BIO cukr s BIO Levandulí Chodouňskou 140g

110 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
4.10.2022
Možnosti doručení

Dávno skončily dohady, zda naše tělo potřebuje cukr. Ovšem, že ano. Jen ne ten rafinovaný. Postačí, když nakoupíme s rozmyslem kvalitní cukr z čisté přírody, bez přidané chemie, glutamátů a barviv.

My jsme jej vytunili BIO Levandulí Chodouňskou. Posílíte tak kromě svalů, nervů a kostí i vaši imunitu a mysl z čisté přírody. Jezte moudře a pijte chytře.

Detailní informace

Detailní popis produktu

S Levandulí Chodouňskou navíc vaše koláče, studené dezerty, pudinky, shaky, mouse nebo panna cotta dostanou neodolatelnou vůni a chuť. Stanete se královnou kuchyně vůní i chutí.

Vaše svaly a mozek nemohou bez cukru fungovat. Antioxidanty z čisté přírody také přináší podporu pro fungování vašeho těla a mysli.

O LEVANDULI

BIO Levandule Chodouňská
přírodní antidepresivum a dezinfektum má na základě ověřené klinické studie  vysoké množství antioxidantů, antibiotik a antiseptik, obsahuje BIO terpeny
a BIO flavonoidy, které mají blahodárný účinek na nervovou soustavu a její komplexní řešení. Harmonizují tělesmé funkce vašeho těla. Správný chod orgánů. 
Množství minerálů v Levanduli Chodouňské z vápencových moří umocňuje podporu imunity, přirozené funkce mikro biomu – našeho druhého mozku, a tím
řeší také poruchy trávícího systému, zvyšuje kognitivní funkce s vyšší tvorbou Dopaminu (soustředěnost, kreativita, stabilita, balance ) a Serotoninu - hormonu štěstí.
Levandule Chodouňská je přírodním sladidlem vhodným při dietách a obezitě, snižování váhy. Jde o unikátní odrůdu pěstovanou na vápencových mořích,
což ji významně diversifikuje od dalších Levandulí lékařských ale také odrůd Levandule nevhodných pro vnitřní užívání, nýbrž kosmetické a účely a výrobu
esenciálního oleje.

 

Již staří Egypťané a Řekové věřili, že levandule lékařská samozřejmě bez chemického ošetření, je královnou bylin. Věděli, že uzdravuje dva základní systémy nejdůležitější pro zdraví člověka, nervový a trávicí systém. Přirozený nervový chod vaše těla pomáhá předcházet fyzickým i duševním chorobám. 

BIO certifikace, FSC certifikace pro 100% kompostovatelný obal.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Doprava zdarmapři nákupu nad 1 500 Kč
Free shippingon purchases over 1 500 CZK
Expedice do 24 hodin
Expedition during 24 hours
BIO certifikace
ORGANIC certification
FSC certifikace100% kompostovatelný obal
FSC certification

Akce v Levandulovém údolí

Events in Lavander Valley

levandulové údolí levandulové údolí
levandulové údolí