ČERVENEC v Levandulovém údolí

ČERVENEC

Otevřeno máme každý den od 10:00 do 19:00 kromě pondělí

Slavnosti bylin v Levandulovém údolí 

Užijte si speciality inspirované českým kalendářem přímo z našich zahrad. Nabízíme BIO studené nápoje, virgin mojito, prosecco, sekt a drink Pink Lady pro krásné a opojné léto ve vašem těle, mysli duši. 

Navštivte naše dílny, stezky a vesničku I. Zemědělci v Čechách. Pohodlí nabídnou lehátka a deky k zapůjčení v lázeňské zóně. Užijte si relaxační procedury, péči a vynikající jídlo a pití v našich zahradách nebo v restauraci.

 

Červenec
Červenec

V resortu Levandulového údolí neznáme slovo “sezóna”. Naší hlavní předností je celoroční léčebná péče odborníky, podpořená vědecky podloženými a bio certifikovanými bylinami, unikátními procedurami, workshopy, konzultacemi a především prožitky. Naučíme vás, jak o sebe pečovat i během jednodenní návštěvy.

U nás si můžete posedět u bio drinků, které posilují tělo, mysl i duši a podporují chod organismu podle přirozeného cirkadiánního rytmu. Nebo si můžete užít klid v kavárně či restauraci s výhledem na kopce kolem údolí, naše bio zahrady, posvátnou horu Plešivec a BIO levandulová a růžová pole.

Jarní resort stojí za to zažít s našimi tradicemi, zvyky a řemesly na stezkách i výstavě. Radost přináší růžové sakury a náš BIO višňový sad, který ožívá barvami. 

Levandulové údolí se na dva měsíce stává BIO pampeliškovými loukami v dubnu a květnu a přirozeně předává prvenství a střed pozornosti BIO levanduli v červnu, červenci a srpnu, až po BIO růži od července do října. Královstvím opojné vůně, aroma, aromaterapie a hudební terapie, které doprovází zpěv ptáků a bzučení hmyzu.

V dřevěných útulných domečcích se můžete schovat před deštěm, sněhem nebo fujavicí, protože vytopené domky jsou pod vedením našich terapeutů, kde při rituálu nesedíte v sauně s dalšími 15 lidmi. Rituály, masáže, obklady, inhalace, hydroterapie a vykuřovací rituály slouží k očištění dýchacích cest, posílení imunity a kardiovaskulárního systému.

Bylinné ceremonie jeden na jednoho vám umožní zažít pocit, že jste se ocitli v roli faraona, vládce nebo VIP osoby při osobní péči a individuální pomoci, konzultaci a řešení bolestí, zánětů, ekzémů, vypadávání vlasů nebo onemocnění vyžadující celostní péči cestou funkční medicíny.

V létě se můžete těšit na azurové oblohy a pole plná kvetoucí BIO levandule Chodouňské, která přináší klid do duše. Obdivujte motýly a včely, které se vznášejí nad květy. Východy a západy slunce, které jsou skoro na dosah ruky. Teplý vzduch nesoucí se všude kolem a jemný větřík při večerním posezení na verandě maringotky. Na dekách, které půjčujeme, si můžete pospíte nerušeně ve vámi zvoleném příjemném koutě či místě v rámci resortu, načerpáte síly a energie minerálních moří pod posvátnou horou Plešivec nebo nasajete aromaterapii BIO levandulí Chodouňských, BIO růží Chodouňských nebo ostatních bylin a rostlin s mojitem v ruce nebo proseccem v chladicím boxu v kruhu svých milovaných a přátel.

 
Červenec

20.7
Od 9:00 do 16:00 hod. v Levandulovém údolí

Pouťa klimatoterapie s herečkou a spisovatelkou Kristýnkou Janáčkovou
(rezervace nutná)

Přidejte se k nám na poutní cestu s Kristýnou Janáčkovou. 

Po cestě si budete povídat s autorkou knihy Z mámy poutníkem, herečkou, poutnicí a cestovatelkou Kristýnkou Janáčkovou, která šla pěšky do Santiago DeCompostela a strávila čas na cestách v Tibetu i Evropě. 

Prožijete okamžiky, kdy příroda léčí – stromy, louky a krajina. Cesta vás provede léčivou krajinou vápencových a minerálních moří poblíž posvátných hor Plešivec, Kotýz a Svatý Jan s třemi minerálními prameny, Divokou bohyní na koni Kotýz a Koněpruskými jeskyněmi, Karlštejnem, Točníkem a Žebrákem.

Bude vám blaze. Protáhnete si všechny svaly a kosti. Nadechnete se. Setkáte se s zajímavými lidmi a zakončíte den dnes velmi ceněnou klimatoterapií v rámci celostnní péče o tělo, mysl a duši . Zakončíte pouť výborným tříchodovým obědem v Levandulovém údolí s bio ledovým čajem s 9 vitamíny a Levandulí.  Chodouňskou.

 

levandulové údolí