Život bez deprese, vyčerpání a nespavosti - Molekuly života v omezeném počtu 7900 kusů

Náš příběh

Příběh Heleny Neumannové začíná jejím odjezdem do Jižní Ameriky po studiu pediarické sestry a útěku ze studia konvenční medicíny za studiem Naturopatie, seznámení se s léčitely a fytoterapií Jižní Ameriky před 20 lety. "Později jsem měla šanci nahlédnout také do naturopatie Afriky, konkrétně v Keni a mnoha evropských zemích. Využití bylin a tradičního českého bylinoznalectvcí podloženého vědou se věnuje 25 let. " Říká,  Helena

"Těchto po tisíce let ověřených zkušeností spolu s novými vědeckými i vlastními studiemi využíváme v Levandulovém údolí k výzkumu a vývoji BIO Levandule Chodouňské již 8. rokem. Znalosti šéfky výroby BIO Levandule Chodouňské Mileny Krčálové vychází z 15 leté praxe na ARO pražské nemocnice na Homolce. Levandulové údolí po třech letech vlastní studie a neočekávaných výsledcích v oblasti léčby autoimunitních onemocnění, chronických onemocnění, ztráty imunity a hlavně neurologických onemocnění BIO Levandulí Chodouňskou spojilo síly s vědeckým týmem Doc. Ing. Petra Kaštánka, PhD. zakladatele EcoFuel laboratoře a Neobotanics a Ing. Olgou Kronusovou, která se věnuje vědeckému výzkumu tradičních bylin na Slovanských územích několik let. Petr je autorem desítek inovativních patentů a technologií, expert v oblasti biotechnologických způsobů kultivace a využití mikroorganismů a řas, izolace přírodních bioaktivních látek a přípravy preparátů na jejich bázi, vývoje účinných látek a finálních produktů pro medicínu, potravinářství a kosmetiku.

Nyní máme první výsledky klinické studie BIO Levandule Chodouňské a ukazuje se, že nejen obohacení minerály na rozdíl od ostatních Levandulí lékařských ve světě hraje velkou roli v našem úspěchu péče o mysl, tělo a duši. Největším pomocníkem k úspěchu velmi závažných onemocnění přináší stresové prostředí BIO Levandule Chodouňské se zimními mrazy a hlavně silným větrem po celý rok. Ty napomáhají naší BIO Levanduli Chodouňské produktovat vysoké množství účinných biodynamických látek. Proto naše kúry přináší dlouhodobou pomoc a život plný nové vitální síly. Z tohoto důvodu již od letošního jara připravujeme další léčebné procedury pro naše partnery z řad nutričních klinik a center, lidí pečujících o stravování a výživu klientů, sportovních a SPA center a areálů, psychiatrických a psychologických klinik, celostních klinik, Alzheimer center a přímo v Levandulovém údolí.

Mým snem a cílem je znovu vrátit Českou zemi mezi uznávané země bylinoznalectví a celostní medicíny, protože příběhy dnes vysoce úspěšných firem ve světě zakládali naši utečenci před Hitlerem a komunisty:)))

Moc ráda se s Vámi setkám a přivezu pro Vás "ochutnávku" naší nejen zdravé výživy ale i celostní řady produktů s vynikajícími výsledky. Ve světě unikátními. Především mi ale dovolte pozvat Vás do Levandulového údolí. V nadcházejícím čase rozjímání, setkávání se a především péče o naše duše a mysl, které dostávají po celý rok pod tlakem na výkon zabrat jsme připravili výstavu "Bylinky v Adventu od Pravěku až k současnosti" s hrou plnou kvízů a tradic a zvyků "Zázrak Vánoc".

Výstava Vás obohatí o poznání, rozesměje při kvízech a hádankách, pohladí na duši a zavede do světa živelné síly bylin a naší matky přírody i moudrosti našich předků."


Těším se naviděnou a hlavně společné úspěchy,
Helena Neumannová

Doprava zdarmapři nákupu nad 700 Kč
Free shippingon purchases over 700 CZK
Expedice do 24 hodin
Expedition during 24 hours
BIO certifikace
ORGANIC certification
FSC certifikace100% kompostovatelný obal
FSC certification
levandulové údolí