PRO FIRMY

Pronájem prostor závisí na Vašich potřebách a zájmu o případné občerstvení. BIO nápoje, přednášky, workshopy či procedury.

 

Máme 150 míst k rautu, 120 míst k sezení v naší restauraci. Na Louce doplní nádherná tančírna s 120 místy pro sezení či tanec přímo u BIO Levandulových polí.


Areál disponuje 4,5ha ekologické udržitelné přírody s BIO zahradami, poli, sadem a stezkami pro dospělé a děti na vápencových mořích. 

 

O Vaše pohodlí a témata, návrh cateringu, coffee breaku či workoutu se zážitkem či procedurou se ráda postará Helena Neumannová, zakladatelka. 

Detoxikační den pro vás a vaše kolegy nebo poznání well being s vědou v srdci.

Speciální teambuildingy, hry a stezky pro dospělé týmy okořeníme našimi znalostim péče o tělo, mysl a duši. 

 

Exkurze do života bio bylinné manufaktury zdravé výživy a léčiv z čistě bio certifikovaných bylin a super plodin či minerálů
včetně poznání biodynamické medicíny. 

Music terapie.

Art terapie.

Taneční terapie s našimi lektorkami.

Wellness pro duši.

Zažijete skutečný odpočinek. Léčebného charakteru. V zimních měsících prožíváte „zamyšlení“ v dece a s horkým čajem na našich lehátkách. Od května do října“ pak na dekách s přímou aromaterapií BIO Levandule Chodouňské. V těchto měsících můžete absolvovat také koupel nohou přímo v polích.

 

Bylinná aromaterapie v Aroma domku je po tisíce let vynikající metoda, jak pomoci při duševním, fyzickém i psychickém vyčerpání. 1,5h kúra
s BIO Levandulovým esenciálním olejem, který vám aplikujeme přímo na vnitřní tepny vašich rukou a spánky, s BIO Levandulovou harmonizovanou vodou v chladných měsících BIO Levandulovým čajem přináší celkovou regeneraci těla, mysli a duše jako po třech dnech v lázních.

Aroma terapie přes vaše tepny a spánky v aroma domku

Přednášky na téma "Den pro duši" nebo "Slow aging to flow"

 

Čajový rituál, který   aplikaci BIO esenciálního oleje na náš největší orgán kůži, což zajistí skutečný léčebný proces na rozdíl od „olejíčků a aromalampy“, které jsou k dispozici na trhu.Vždy k aromaterapii podáváme BIO levandulovou harmonizovanou vodou nebo BIO Levandulový čaj
pro okamžitou úlevu.

Speciální léčebné masáže, hydroterapie.

Workshopy s výrobou vlastního BIO krému či BIO parfému, BIO čaje nebo BIO koření.

Výroba vlastnoručně dekorovaného klobouku. pro dámy a lucerny z čistého dřeva z české truhlářské dílny pro pány. 

levandulové údolí