Levandulové údolí

Vítejte v našem levandulovém obchůdku, škoda, že si nemůžete přivonět...

ČERVEN OTEVÍRACÍ DOBA

Víkendy od 10.00 do 18.00

ČERVENEC kromě pondělí každý den 10.00 až 18.00

SRPEN kromě pondělí každý den 10.00 až 18.00

Rezervace snídaně. oběda či večeře je nutná pouze chcette li pěkný stůl s výhledem a příběhem. Máte potravinovéé omezení či potravinovou intoleranci. Vaříme ale každý víkend. Přijet můžete i bez rezervace. 

 Při realizaci farmářských trhů a slavností, které jsme v roce 2008 rozjeli v ČR nás neuvěřitelně motivovali farmáři z Asociace soukromého zemědělství. Svou pílí, pokorou a chutí i energií dostat opět po letech řádění gestapa a později komunistů v ČR naše statky na úroveň evropských farem a snad znovu vyšplhat na zemědělskou špičku v Evropě.

A protože ctíme naši planetu a snažíme se alespoň v rámci našich sil a možností vracet její dary, zvolili jsme těžkou dřinu. Ekologické zemědělství. Sehnali jsme
z Německé farmy tenounké řízky - 30 000 ks - BIO Levandule lékařské a začali okopávat, trhat, střihat a starat se. Dnes už se staráme o 50 000ks.

U nás narazíte na menší odrůdu, zato v každé čajové lžičce Levandule Chodouňské najdete tolik, síly, energie a zdraví jako v žádné jiné. Jako jediná na světě pěstovanbá na vápencových mořích totiž obsahuje kromě léčivých terpenů, flavonoidů a dalších zdraví prospěšných látek také minerály vápník,  hořčík a železo. Proto jsme dnes součástí mnoha věděckých i světových programů na výzkum autoimunních chorob. 

„Nechť je Vaše jídlo Vaším lékem, nebo se lék stane Vaším jídlem.“
Hippokratés zakladatel lékařství a dnešní celostní medicíny

Doprava zdarmapři nákupu nad 1 500 Kč
Free shippingon purchases over 1 500 CZK
Expedice do 24 hodin
Expedition during 24 hours
BIO certifikace
ORGANIC certification
FSC certifikace100% kompostovatelný obal
FSC certification

Akce v Levandulovém údolí

Events in Lavander Valley

levandulové údolí levandulové údolí
levandulové údolí

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení