Výstava Bylinkové jaro a léto na vsi v Levandulovém údolí 1.3. – 30. 5.

Jaro 2023 bude opět patřit tradicím a řemeslu, bylinkám a svátkům v českém kalendáři.

Výstava v tančírně Levandulového údolí

1.3. až 30.5. 2023

Výstava Bylinkové jaro
Vstupné: 150CZK /osobu

Rodinné vstupné: 500CZK
Důchodci: 75kč
ZTP: ZDARMA

„Bylinkové jaro a léto na vsi všemi smysly“ bude doprovázená nejen interaktivní stezkou pro dospělé ale i farmičkou pro nejmenší, dílnami, workshopy, setkáními se zajímavými hosty a samozřejmě fantastickými bylinnými speciality v našem menu i v BIO nápojích.

Dokážete doplnit tradiční česká pořekadla? Víte, kdy a kdo vynášel MOranu a jaké další rituály naši předkové uctívali? 

Umí vaše děti nebo vy sami uvít věnce? A víte, který den v roce je potřeba nakoupit komáří sádlo, kohoutí vejce a žabí stehýnka? 

Poznání obohacuje, tradice nás naplňují hrdostí a smích léčí. NA vápencových mořích v Levandulovém údolí to platí dvojnásob. 

K tradicím zvykům a svátkům patří speciality uz našeho slovanského kalendáře ale keltských zvyklostí u nás v Čechách. Vaříme, pečeme, mícháme a grilujeme právě tradičně s lehkostí pro moderního člověka 21. století, co tráví půlku života v křesle, u počítače nebo v autě:) 

Naše léčivé BIO nápoje a zdravá výživa s BIO Levadulí Chodouňskou mohou právem používat definici GEOFOOD. Minerály, antioxidanty, přírodmí antibiotika a antiseptika spolu s vysokou hladinou biodynamických flavonoidů dostáváte s každou tyčinkou, sušenkou nebo produktem, který nakoupíte nebo ochutnáte v našem obchodě. A co víc. Letos jsme spojili síly s centrem zdraví, krásy a regenerace Laffe a společnými silami budujeme nejen celostní kliniku ale i wellness areál s důratem na funkční přístup celostní medicíny, 100% přírodní a BIO produkty a skutečné zážitky, kterými vás ozdravíme spolu s týmem naturopatů, nutričních poradců, masérů, tanečníků i cvičitelů. 

Na lehátkách v SPA zóně u našich BIO Levandulových polí najdete klid a mír pro duši, tělo a mysl. Potřebujete li ozdravit celostní cestou funkční medicíny vás nebo vaše nejbližší, máme připravené speciální balíčky s ubytováním a nezapomenutelnými procedurami. Terapií s neuropaty, aromaterapií, čajovými rituály, nordic wallking a biodynamickým jídelníčkem pro vaši regeneraci.

Vše najdete na našich stránkách. Těšíme se na vás, vaše milované i ty, kterým chetete darovat nezapomenutelné dechberoucí momenty ne u moře ani v Alpách ale v Barrandien geoparku v Levandulovém údolí, s mohylami a loukami kolem, s BIO Levandulovými poli, která léčí energiemi a živelnou silou po celý rok.

 

Doprava zdarmapři nákupu nad 700 Kč
Free shippingon purchases over 700 CZK
Expedice do 24 hodin
Expedition during 24 hours
BIO certifikace
ORGANIC certification
FSC certifikace100% kompostovatelný obal
FSC certification

Akce v Levandulovém údolí

Events in Lavander Valley

levandulové údolí levandulové údolí
levandulové údolí