SRPEN v Levandulovém údolí

SRPEN

Otevřeno máme každý den od 10:00 do 19:00 kromě pondělí

Růžové slavnosti v Levandulovém údolí

Ve spolupráci s našimi partnery z Růžového údolí v Kazanlaku připravujeme poctu BIO Levanduli Chodouňské a BIO růži Chodouňské.

Očekávejte pokrmy, drinky, dílny, procedury a zábavu, vše obohacené o BIO růže.

Srpen
Srpen

V resortu Levandulového údolí neznáme slovo “sezóna”. Naší hlavní předností je celoroční léčebná péče odborníky, podpořená vědecky podloženými a bio certifikovanými bylinami, unikátními procedurami, workshopy, konzultacemi a především prožitky. Naučíme vás, jak o sebe pečovat i během jednodenní návštěvy.

U nás si můžete posedět u bio drinků, které posilují tělo, mysl i duši a podporují chod organismu podle přirozeného cirkadiánního rytmu. Nebo si můžete užít klid v kavárně či restauraci s výhledem na kopce kolem údolí, naše bio zahrady, posvátnou horu Plešivec a BIO levandulová a růžová pole.

Jarní resort stojí za to zažít s našimi tradicemi, zvyky a řemesly na stezkách i výstavě. Radost přináší růžové sakury a náš BIO višňový sad, který ožívá barvami. 

Levandulové údolí se na dva měsíce stává BIO pampeliškovými loukami v dubnu a květnu a přirozeně předává prvenství a střed pozornosti BIO levanduli v červnu, červenci a srpnu, až po BIO růži od července do října. Královstvím opojné vůně, aroma, aromaterapie a hudební terapie, které doprovází zpěv ptáků a bzučení hmyzu.

V dřevěných útulných domečcích se můžete schovat před deštěm, sněhem nebo fujavicí, protože vytopené domky jsou pod vedením našich terapeutů, kde při rituálu nesedíte v sauně s dalšími 15 lidmi. Rituály, masáže, obklady, inhalace, hydroterapie a vykuřovací rituály slouží k očištění dýchacích cest, posílení imunity a kardiovaskulárního systému.

Bylinné ceremonie jeden na jednoho vám umožní zažít pocit, že jste se ocitli v roli faraona, vládce nebo VIP osoby při osobní péči a individuální pomoci, konzultaci a řešení bolestí, zánětů, ekzémů, vypadávání vlasů nebo onemocnění vyžadující celostní péči cestou funkční medicíny.

V létě se můžete těšit na azurové oblohy a pole plná kvetoucí BIO levandule Chodouňské, která přináší klid do duše. Obdivujte motýly a včely, které se vznášejí nad květy. Východy a západy slunce, které jsou skoro na dosah ruky. Teplý vzduch nesoucí se všude kolem a jemný větřík při večerním posezení na verandě maringotky. Na dekách, které půjčujeme, si můžete pospíte nerušeně ve vámi zvoleném příjemném koutě či místě v rámci resortu, načerpáte síly a energie minerálních moří pod posvátnou horou Plešivec nebo nasajete aromaterapii BIO levandulí Chodouňských, BIO růží Chodouňských nebo ostatních bylin a rostlin s mojitem v ruce nebo proseccem v chladicím boxu v kruhu svých milovaných a přátel.

 
Srpen
levandulové údolí