Vánoční balíčky stihneme doručit pod stromeček při objednání nejdéle do 17.12. 🎄🎁

První pomoc s BIO Levandulí Chodouňskou 2x0,25l, 1x10ml

GEOFOOD Doprava zdarma
4 hodnocení
749 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
7.12.2023
Možnosti doručení

Chtěli byste oslnit přítele či milého (milou) výjimečným zážitkem na balkóně, v zahradě nebo jen doma u svíček? Chystáte se s kolegy oslavit společný úspěch? Nejen chcete pozvednout náladu v současné nelehké situaci, ve které se svět nachází? Zkuste NOVINKU - balíček Ježka na plech spolu s naším výjimečným BIO esenciálním olejem z Levandule Chodouňské pro přímou aromaterapii. 

❖ Podpora produkce Serotoninu - hormonu štěstí příjemnou cestou
❖ Podpora produkce Dopaminu - hormon podporující přirozené kognitivní funkce příjemnou cestou
❖ Bez chemie

Harmonie pro vaše tělo, mysli i duši v příjemném produktu pro první pomoc při nepříznivých dnech, vyčerpání a nebo slavnostní příležitosti, výjimečné chvíle se svými blízkými a přáteli.

Certifikace: BIO, GEOFOOD, PHARMDATA. FSC certifikace pro 100% kompostovatelný obal.

CERTIFIKACE

Detailní informace

BIO certifikace
BIO certifikace
Doprava zdarma při nákupu nad 700 Kč
Doprava zdarma
při nákupu nad 700 Kč
Expedice do 48 hodin
Expedice do 48 hodin
FSC certifikace
FSC certifikace
100% kompostovatelný obal

Detailní popis produktu

SLOŽENÍ

Hrozny, BIO cukr, BIO Levandule Chodouňská. Kyseliny 6,0g/l

Alk.: 12%

FRIZZANTE Z MORAVSKÝCH HROZNŮ S BIO LEVANDULÍ CHODOUŇSKOU

Představte si, že si společně v křesle na sofa, gauči i nebo i na zahradě v hamaku nakapete pár kapek BIO esenciálního oleje z Levandule Chodouňské na svá vnitřní zápěstí, na spánky a připijete si vychlazeným Frizante ve skleničkách. S partnerem, kamarádkou, maminkou, babičkou, nebo s těmi, které máte ráda. Rád.
Vůně slunce, královny bylin Levandule, bublinky a šumění v láhvi navodí lepší myšlenky i náladu ze série "Harmonie těla, mysli a duše".

BIO esenciální olej proudí vaším krevním řečištěm, pozitivní energie pozvolna prostupuje limbický, endokrinologický i nervový systém a vy máte pocit, že vstupujete do pohody a pocitu zalitého sluncem. 

Spojením moravského národního dědictví v našich hroznech a českého dědictví v BIO Levanduli Chodouňské vzniklo dokonalé, nebeské pití pro hezčí a veseljší chvíle. 

Vyvinuto na základě výzkumu biodynamických látek VŠCHT Praha. Jdeme cestou udržitelnosti s láskou k planetě a úctou k člověku.  

ZA STUDENA LISOVANÝ ESENCIÁLNÍ LEVANDULOVÝ OLEJ

Aroma terapie neboli čichový vjem není jen o provonění prostor. Ovlivňuje mínění a chování člověka, jeho výkon i energii, stav těla, mysli i duše.

Podle podložených vědeckých analýz zvyšuje pravděpodobnost zdraví u jedince o desítky procent. Čichový smysl je součást limbického systému a ze všech smyslů se dá nejlépe využít pro podporu zdraví člověka a přirozené klidné chování.

Relaxujte, nečtěte sms ani knihu, nesledujte TV ani monitor, displej, neposlouchejte nikoho jen příjemnou hudbu nebo klid kolem Vás. Vnímejte dech a pochody svého těla. Nohy nahoru a hodinu a půl dopřejte stav klidu a míru vašemu tělu, mysli a duši. 

Pro velkou poptávku jsme připravili, i přesto, že se soustředíme díky vzácným terpenům, léčivým flavonoidům a v případě BIO Levandule Chodouňské i výjimečným minerálům na výrobu produktů pro vnitřní užití, za studena lisovaný esenciální Levandulový olej pro přímou terapii. 

Vhodný k hydroterapiím - koupelím nohou a celého těla. Po nakapání do Vaší teplé koupele dochází k aromaterapií přes váš největší orgán - kůži.

Spolu s aplikací kapek na vnitřní tepny na rukou a spánky, dochází k dynamické aromaterapii, která je momentálně v dnešní nelehké době dostupným fenoménem okamžité pomoci při bolesti, migréně, duševní slabosti, vyčerpání i nervových poruchách

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Doprava zdarmapři nákupu nad 700 Kč
Free shippingon purchases over 700 CZK
Expedice do 24 hodin
Expedition during 24 hours
BIO certifikace
ORGANIC certification
FSC certifikace100% kompostovatelný obal
FSC certification

Akce v Levandulovém údolí

Events in Lavander Valley

levandulové údolí levandulové údolí
levandulové údolí