VALENTÝN

LEDEN 2023 v Levandulovém údolí

28. – 29. 1.  Slavnostní zahájení "Valentýnské víkendy v Levandulovém údolí

ÚNOR 2023 v Levandulovém údolí

4. – 5. 2. 2023 - Valentýnské víkendy v Levandulovém údolí

11. – 12. 2. 2023 - Valentýnské víkendy v Levandulovém údolí

Dny plné nádherně dekorovaných stolů u oken do přírody, menu pro nezapomenutelné momenty v Levandulovém údolí. Ideální čas spolu - pro kamarádky, pro zamilované, pro ty, co se cítí být osamělými a chtějí někoho poznat.

V přírodě, v naší nádherné voňavé restauraci, při procházce nebo hrou na Tříkrálové stezce

Valentýnský čas přináší dobu, kdy chceme někomu poděkovat. Někomu, koho máme rádi, milujeme, vážíme si jej nebo jen sdílíme radost z jeho přítomnosti. 
S aromaterapií, skvělými pokrmy, zážitky a radostí na Tříkrálové stezce, smíchem i vápencovými moři, které léčí. S unikátní biodynamickou bylinou a třeba rodičovstvím jedné z Levandulí Chodouňských, s návštěvou SPA domečku a celostní masáží či koupelí zatímco vy sedíte v křesílku a relaxujete přímou aromaterapií u báječného zdravého nebo nezapomenutelného drinku. S bylinnými dárky pro zfdraví, krásu a vitalitu pod jednbou střechu, takže si obdarovaný, obdarovaná přímo vybere na místě. To vše přinášíme při příjemné music terapii s pohledem do přírody na baše BIO Levandulová pole, do BIO zahrad a sadu nebo na okolní mohyly a louky. Někdy se u snídaně povede, že k oknům manufaktzry a restaurace přijde laňka nebo zajíc, jindy se zase v tančírně, kde navštívíte výstavu Bylinky v Adventu, zaposloucháte do padajícího deště na střechu v podobě hudebně příjemně znějících kapek. Svíčky, vůně, péče odborníků a nenucená atmosféra v EKO areálu. Navíc podpoříte výzkum výjimečné české byliny., která umí skutečně pomoci funční cestou. Co víc si přát? Přijeďte jen tak nebo si na našem webu levanduloveudoli.cz objednejte třeba dechberoucí snídani v Levandulovém údolí. 

17 položek celkem
Doprava zdarmapři nákupu nad 1 500 Kč
Free shippingon purchases over 1 500 CZK
Expedice do 24 hodin
Expedition during 24 hours
BIO certifikace
ORGANIC certification
FSC certifikace100% kompostovatelný obal
FSC certification

Akce v Levandulovém údolí

Events in Lavander Valley

levandulové údolí levandulové údolí
levandulové údolí