Poklady dětství s BIO Levandulí Chodouňskou 30 ml

1 749 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
28.3.2023
Možnosti doručení

V balíčku poklady dětství jsme spojili síly s Darodějkami. Set pro narozené dítě nás učaroval, Darodějky se nadchly z našich unikátních přírodních a přísně certifikovaných produktů, a tak je na světě společný balíček pro naše největší poklady - narozená miminka.

Krabička "Poklady dětství" umožní rodičům sbírat předměty a zaznamenávat události, ke kterým se budou společně všichni rádi vracet, jako jsou například první vlásky nebo zoubky, ale i obrázek, výrobek ze školky, první pobyt na táboře nebo první láska, maturitní stužka nebo špunt od šampaňského.

Krabička s motivem čápa je jedinečný dárek nejen k narození chlapečka.

Krabička s motivem vrány je jedinečný dárek nejen k narození holčičky.

Dodání do 14 dnů. 

BIO konopný balzám vhodný pro popraskané či suché rty, atopické exémy na suchých místech vaší pokožky zatížené kortikoidovými mastmi, ragády, popáleniny I. stupně, odřeniny, záděrky. Výživa a prevence pro vaše rty či části obličeje před větrem, chladem, sluncem a mrazem. Bez chemie, parabenů, z čisté přírody, bez vedlejších účinků a závislostí. 

Čistá bylina konopí v BIO kvalitě stejně jako BIO Levandule představují pro vaši kůži přírodní dezinfekci s vysoce hojivými látkami . 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jak krabička funguje?

 

Krabička "Poklady dětství" umožní rodičům sbírat předměty a zaznamenávat události, ke kterým se budou společně všichni rádi vracet, jako jsou například první vlásky nebo zoubky, ale i obrázek, výrobek ze školky, první pobyt na táboře nebo první láska, maturitní stužka nebo špunt od šampaňského.

Každé dítě je jedinečné a stejně tak jeho vzpomínky. Do krabičky uschovejte vše, co dítěti vzácné chvíle dětství připomene. Krabička se vždy vyrábí v jednom kuse pro vaše dítě. K její výrobě potřebujeme znát jméno, datum a čas narození, míru a váhu.

Krabička je vhodným dárkem při jedné z prvních návštěv u nově narozeného miminka, ale stejně tak dobře může být věnovaná i v batolecím nebo pozdějším věku. Je to dárek nejen pro dítě, ale i pro jeho rodinu, která bude společně tvořit a zaznamenávat společný příběh.

  • 100 % bavlněný pléd v růžové barvě
  • krabičku na první zoubky
  • sáček se samolepkou na první vlásky
  • leporelo k zápisu důležitých událostí
  • kartu k napsání přání do života dítěti pro rodiče
  • 2 karty k napsání přání do života dítěti pro prarodiče
  • 2 archy samolepek s obrázkovými motivy
  • jeden arch samolepek se slovy
  • návod k použití
  • BIO konopný balzám s Levandulí Chodouňskou

BIO konopný balzám s Levandulí Chodouňskou: Mast s BIO konopím (3,5% kanabidiolu) a BIO Levandulí Chodouňskou, která kromě hojivých terpenů a flavonoidů obsahuje také CA, Mg, P, Zi minerály
z vápencových moří.

Balzám obsahuje za studené lisované BIO konopné semeno CBD výtažek a za studena lisovanou BIO Levanduli Chodouňskou v esenciálním oleji.

U dvaceti žen z 30 prokazatelně došlo ke zlepšení šedých skvrn a kruhů pod očima, které  je chronicky trápily. Doplněním OMEGA 3 kyselin ve vysoké dávce,

dále vitamínu E a komplexním posílením imunity s regenerací základních pochodů lidského těla funguje lépe než většina předražených krémů a přípravků na kruhy
pod očima na trhu. V kombinaci s BIO Andělskými kapkami s Levandulí Chodouňskou - vnitřním užíváním čistého za studena lisovaného BIO konopí s kanabidiolem a za studena lisovanou BIO Levandulí Chodouňskou přineslo používání balzámu  na postižená místa pod očima významné zlepšení. POužijte na ragády, atopická místa, záděrky, odřeniny, pupínky i popáleniny. Balzám je bez kontraindikací, vedlejších účinků, závislostí i bez jediné stopy THC. Z čisté BIO herby konopí a BIO Levandule Chodouňské. BIO certifikovaný Biokontem i Pharmdata org. 

BIO LEVANDULE CHODOUŇSKÁ

Je organicky pěstovaná levandule lékařská na bývalých vápencových mořích v samém srdci Barrandien geoparku v Chodouni v ČR s obsahem léčivých terpenů a flavonoidů z čisté přírody, vynikajících pro zklidnění neuro-receptorů a nervových pochodů v těle.

Podporuje dezinfekci a detoxikaci trávícího systému včetně podpory funkce mikrobiomu "našeho druhého mozku", ve kterém tvoří naše tělo imunitu, hormon štěstí Serotonin a Dopamin pro kognitivní funkce našeho těla a mysli.

Levandule Chodouňská je výjimečná i vzácným obsahem vápníku, hořčíku a železa se zinkem z vápencových moří obsažených v půdě na níž je pěstovaná a ručně stříhaná a pečovaná. Bez chemie.


Množství minerálů v Levanduli Chodouňské z vápencových moří umocňuje podporu imunity, přirozené funkce mikro biomu – našeho druhého mozku a tím řeší také poruchy trávícího systému, zvyšuje kognitivní funkce s vyšší tvorbou Dopaminu a Serotoninu – hormonu štěstí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Doprava zdarmapři nákupu nad 700 Kč
Free shippingon purchases over 700 CZK
Expedice do 24 hodin
Expedition during 24 hours
BIO certifikace
ORGANIC certification
FSC certifikace100% kompostovatelný obal
FSC certification

Akce v Levandulovém údolí

Events in Lavander Valley

levandulové údolí levandulové údolí
levandulové údolí