BIO konopný balzám s Levandulí Chodouňskou 30 ml

399 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
7.6.2023
Možnosti doručení

BIO konopný balzám vhodný pro popraskané či suché rty, atopické exémy na suchých místech vaší pokožky zatížené kortikoidovými mastmi, ragády, popáleniny I. stupně, odřeniny, záděrky. Výživa a prevence pro vaše rty či části obličeje před větrem, chladem, sluncem a mrazem. Bez chemie, parabenů, z čisté přírody, bez vedlejších účinků a závislostí. 

Čistá bylina konopí v BIO kvalitě stejně jako BIO Levandule představují pro vaši kůži přírodní dezinfekci s vysoce hojivými látkami . 

Detailní informace

BIO certifikace
BIO certifikace
Doprava zdarma při nákupu nad 700 Kč
Doprava zdarma
při nákupu nad 700 Kč
Expedice do 24 hodin
Expedice do 24 hodin
FSC certifikace
FSC certifikace
100% kompostovatelný obal

Detailní popis produktu

❖ BIO certifikace
❖ GEOFOOD certifikace
❖ PHARMDATA certifikace
❖ FSC certifikace pro 100% kompostovatelný obal

Vyvinuto na základě výzkumu biodynamických látek VŠCHT ČR. Jdeme cestou udržitelnosti s láskou k planetě a úctou k člověku.  

Složení: Mast s BIO konopím (3,5% kanabidiolu) a BIO Levandulí Chodouňskou, která kromě hojivých terpenů a flavonoidů obsahuje také CA, Mg, P, Zi minerály
z vápencových moří.

Balzám obsahuje za studené lisované BIO konopné semeno CBD výtažek a za studena lisovanou BIO Levanduli Chodouňskou v esenciálním oleji.

U dvaceti žen z 30 prokazatelně došlo ke zlepšení šedých skvrn a kruhů pod očima, které  je chronicky trápily. Doplněním OMEGA 3 kyselin ve vysoké dávce, dále vitamínu E a komplexním posílením imunity s regenerací základních pochodů lidského těla funguje lépe než většina předražených krémů a přípravků na kruhy pod očima na trhu. V kombinaci s BIO Andělskými kapkami s Levandulí Chodouňskou - vnitřním užíváním čistého za studena lisovaného BIO konopí s kanabidiolem a za studena lisovanou BIO Levandulí Chodouňskou přineslo používání balzámu  na postižená místa pod očima významné zlepšení. 

BIO LEVANDULE CHODOUŇSKÁ

Je organicky pěstovaná levandule lékařská na bývalých vápencových mořích v samém srdci Barrandien geoparku v Chodouni v ČR s obsahem léčivých terpenů a flavonoidů z čisté přírody, vynikajících pro zklidnění neuro-receptorů a nervových pochodů v těle.

Podporuje dezinfekci a detoxikaci trávícího systému včetně podpory funkce mikrobiomu "našeho druhého mozku", ve kterém tvoří naše tělo imunitu, hormon štěstí Serotonin a Dopamin pro kognitivní funkce našeho těla a mysli.

Levandule Chodouňská je výjimečná i vzácným obsahem vápníku, hořčíku a železa se zinkem z vápencových moří obsažených v půdě na níž je pěstovaná a ručně stříhaná a pečovaná. Bez chemie.


Množství minerálů v Levanduli Chodouňské z vápencových moří umocňuje podporu imunity, přirozené funkce mikro biomu – našeho druhého mozku a tím řeší také poruchy trávícího systému, zvyšuje kognitivní funkce s vyšší tvorbou Dopaminu a Serotoninu – hormonu štěstí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Doprava zdarmapři nákupu nad 700 Kč
Free shippingon purchases over 700 CZK
Expedice do 24 hodin
Expedition during 24 hours
BIO certifikace
ORGANIC certification
FSC certifikace100% kompostovatelný obal
FSC certification

Akce v Levandulovém údolí

Events in Lavander Valley

levandulové údolí levandulové údolí
levandulové údolí