Jak na deprese, úzkosti a nespavost?

Trpíte nespavostí, depresemi, či úzkostí? Pomoc najdete v Levandulovém údolí.  

Moderní doba na nás klade obrovské nároky. Každodenní stres, nejistota nebo nespokojenost s vlastní životní situací ohrožují naši psychiku i celkové zdraví. Říct si o pomoc je pro mnoho lidí těžké, a tak se se svou tíživou situací často uzavírají do sebe a problém narůstá, až přijdou na řadu antidepresiva.  

Účinnou pomoc přitom nabízí sama příroda. V Levandulovém údolí pracujeme s vědou v srdci a s pokorou k bylinoznalectví našich předků  

Nejprve věda: Tři klinické studie, podrobněji popsané níže, zkoumaly účinnost ústního užívání levandulového oleje podávaného jednou denně v dávce 80 mg/den u pacientů trpících smíšenou úzkostnou poruchou a generalizovanou úzkostnou poruchou. Levandule  prokazatelně snížila úzkost a napětí  u 221 pacientů trpících úzkostnou poruchou. Kromě toho levandule zlepšila související příznaky, jako je neklid, poruchy spánku a somatické potíže, a měla příznivý vliv na celkovou pohodu a kvalitu života.  

A jak vám pomůžeme my v Levandulovém údolí? Levandule pomáhá jak aromaterapeuticky, tak zevnitř. Bylinná aromaterapie, kterou nabízíme v našem Aroma domku, je po tisíce let vynikající metoda, jak pomoci při duševním, fyzickém i psychickém vyčerpání. 1,5h kúra s BIO Levandulovým esenciálním olejem, který vám aplikujeme přímo na vnitřní tepny vašich rukou a spánky. Během aromaterapie budete pít BIO Levandulovou harmonizovanou vodu, nebo v chladných měsících BIO Levandulový čaj, což přináší celkovou regeneraci těla, mysli a duše jako po třech dnech v lázních.  

Vyzkoušejte osvědčenou metodu, kterou využívali již staří Řekové, Římané i Egypťané, naši i světoví bylinkáři a postupně se k ní vrací nejmodernější klinické vědecké studie, protože její výsledky jsou fantastické u onemocnění, která konvenční medicína nedokáže řešit. 

 Více informací o výzkumech a našich vlastních analýzách si můžete přečíst  ZDE..

levanduloveudoli


Vhodné BIO produkty

RAW konopný olej s Levandulí Chodouňskou 8%CBD

752-5_bio-konopny-raw-olej-s-levanduli-chodounskou

Andělské kapky s Levandulí Chodouňskou 10%CBD

749-1_bio-andelske-kapky-s-bio-levanduli-chodounskou

Konopný sypaný čaj s Levandulí Chodouňskou

629-4_bio-konopny-sypany-caj-s-bio-levanduli-chodounskou


Levandule Chodouňská pro přípravu čajů a nálevů

291_bio--levandule-chodounska--nase-modre-zlato--k-nalevum--cajum--vareni--sirupum


Esenciální olej z Levandule Chodouňské

877-1_bio-esencialni-olej-z-levandule-chodounske-pro-primou-aromaterapii

Doprava zdarmapři nákupu nad 1 500 Kč
Free shippingon purchases over 1 500 CZK
Expedice do 24 hodin
Expedition during 24 hours
BIO certifikace
ORGANIC certification
FSC certifikace100% kompostovatelný obal
FSC certification

Akce v Levandulovém údolí

Events in Lavander Valley

levandulové údolí levandulové údolí
levandulové údolí

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení