První pomoc s BIO Levandulí Chodouňskou 2x0,25l, 1x10ml

ZDARMAZDARMA
Balicek prvni pomoc
877 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
27.6.2024
Možnosti doručení

Chtěli byste oslnit přítele či milého (milou) výjimečným zážitkem na balkóně, v zahradě nebo jen doma u svíček? Chystáte se s kolegy oslavit společný úspěch? Nejen chcete pozvednout náladu v současné nelehké situaci, ve které se svět nachází? Zkuste NOVINKU - balíček Ježka na plech spolu s naším výjimečným BIO esenciálním olejem z Levandule Chodouňské pro přímou aromaterapii. 

❖ Podpora produkce Serotoninu - hormonu štěstí příjemnou cestou
❖ Podpora produkce Dopaminu - hormon podporující přirozené kognitivní funkce příjemnou cestou
❖ Bez chemie

Harmonie pro vaše tělo, mysli i duši v příjemném produktu pro první pomoc při nepříznivých dnech, vyčerpání a nebo slavnostní příležitosti, výjimečné chvíle se svými blízkými a přáteli.

Certifikace: BIO, GEOFOOD, PHARMDATA. FSC certifikace pro 100% kompostovatelný obal.

CERTIFIKACE

Detailní informace

Detailní popis produktu

SLOŽENÍ

Hrozny, BIO cukr, BIO Levandule Chodouňská. Kyseliny 6,0g/l

Alk.: 12%

FRIZZANTE Z MORAVSKÝCH HROZNŮ S BIO LEVANDULÍ CHODOUŇSKOU

Představte si, že si společně v křesle na sofa, gauči i nebo i na zahradě v hamaku nakapete pár kapek BIO esenciálního oleje z Levandule Chodouňské na svá vnitřní zápěstí, na spánky a připijete si vychlazeným Frizante ve skleničkách. S partnerem, kamarádkou, maminkou, babičkou, nebo s těmi, které máte ráda. Rád.
Vůně slunce, královny bylin Levandule, bublinky a šumění v láhvi navodí lepší myšlenky i náladu ze série "Harmonie těla, mysli a duše".

BIO esenciální olej proudí vaším krevním řečištěm, pozitivní energie pozvolna prostupuje limbický, endokrinologický i nervový systém a vy máte pocit, že vstupujete do pohody a pocitu zalitého sluncem. 

Spojením moravského národního dědictví v našich hroznech a českého dědictví v BIO Levanduli Chodouňské vzniklo dokonalé, nebeské pití pro hezčí a veseljší chvíle. 

Vyvinuto na základě výzkumu biodynamických látek VŠCHT Praha. Jdeme cestou udržitelnosti s láskou k planetě a úctou k člověku.  

ZA STUDENA LISOVANÝ ESENCIÁLNÍ LEVANDULOVÝ OLEJ

Aroma terapie neboli čichový vjem není jen o provonění prostor. Ovlivňuje mínění a chování člověka, jeho výkon i energii, stav těla, mysli i duše.

Podle podložených vědeckých analýz zvyšuje pravděpodobnost zdraví u jedince o desítky procent. Čichový smysl je součást limbického systému a ze všech smyslů se dá nejlépe využít pro podporu zdraví člověka a přirozené klidné chování.

Relaxujte, nečtěte sms ani knihu, nesledujte TV ani monitor, displej, neposlouchejte nikoho jen příjemnou hudbu nebo klid kolem Vás. Vnímejte dech a pochody svého těla. Nohy nahoru a hodinu a půl dopřejte stav klidu a míru vašemu tělu, mysli a duši. 

Pro velkou poptávku jsme připravili, i přesto, že se soustředíme díky vzácným terpenům, léčivým flavonoidům a v případě BIO Levandule Chodouňské i výjimečným minerálům na výrobu produktů pro vnitřní užití, za studena lisovaný esenciální Levandulový olej pro přímou terapii. 

Vhodný k hydroterapiím - koupelím nohou a celého těla. Po nakapání do Vaší teplé koupele dochází k aromaterapií přes váš největší orgán - kůži.

Spolu s aplikací kapek na vnitřní tepny na rukou a spánky, dochází k dynamické aromaterapii, která je momentálně v dnešní nelehké době dostupným fenoménem okamžité pomoci při bolesti, migréně, duševní slabosti, vyčerpání i nervových poruchách

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
levandulové údolí