Ambasadorky Levandulového údolí

Je nám ctí předtavit první úžasné dámy, které se staly amabasadorky Levandulového údolí, podporovatelkami Adopce BIO Levandule CHodouňské a jdou s námi cestou udržitelnosti. S láskou k Planetě a s úctou k člověku.

Helena Plívová má bohaté zkušenosti v oblasti marketingu, reklamy, PR, eventů, kreativity a obchodu.
Svou kariéru odstartovala již před více než 25 lety komplexním zajišťováním komunikačních aktivit pro lokální i mezinárodní značky.
V současné době se věnuje vybraným projektům pro ŽENY s.r.o., Dermacol a.s., Fashion Arenu Prague Outlet a přednáší ve Škole stylu.
Na svém blogu Betterandbetter.cz inspiruje ženy po čtyřicítce ke změnám životního stylu, miluje běh, flamenco a levanduli.

JUDr. Denisa Sudolská vynikající právnička a majitelka AK Sudolská se zaměřuje na vysoce kvalitní obchodní i trestní právo. V posledních dvou letech je obrovskou oporou nejen špičkovým firmám v obchodním právu ale také skupině profesionálních lékařů a odborníků světového formátů, kteří hájí lidská práva v době COVID 19.Líbí se nám, že bazíruje na dodržení lidských práv  a podporuje odborníky v oblasti virologie, imunologie i další špičkové odborníky světového formátu s cílem řešit světovou situaci a přitom nejít do střetu s ústavně zakotvenými zásadami rovnosti ve vztahu k tendenci k diskriminaci a zbavování lidských práv a svobod. 

MUDr. Sabina Moravcová zubní lékařka a majitelka kliniky All Dente. Po ukončení studia pracovala ve dvou renomovaných stomatologických centrech v Praze, kde získala řadu zkušeností v oboru záchovné stomatologie, endodoncie a protetiky. Od roku 2008 pracuje v privátní stomatologické praxi, kde se zaměřuje na estetickou stomatologii. Ve spolupráci s MUDr. Vojtěchem Slezáčkem se podílí na rozsáhlých rekonstrukcích a náhradách zubů pomocí zubních implantátů. Vybudovala jedno z nejšpičkovějších center zubní péče dětské i dospělé.

Hana Čmielová členka ČMPA a majitelka Storybend. Hanka vybudovala jednu z nejlepších moravských marketingových společností s důrazem na kvalitu prožitku při akcích a aktivitách pro své klienty, renomované firmy na českém a moravském trhu. COVID 19, který ji vzal kus života a vybudovanou eventovou divizi ji nepoložil na lopatky, ba naopak. Hanka okamžitě reagovala na potřeby trhu a vybudovala během 1,5 roku Zkušeni.cz platformu, která si klade za cíl vrátit naše seniory do společenského i pracovního života. Aktivně s pokorou k jejich mnohaletým zkušenostem a znalostem.

Gema Correa Cruz španělská moderátorka, redaktorka a majitelka BIO kosmetické společnosti COSMETICA NATURAL DE LICOPENO. Gema je naše obchodní partnerka pro španělský trh a je velkou milovnicí BIO produktů a BIO kosmetiky v péči o ženy. Desítky let se věnuje ženské kráse na poli žurnalistiky a TV a je považována za jednu z propagátorek cesty udržitelnosti, ZERO waste a přírody pro náš život. Potkaly jsme se na BIOFACH 2020 a od té doby spolupracujeme nejen v oblasti vývoje, výzkumu a poznatků ale také v oblasti marketingu a obchodu. 

Kateřina Haring CEO Dynamic group. Jejím posláním je dávat příležitost talentovaným lidem rozvinout svůj potenciál, a budovat tak z České republiky moderní, sebevědomou zemi, která bude příkladem úspěšně se rozvíjející společnosti v současné měnící se době. V současné době je prezidentkou Českomoravské asociace podnikatelek a manažerek (ČMAPM). Věříme tak, že se díky Kateřině o českém bylinmoznalextví a skvělých ženách i týmu kolem BIO Levandule Chodouňské dozví také evropské ženy, kterým téma zachování Planety a evropského dědictví není cizí. 

Věra Jindrová. Věra Jindrová - Lazebnice z ráje je jedinou držitelkou Methode Brigitte Kettner pro celostní přístup v péči o naši pokožku, pleť, vlasy a nehty. Vybrala si ji jako odborného konzultanta a hlavně profesionálku s 20 letými zkušenostmi v oboru celostní péče sama významná darmatoložka, profesorka a dáma přednášející na lékařských universitách po celé Evropě Dr. Kettner. A tak bylo jasné, že se musíme s Věrou nejen potkat, rozumět si a souznět v péči
o zdraví člověka, ale naše patriotství a hrdost na naše byliny nás spojila dohromady mnohem víc. Spolupracujeme i na nové řadě s BIO Levandulí Chodouňskou právě pro tuto významnou dámu dermatologie a jsme hrdi na to, že obdivuje nejen naši práci a práci Věry Jindrové v jejím centru Lazebnice z ráje v ČR, ale také naše výsledky a biodynamnické látky v Levanduli CHodouňské.  Samozřejmě nabízíme se stejnou úctou i její produkty v Levanduovém údolí. Připravujeme také péči o váši pokožku, poruchy kůže a všechny autoimunitní choroby s projevy na pokožce. 

Vážíme se práce, profesionality i péče našich ambasadorek a děkujeme za jejich podporu. Posouvá nás to dál, dodává energii a odvahu jít dál. Věříme, že společně podpořáme věhlas České země a evropského dědictví - bylinoznalectví ve světě.

Doprava zdarmapři nákupu nad 1 500 Kč
Free shippingon purchases over 1 500 CZK
Expedice do 24 hodin
Expedition during 24 hours
BIO certifikace
ORGANIC certification
FSC certifikace100% kompostovatelný obal
FSC certification

Akce v Levandulovém údolí

Events in Lavander Valley

levandulové údolí levandulové údolí
levandulové údolí

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení