"Zamilované DOLCE VITA s Levandulí "BIO

Novinka Tip
439 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
28.3.2023
Možnosti doručení

Balíček s BIO vitamínovým sirupem s Levandulí Chodouňskou, BIO Levandulovým medem a BIO tyčinkou "Veselé střevo a klidná mysl - jahodová tyčinka jsme nazvali pro jeho smyslný obsah "Sladké Dolce Vita s BIO Levandulí Chodouňskou. Přináší totiž božské chutě, sladké chvíle a neuvěřitelné možnosti pro vaše míchání drinků studených, teplých, spirits i těch virgin. Pro pečení překvapení z lásky, božské snídaně nebo vysmáté svačiny. 

BIO vitamínový sirup s Levandulí Chodouňskou připravujeme skutečným louhováním našeho BIO Vitafruit sypaného čaje, nikoliv ze sirupů jako většina firem na trhu. Jedná se o nápoj s celkem 9 vitamíny, draslíkem, kyselinou listovou, přírodními antioxidanty, ATB a antiseptiky a také molekulami života - bioflavonoidy z BIO ovoce a Levandule Chodouňské. Proto tak překvapivě výjimečná chuť. 

330ml

Limitovaná podzimní edice s ježkem pro radost a well being.  

 

Med s BIO z Levandulí Chodouňskou: „Naše modré zlato“ pro sladký spánek, sladké dny bez nervů a úzkosti, vitalitu a energii z čisté přírody. 

Jde o jeden z nejžádanějších a také nedostatkových medů na světě. Med je lék. Stejně jako Levandule. Spojíte li dva články pomáhající tělu, mysli a duši, vznikne dar. Dar nad dary.

Posuďte sami, zda s námi získáte klidnou mysl, veselé střevo a regeneraci nervové  dýchací i endokrinologické soustavy. Ochutnávku, dojem, důvěru ale hlavně výsledky užívání necháme na Vás:-) 

BIO RAW VEGAN Jahodovou tyčinku s BIO Levandulí Chodouňskou pro okamžitou pomoc a zdravé a vitální řešení hladu platíme k Valentýnovi za Vás my:) 

Detailní informace

Detailní popis produktu

BIO vitamínový sirup s Levandulí mísíme v naší manufaktuře ze sušených BIO malin, jahod, jablek, pomeranče a Ibišku a Levandule, následně jej louhujeme a šetrnou pasterizací připravujeme skvělý a poctivý k přípravě ledových čajů, limonád, šťáv, soft drinků i skvělých spirits. Devět vitamínů  a antioxidanty a bioflavonoidy z Levandule Chodouňské vám přinesou vitalitu, energii, klid v duši a kognitivní funkce v harmonii. 

❖ Sirup obsahuje devět vitamínů, antibiotika, antioxidanty a bioflavonoidy z z čisté BIO Levandule Chodouňské a je skvělý s minerálkou nebo čistou vodou jako vynikající přírodní ledový čaj nebo v horkém nálevu 70°C převařené vody jako teplý čaj pro imunitu, vitalitu, kognitivní funkce s plnou parou a samozřejmě klidnou mysl. 
BIO maliny jsou zdrojem vzácných látek fytonutrientů, vitaminu C , manganu, riboflavinu, kyseliny listové, niacinu, hořčíku, draslíku, mědi a vlákniny. Mají silné antioxidační účinky stejně jako BIO Levandule. Větší než jahody, třikrát vyšší než kiwi a desetkrát vyšší než rajčata
BIO jahody obsahují vitamin C, vitamin B, provitamin A, minerální látky (draslík, vápník, fosfor a železo a kyselinu salicylovou, citronovou a šťavelovou kyselinu.
BIO pomeranče jsou zdrojem yysokého obsahu vitaminu C. Mimo to jsou také důležitým zdrojem vlákniny a některých vitaminů skupiny B (například vitamin B1 známý jako thiamin nebo vitamin B2 též zvaný riboflavin. Také obsahují i antioxidačně působící beta-karoten.
BIO jablka obsahují z minerálů můžeme jmenovat sodík, draslík, hořčík, vápník, fosfor, železo, měď, zinek nebo mangan, z vitamínů vitamín C, D, E, B6, B12, beta karoten, riboflavin, niacin nebo thiamin.
❖ V ibišku najdete protizánětlivé látky ale předkové jej ctili především pro jeho prevenci a léčbu kardiovaskulárních onemocnění.

Všechny tyto cenné látky jsme ručně namísili v naší manufaktuře s BIO Levandulí Chodouňskou a jejími antioxidačními, dezinfekčními a antivirotickými účinky. Už jste někdy pili lepší čaj?

BIO certifikace, ekologický obal, jdeme cestou udržitelnosti s láskou k planetě a úctou k člověku.

Alergeny: 8

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Doprava zdarmapři nákupu nad 700 Kč
Free shippingon purchases over 700 CZK
Expedice do 24 hodin
Expedition during 24 hours
BIO certifikace
ORGANIC certification
FSC certifikace100% kompostovatelný obal
FSC certification

Akce v Levandulovém údolí

Events in Lavander Valley

levandulové údolí levandulové údolí
levandulové údolí