Při bolestech pohybovho aparátu, páteře, kloubů, svalů, šlach po operacích při migrénách

Pomoc od bolesti pohybového aparátu, svalů, kloubů, šlach po operacích a migrénách

Ať už vás tělo bolí od sezení u počítače, ze sportu, práce na zahrádce nebo třeba po operaci, nemusíte trpět. Kromě tradičních léčiv v podobě tabletek, krémů a náplastí s léčivými látkami můžete svým bolavým kloubům a svalům pomoci tisíci lety prověřenou silou bylin.

Na rozdíl od reklamou provařených preparátů byliny neslibují zázraky přes noc a kromě pravidelného užívání je také potřeba uvědomit si, co našemu tělu škodí, a začít se o sebe starat. Tělo máme jen jedno a zaslouží si naši péči.

V čem spočívá síla bio levandule a konopí?

Kombinace vysoce kvalitního BIO konopí s obsahem CBD a Levandulí Chodouňskou v BIO kvalitě, přináší tělu dvojnásobné množství přírodních antioxidantů, ATB a antiseptik. Naše střevo je vědeckou komunitou i odborníky pečujícími o naše zdraví celostně nazýváno naším druhým mozkem. Místem, kde si lidské tělo tvoří hormon štěstí Serotonin, pro vyrovnaný a pohodový život, Dopamin pro soustředěnost, kreativitu a vitalitu a také místo, kde tvoříme svou imunitu. S kouzelnými flavonoidy a terpeny obsaženými v BIO Levanduli Chodouňské to jde právě celostně.

Jak prokázaly klinické studie a výsledky naturopatů, lékařů a terapeutů, BIO Levandule Chodouňská obsahuje unikátní bioaktivní látky a jako jediná na světě vzácné minerály z vápencových moří, na kterých ji 8 let pěstuje tým levandulového údolí bez chemie v certifikované BIO kvalitě. Tyto cenné léčivé zdroje dokáží pomoci s komplexní regenerací neuro receptorů a nervové soustavy a tím řeší trvale, bez vedlejších účinků a závislostí autoimunitní onemocnění, nespavost, úzkosti, deprese a migrény, stres a celkové vyčerpání.

Řada BIO čajů s Levandulí Chodouňskou , které pomáhají s každodenním tlakem na výkon, imunitou, stresem, nespavostí, úzkostmi, depresemi a v poslední době i autoimunitními onemocněními jsou produkty, které pečují celostně o vaši HARMONII, TĚLA, MYSLI A DUŠE.

Spojením BIO aktivních látek konopí a Levandule Chodouňské v BIO kvalitě jsme jako první tým na světě přinesli vynikající výsledky v řadě produktů.

Vychutnejte si tuto skvělou kombinaci v sypaném přírodním čaji. S tímto čajem přinášíme úlevu od bolestí kloubů, svalů, páteře i migrén.


Vhodné BIO produkty

Harmonie těla, mysli a duše balíček

871_harnmonie-tela-a-duse2

RAW konopný olej s Levandulí Chodouňskou 8%CBD

752-5_bio-konopny-raw-olej-s-levanduli-chodounskou

Andělské kapky s Levandulí Chodouňskou 10%CBD

749-1_bio-andelske-kapky-s-bio-levanduli-chodounskou

Konopný sypaný čaj s Levandulí Chodouňskou

629-4_bio-konopny-sypany-caj-s-bio-levanduli-chodounskou


Levandule Chodouňská pro přípravu čajů a nálevů

291_bio--levandule-chodounska--nase-modre-zlato--k-nalevum--cajum--vareni--sirupum


Esenciální olej z Levandule Chodouňské

877-1_bio-esencialni-olej-z-levandule-chodounske-pro-primou-aromaterapii

Doprava zdarmapři nákupu nad 1 500 Kč
Free shippingon purchases over 1 500 CZK
Expedice do 24 hodin
Expedition during 24 hours
BIO certifikace
ORGANIC certification
FSC certifikace100% kompostovatelný obal
FSC certification

Akce v Levandulovém údolí

Events in Lavander Valley

levandulové údolí levandulové údolí
levandulové údolí

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení