DLE PROBLÉMU

Nejvzácnější byliny rostou ve vysokých nadmořských výškách a unikátní krajině. V Tibetu, Andách, Rakouských i Švýcarských Alpách. Vítr v kombinaci s mrazem u nás v Levandulovém údolí vystresují BIO Levanduli Chodouňskou v zimních obdobích natolik, že následně generuje světově výjimečné množství biodynamických léčivých látek. Také nabírá úctyhodný obsah minerálů z vápencových moří od svého vysazení třícentimetrové bylinky.

Produkty s BIO Levandulí Chodouňskou, které se vám dostávají do rukou, obsahují výjimečné hodnoty BIO flavonoidů, tzv. molekul života.

#ShowMore#

BIO flavonoidy jsou biodynamické látky obsažené v mnoha lécích a léčivech na autoimunitní onemocnění, chronická onemocnění, psychická onemocnění a neurologické problémy či neuropatogenní změny v těle. Většina na světovém trhu je vytvořených synteticky. Přirozený multifunkční komplex bio flavonoidů s vysokými účinky najdete pouze v přirozené BIO certifikované bylině, tzn. pěstované bez chemie, ATB a pesticidů. Nesklízené strojově, tedy mechanicky nepoškozené. A vy nyní držíte výsledek této
unikátní produkce spojené s týmem vědců z VSCHT ČR, naturopatů a lékařů v ČR.

To vše splňuje BIO Levandule Chodouňská a produkty s jejím obsahem. Bez parabenů, geneticky modifikovaných organismů, minerálních olejů, propylenglykolů, umělých barviv i konzervantů, bez ingrediencí živočišného původu bez jakéhokoliv výzkumu na zvířatech. Všechny produkty jsou pěstovány, zpracovány a baleny cestou udržitelnosti, se 100% kompostovatelným obalem nebo obalem s možností recyklace. Jdeme cestou udržitelnosti s úctou k přírodě a s láskou k člověku.

Biodynamické látky a minerály z vápencových moří uvnitř BIO Levandule Chodouňské a silný vítr v Levandulovém údolí spolu s mrazem v zimních měsících stresují BIO Levanduli Chodouňskou a tím tvoří uvnitř byliny také významný obsah antidepresiv, antioxidantů, antibiotik, antiseptik, minerálů a bio flavonoidů ale i bio terpenů.
Příběh českého bylinoznalectví a naturopatie zakladatelky Heleny Neumannové až k funkční celostní medicíně tak plynul dlouhou cestou. Své 25leté zkušenosti čerpala v Jižní Americe mezi šamany a léčiteli později i v Africe a v Evropě. Vzdělání v oblasti konvenční medicíny tak doplnila o naturopatii z jiných koutů světa.

BIO FLAVONOIDY PŘINÁŠÍ DO VAŠEHO TĚLA

❖ Regulaci krevního tlaku
❖ Normální funkce dýchacího systému
❖ Přirozená obrany schopnost – podporu imunity
❖ Spánek bez obtíží, den bez úzkostí a depresí a stresu
❖ Uvolnění, relaxace těla a mysli
❖ Eliminaci volných radikálů v těle
❖ Chrání před infarktem a podporuje kardiovaskulární systém
❖ Podporuje mikro biom náš druhý mozek, a tím tvorbu dopaminu pro kognitivní funkce (soustředěnost, kreativita, řízené myšlení, paměť), serotoninu hormonu štěstí a imunitu
❖ Redukuje únavu a vyčerpání, přináší vitalitu a energii
❖ Doplnění správné hladiny OMEGA 3,6,9 kyselin a vitamínů a minerálů
❖ Detoxikuje organismus
❖ Chrání DNA před poškozením
❖ Podpora dobrého trávení a funkce střev
❖ Vyhlazuje vrásky a napomáhá omlazení organismu
❖ Zesiluje účinek ostatních přírodních léčiv, potravinových doplňků a vitamínů

32 položek celkem

Cena

17011999
117011999

Značky

Položek k zobrazení: 32
Doprava zdarmapři nákupu nad 700 Kč
Free shippingon purchases over 700 CZK
Expedice do 24 hodin
Expedition during 24 hours
BIO certifikace
ORGANIC certification
FSC certifikace100% kompostovatelný obal
FSC certification

Akce v Levandulovém údolí

Events in Lavander Valley

levandulové údolí levandulové údolí
levandulové údolí