Dárková sada s šetrnou dezinfekcí Lavandez

Novinka
489 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
5.8.2021

V balíčku najdete vitamínovou bombu v našem BIO Vitafruit sypaném čaji s Levandulí Chodouňskou. Vitamíny, minerály ale také antioxidanty, atb a antiseptika z byliny pro váš ANTI AGING a WELL BEING, doplní skvělá svačina bez kompromisu. BIO RAW Divoká višeň s Levandulí Chodouňskou je tyčinka v RAW a VEGAN kvalitě, BEZ cukru, BEZ lepku, BEZ laktózy a BEZ chemie.

Je hrdým produktem Národního geoparku  Barrandien a vám udělá radost na výletě, na kole nebo vyřeší rychlou svačinu do školy. Malou radost pro vaše prarodiče, kteří jsou diabetici nebo vás samé, které máte chuť na sladké ale nechcete porušit pravidla. 

Třetím unikátním produktem je šetrná dezinfekce Lavandez. Bez vedlejších účinků, alergií, vhodná pro odstranění mikrobů, bakterií a virů v dutině ústní, na rukou i na pokožce nebo třeba v roušce pro lepší dech. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Levandule lékařská je královnou bylin již od dob starého Egypta, kde ji po smrti ukládali do amfory na cestu za dalšími životy faraonům. Byla totiž považována  za nejdůležitějšího pomocníka zdraví.

Provance a další evropské destinace pěstují okrasnou Levanduli konvenčním způsobem. My jsme v Chodouni navázali na moudrost našich předků a pěstujeme v BIO kvalitě absolutně EKO friendly levanduli lékařskou. Ta vám dodá nejen osvěžení, ale také ozdravení vašeho trávících a nervového systému. Máte problémy s plynatostí či křečemi? Uvolní je. Máte bolesti žaludku či žlučníku? Nekupujte předražené potravinové doplňky nebo léčiva. Naslouchejte přírodě, znalosti léčitelství našich předků. Uměli řešit bylinami téměř všechny problémy člověka. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Doprava zdarmapři nákupu nad 1 500 Kč
Free shippingon purchases over 1 500 CZK
Expedice do 24 hodin
Expedition during 24 hours
BIO certifikace
ORGANIC certification
FSC certifikace100% kompostovatelný obal
FSC certification

Akce v Levandulovém údolí

Events in Lavander Valley

levandulové údolí levandulové údolí
levandulové údolí