Léto v Levandulovém údolí

Pro ubytované a hosty se zážitkovými vouchery na snídaně, obědy a večeře, procedury podle potřeby a rezervace.

K tradicím zvykům a svátkům patří speciality uz našeho slovanského kalendáře ale keltských zvyklostí u nás v Čechách. Vaříme, pečeme, mícháme a grilujeme právě tradičně s lehkostí pro moderního člověka 21. století, co tráví půlku života v křesle, u počítače nebo v autě:) 

Naše léčivé BIO nápoje a zdravá výživa s BIO Levadulí Chodouňskou mohou právem používat definici GEOFOOD. Minerály, antioxidanty, přírodmí antibiotika a antiseptika spolu s vysokou hladinou biodynamických flavonoidů dostáváte s každou tyčinkou, sušenkou nebo produktem, který nakoupíte nebo ochutnáte v našem obchodě. A co víc. Letos jsme spojili síly s centrem zdraví, krásy a regenerace Laffe a společnými silami budujeme nejen celostní kliniku ale i wellness areál s důratem na funkční přístup celostní medicíny, 100% přírodní a BIO produkty a skutečné zážitky, kterými vás ozdravíme spolu s týmem naturopatů, nutričních poradců, masérů, tanečníků i cvičitelů. 

Na lehátkách v SPA zóně u našich BIO Levandulových polí najdete klid a mír pro duši, tělo a mysl. Potřebujete li ozdravit celostní cestou funkční medicíny vás nebo vaše nejbližší, máme připravené speciální balíčky s ubytováním a nezapomenutelnými procedurami. Terapií s neuropaty, aromaterapií, čajovými rituály, nordic wallking a biodynamickým jídelníčkem pro vaši regeneraci.

Doprava zdarmapři nákupu nad 700 Kč
Free shippingon purchases over 700 CZK
Expedice do 24 hodin
Expedition during 24 hours
BIO certifikace
ORGANIC certification
FSC certifikace100% kompostovatelný obal
FSC certification

Akce v Levandulovém údolí

Events in Lavander Valley

levandulové údolí levandulové údolí
levandulové údolí