Vypusť všechno v Levandulovém údolí - Speciální nabídka pro studenty!

Přijďte si odpočinout do našeho nádherného Levandulového údolí, kde na vás čeká jedinečná příležitost zažít skutečný sabbatical. Stačí si vzít svůj index a získáte 50% slevu na vstup i drinky. V našich rozkvetlých levandulových polích najdete klid a harmonii, které vám pomohou zregenerovat tělo i mysl. Vychutnejte si aromaterapii z BIO levandule a růží Chodouňských, relaxujte na dekách rozložených kdekoliv v našem resortu a osvěžte se drinky v prostředí, které léčí svou čistou přírodou.

Naše BIO Levandule Chodouňská je známá svými blahodárnými účinky a my se s láskou staráme o všechny naše hosty, kteří k nám přijíždějí za odpočinkem a zdravím. 

Chápeme, že studentský život může být náročný a plný stresu. Proto jsme tu, abychom vám nabídli místo, kde můžete vypnout a plně se zrelaxovat. Procházejte se mezi levandulovými keři, užívejte si slunečné dny s přáteli, lehněte si na deku a poslouchejte zvuky přírody. Večery u nás jsou ideální pro sledování západů slunce s osvěžujícím mojitem nebo sklenkou prosecca v ruce. Nechte za sebou studijní stres a načerpejte novou energii v prostředí, které vás naplní klidem a pohodou.

Těšíme se na vás v Levandulovém údolí!


levandulové údolí