Aromadomek - procedury a terapie

Aromadomek - procedury a terapie

Naše wellness procedury a rituály, včetně čajových obřadů a aromaterapie, jsou pečlivě navrženy pro podporu zdraví a duševní pohody. Můžete je navíc využít s výhodami FKSP bonusů poskytovaných vaším zaměstnavatelem. Pro další informace nás neváhejte kontaktovat na info@levanduloveudoli.cz.

Aromaterapií k životní pohodě, zdraví těla i ducha. U nás zažijete přímou aromaterapii -  ještě o stupeň intenzivnější pomoc a péči než při klidném dýchání u aromalampy. 

Protože pracujeme s unikátní čistou BIO certifikovanou bylinou Levandulí Chodouňskou, nikoliv hybridem Levandule Lavandin, který je vhodný pouze do pracích prostředků, kosmetiky a do esenciálních olejů pro aroma lampu, můžeme aplikovat BIO esenciální olej přímo na kůži v místě vnitřních zápěstí a spánků, kde proud pozitivní energie pracuje s vaším limbickým, endokrinoligckým, nervovým i dýchacím systémem přes vaši kůži - náš nevětší orgán. 

V případě, že zažíváte bolesti hlavy, páteře, kloubů či svalů, aplikujeme vám 5 kapek BIO esenciálního oleje do 1dl vody a podáme k okamžité pomoci bez vedlejších účinků a závislostí. 

Otevírací doba: Dle rezervace každý den na objednání

levandulové údolí