Veselé střevo s BIO Levandulí Chodouňskou

GEOFOOD
525 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
7.6.2023
Možnosti doručení

Abyste předešli kardiovaskulárním, autoimunním chorobám ale i poruchám nervového systému, případně chcete-li již takový vzniklý problém zlepšit, pečujte o své střevo a celý trávící i nervový systém bez chemie, pomocí z čisté přírody tak, aby došlo k pomoci dlouhodobé, trvalé bez vedlejších účinků a efektů, případně jakýchkoliv závislostí.

Vybrali jsme to nejlepší s BIO Levandulí Chodouňskou, abychom opečovali celý trávící, nervový systém i duši a mysl. 

Obsah balíčku:  

BIO - RAW - VEGAN - BEZ CUKRU - BEZ LEPKU

 Konopný sypaný čaj s Levandulí Chodouňskou - kompletní regenerace nervového, pohybového a dýchacího systému
 Zelený sypaný čaj s Levandulí Chodouňskou - kompletní regenerace trávícího systému, detoxikace
Tři tyčinky: Pro veselé střevo s klidnou mysl

Detailní informace

BIO certifikace
BIO certifikace
Doprava zdarma při nákupu nad 700 Kč
Doprava zdarma
při nákupu nad 700 Kč
Expedice do 24 hodin
Expedice do 24 hodin
FSC certifikace
FSC certifikace
100% kompostovatelný obal

Detailní popis produktu

POUŽITÍ

Při nízkém tlaku louhujte maximálně 5 minut ve vodě při 70 až 80°C. Bio zelený a BIO konopný a BIO levandulový čaj snižují cholesterol ale také tlak. 
Všechny tři čaje lze po zalití a správném vylouhování pít také jako ledové čaje. Zakápněte BIO citronem a užijte skvělou svěží chuť.

BIO zelený a BIO konopný čaj doporučujeme pít kdykoliv od rána do 14.00. Poté již ne, abyste večer dobře usínali a spali. 

BIO levandulový čaj pijte naopak v odpoledních nebo večerních hodinách, abyste spali sladce.

Pokud byste se cítili při pití slabě, případně by se Vám točila hlava, vynechte čaj na jeden až dva dny. 

-

Naše střevo je konečně vedle odborníků pečujících o naše zdraví celostně - holisticky, tedy starající se o naši duši, tělo i mysl, nazýváno konečně i vědeckou komunitou naším druhým mozkem. Místem, kde si lidské tělo tvoří hormon štěstí Serotonin, pro vyrovnaný a pohodový život - Dopamin a také zde najdete tzv. Mikrobiom, který nyní považují konvenční i přírodní odborníci jako nejdůležitější místo v těle pro tvorbu Imunity. 

Náš „druhý mozek“ se nazývá enterický nervový systém a svůj název dostal podle místa, kde se nachází, tedy podle střev. Jedná se o samostatný nervový systém, který je propojený s mozkem a dává mu informace o stavu trávicí trubice. Tvoří ho přibližně 500 milionů neuronů, které se podobají mozkovým nervovým buňkám, což je číslo srovnatelné s počtem neuronů v míše. 

BIO LEVANDULE CHODOUŇSKÁ

Je přírodní antidepresivum a dezinfektum má na základě klinické studie ověřené vysoké množství antioxidantů, antibiotik a antiseptik, obsahuje terpeny a flavonoidy, které mají blahodárný účinek na nervovou soustavu a její komplexní řešení.


Množství minerálů v Levanduli Chodouňské z vápencových moří umocňuje podporu imunity, přirozené funkce mikro biomu – našeho druhého mozku a tím řeší také poruchy trávícího systému, zvyšuje kognitivní funkce s vyšší tvorbou Dopaminu a Serotoninu – hormonu štěstí.


Levandule Chodouňská je přírodním sladidlem vhodným při dietách a obezitě, snižování váhy. Jde o unikátní odrůdu pěstovanou na vápencových mořích, což ji významně diversifikuje od dalších Levandulí lékařských ale také odrůd Levandule nevhodných pro vnitřní užívání, nýbrž kosmetické a účely a výrobu esenciálního oleje.

S kouzelnými flavonoidy a terpeny obsaženými v BIO Levandulí Chodouňské to jde lehce a voňavě. Uvidíte. BIO Zelený CHun Mee čaj s Levandulí Chodouňskou přinese krásu i skvělou kondici a ANTI AGE. Zelený čaj je světově nazýván detoxikačním zázrakem dlouhověkosti. BIO konopný čaj vám podpoří s pohybovým aparátem, podpoří svaly, klouby a šlachy a to bez chemie. Trio balení našich BIO RAW VEGAN tyčinek, po kterých nepřibere ani deko, protože jsou bez lepku,
bez cukru a plné vitamínů z jahod, divokých višní. Antioxidantů z BIO Levandule Chodouňské a přírodního antidepresiva. 

Již staří Egypťané i Řekové věřili, že je Levandule lékařská, samozřejmě bez chemického ošetření, královnou bylin, která dokáže pomoci dvěma základním systémům pro zdraví jedince - nervovému a trávícímu. Přirozený nervový pomáhá předcházet nemocem fyzickým i psychickým.

Alergeny: 8/ mandle, 7/ čokoláda - v Raw bio tyčinkách

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Doprava zdarmapři nákupu nad 700 Kč
Free shippingon purchases over 700 CZK
Expedice do 24 hodin
Expedition during 24 hours
BIO certifikace
ORGANIC certification
FSC certifikace100% kompostovatelný obal
FSC certification

Akce v Levandulovém údolí

Events in Lavander Valley

levandulové údolí levandulové údolí
levandulové údolí