaše jídlo Vaším lékem, nebo se lék stane Vaším jídlem.“
Hippokratés zakladatel lékařství a dnešní celostní medicíny

Doprava zdarmapři nákupu nad 700 Kč
Free shippingon purchases over 700 CZK
Expedice do 24 hodin
Expedition during 24 hours
BIO certifikace
ORGANIC certification
FSC certifikace100% kompostovatelný obal
FSC certification
levandulové údolí