Levandulový Mikuláš s rolničkou a Mikulášem na saních

345 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
9.12.2022
Možnosti doručení

BIO jutový dárkový balíček z Levandulového údolí nabídne vašim dětem zdravé mlsání z TROJPACKU BIO tyčinek, BIO Vitafruit ledový čaj na výlet nebo
po sportování s 9 vitamíny a antioxidanty, antiseptiky a ATB z čisté přírody a Imunitu v BIO Levandulových sušenkách.

Protože děti milují dírečky pro radost a k dalšímu hraní, připravili jsme do balíčku Mikuláška na saních ze dřeva. 

Trojpack tyčinek "Veselé střevo a klidná mysl" bude skvělou svačinou do školy, na trénink, do ledvinky na lyže nebo túru.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Buďte zdrávi s BIO Levandulí Chodouňskou.

V balíčku najdete také výběr BIO RAW tří tyčinek Veselé střevo bez cukru a bez lepku s Levandulí Chodouňskou. Okamžitou energii s vitamíny, vlákninou a antioxidanty, atb a antiseptiky
se šťavnatou chutí a velkou dávkou zdraví. Divoká višeň svačina přináší vitamíny A, C a D, draslík a kyselinu listovou spolu s přírodními antioxidanty, ATB a antiseptiky z Levandule Chodouňské. Připravili jsme nutričně vyvážené občerstvení s našimi odborníky na výživu obsahující potřebné živiny pro LIFE BALANCE. Užijte si spoustu vlákniny, vitamínů a látek, které podporují vaši imunitu a také vaši krásu a mysl.

Jahodová tyčinka přináší do vašeho těla vitamíny C, B, E. K, draslík C a K, obsahují kyselinu listovou, minerály draslík, mangan a hořčík spolu s přírodními antioxidanty, ATB a antiseptiky z Levandule Chodouňské. Připravili jsme nutričně vyvážené občerstvení s našimi odborníky na výživu obsahující potřebné živiny pro LIFE BALANCE. Užijte si spoustu vlákniny, vitamínů a látek, které podporují vaši imunitu a také vaši krásu a mysl. ANTI AGING. LIFE BALANCE.
Divoká višeň s Levandulí Chodouňskou v hořké čokoládě je připravena pro milovníky kvalitní čokolády. Mlsejte bez cukru, bez lepku, bez chemie a glutamátů.
V RAW a BIO kvalitě.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Doprava zdarmapři nákupu nad 1 500 Kč
Free shippingon purchases over 1 500 CZK
Expedice do 24 hodin
Expedition during 24 hours
BIO certifikace
ORGANIC certification
FSC certifikace100% kompostovatelný obal
FSC certification

Akce v Levandulovém údolí

Events in Lavander Valley

levandulové údolí levandulové údolí
levandulové údolí