Ambasadorky Levandulového údolí

Je nám ctí předtavit první úžasné dámy, které se staly amabasadorky Levandulového údolí, podporovatelkami Adopce BIO Levandule CHodouňské a jdou s námi cestou udržitelnosti. S láskou k Planetě a s úctou k člověku.

Helena Plívová má bohaté zkušenosti v oblasti marketingu, reklamy, PR, eventů, kreativity a obchodu.
Svou kariéru odstartovala již před více než 25 lety komplexním zajišťováním komunikačních aktivit pro lokální i mezinárodní značky.
V současné době se věnuje vybraným projektům pro ŽENY s.r.o., Dermacol a.s., Fashion Arenu Prague Outlet a přednáší ve Škole stylu.
Na svém blogu Betterandbetter.cz inspiruje ženy po čtyřicítce ke změnám životního stylu, miluje běh, flamenco a levanduli.

JUDr. Denisa Sudolská vynikající právnička a majitelka AK Sudolská se zaměřuje na vysoce kvalitní obchodní i trestní právo. V posledních dvou letech je obrovskou oporou nejen špičkovým firmám v obchodním právu ale také skupině profesionálních lékařů a odborníků světového formátů, kteří hájí lidská práva v době COVID 19.Líbí se nám, že bazíruje na dodržení lidských práv  a podporuje odborníky v oblasti virologie, imunologie i další špičkové odborníky světového formátu s cílem řešit světovou situaci a přitom nejít do střetu s ústavně zakotvenými zásadami rovnosti ve vztahu k tendenci k diskriminaci a zbavování lidských práv a svobod. 

MUDr. Sabina Moravcová zubní lékařka a majitelka kliniky All Dente. Po ukončení studia pracovala ve dvou renomovaných stomatologických centrech v Praze, kde získala řadu zkušeností v oboru záchovné stomatologie, endodoncie a protetiky. Od roku 2008 pracuje v privátní stomatologické praxi, kde se zaměřuje na estetickou stomatologii. Ve spolupráci s MUDr. Vojtěchem Slezáčkem se podílí na rozsáhlých rekonstrukcích a náhradách zubů pomocí zubních implantátů. Vybudovala jedno z nejšpičkovějších center zubní péče dětské i dospělé.

Hana Čmielová členka ČMPA a majitelka Storybend. Hanka vybudovala jednu z nejlepších moravských marketingových společností s důrazem na kvalitu prožitku při akcích a aktivitách pro své klienty, renomované firmy na českém a moravském trhu. COVID 19, který ji vzal kus života a vybudovanou eventovou divizi ji nepoložil na lopatky, ba naopak. Hanka okamžitě reagovala na potřeby trhu a vybudovala během 1,5 roku Zkušeni.cz platformu, která si klade za cíl vrátit naše seniory do společenského i pracovního života. Aktivně s pokorou k jejich mnohaletým zkušenostem a znalostem.

Gema Correa Cruz španělská moderátorka, redaktorka a majitelka BIO kosmetické společnosti COSMETICA NATURAL DE LICOPENO. Gema je naše obchodní partnerka pro španělský trh a je velkou milovnicí BIO produktů a BIO kosmetiky v péči o ženy. Desítky let se věnuje ženské kráse na poli žurnalistiky a TV a je považována za jednu z propagátorek cesty udržitelnosti, ZERO waste a přírody pro náš život. Potkaly jsme se na BIOFACH 2020 a od té doby spolupracujeme nejen v oblasti vývoje, výzkumu a poznatků ale také v oblasti marketingu a obchodu. 

Kateřina Haring CEO Dynamic group. Jejím posláním je dávat příležitost talentovaným lidem rozvinout svůj potenciál, a budovat tak z České republiky moderní, sebevědomou zemi, která bude příkladem úspěšně se rozvíjející společnosti v současné měnící se době. V současné době je prezidentkou Českomoravské asociace podnikatelek a manažerek (ČMAPM). Věříme tak, že se díky Kateřině o českém bylinmoznalextví a skvělých ženách i týmu kolem BIO Levandule Chodouňské dozví také evropské ženy, kterým téma zachování Planety a evropského dědictví není cizí. 

Vážíme se práce, profesionality i péče našich ambasadorek a děkujeme za jejich podporu. Posouvá nás to dál, dodává energii a odvahu jít dál. Věříme, že společně podpořáme věhlas České země a evropského dědictví - bylinoznalectví ve světě.

Doprava zdarmapři nákupu nad 1 500 Kč
Free shippingon purchases over 1 500 CZK
Expedice do 24 hodin
Expedition during 24 hours
BIO certifikace
ORGANIC certification
FSC certifikace100% kompostovatelný obal
FSC certification

Akce v Levandulovém údolí

Events in Lavander Valley

levandulové údolí levandulové údolí
levandulové údolí