Vánoční balíčky stihneme doručit pod stromeček při objednání nejdéle do 17.12. 🎄🎁

PORADNA

BIO Antiblemish s Levandulí Chodouňskou - Helena představuje účinky a výsledky

 

 

Protože nesmíme uvádět na našich bylinných produktech z čisté přírody v BIO kvalitě ani na produktech našich odborných partnerů, lékařů a vědců, kteří pracují s čistými bylinami, tisíce let prověřené výsledky, zkušenosti a prokazatelně prospěšné látky a účinky, rozhodli jsme se v té přemíře dotazů telefonicky i mailem připravit pro vás speciální  poradnu, kterou jsme nazvali Ozdravovna z čisté přírody. 

Budeme se na ní setkávat pravidelně s hosty, kteří mají, co říct k dnešní situaci, kdy není jednoduché zorientovat se v přemíře "FAKE NEWS"
a reklamy, o tom, jak budete do druhého dne zdraví.

Jak Vám dcera začne hezky papat po "spolknutí pilulky nebo sirupu", jak budete "hubnout bez pohybu opět po nějakém zázračném přípravku". Jak se vyléčíte s pilulkou "rychle a účinně", jak můžete "zobat antidepresiva, vždyť je zobe celý svět v dnešní době". Jak musíte brát ten či onen lék, protože jinak zemřete. Jak nemusíte nic, jen poslouchat lékaře.

Sami si zvolte Vaší cestu léčby.

Sami se zkuste podívat na to, co můžete udělat pro své zdraví bez chemie a budoucích vedlejších účinků, závislostí a hlavně často bez dlouhodobého řešení. Přejeme vám příjemnou podívanou a návrat k selskému rozumu, přírodě a moudrosti našich předků. 

Helena Neumannová a tým Levandulového údolí a odborníků, se kterými s úctou spolupracujeme

Doprava zdarmapři nákupu nad 700 Kč
Free shippingon purchases over 700 CZK
Expedice do 24 hodin
Expedition during 24 hours
BIO certifikace
ORGANIC certification
FSC certifikace100% kompostovatelný obal
FSC certification

Akce v Levandulovém údolí

Events in Lavander Valley

levandulové údolí levandulové údolí
levandulové údolí