Jak na deprese, úzkosti a nespavost?

Trpíte nespavostí, depresemi, či úzkostí? Pomoc najdete v Levandulovém údolí.  

Moderní doba na nás klade obrovské nároky. Každodenní stres, nejistota nebo nespokojenost s vlastní životní situací ohrožují naši psychiku i celkové zdraví. Říct si o pomoc je pro mnoho lidí těžké, a tak se se svou tíživou situací často uzavírají do sebe a problém narůstá, až přijdou na řadu antidepresiva.  

Účinnou pomoc přitom nabízí sama příroda. V Levandulovém údolí pracujeme s vědou v srdci a s pokorou k bylinoznalectví našich předků.   

Nejprve věda: Tři klinické studie, podrobněji popsané níže, zkoumaly účinnost ústního užívání levandulového oleje podávaného jednou denně v dávce 80 mg/den u pacientů trpících smíšenou úzkostnou poruchou a generalizovanou úzkostnou poruchou. Levandule  prokazatelně snížila úzkost a napětí  u 221 pacientů trpících úzkostnou poruchou. Kromě toho levandule zlepšila související příznaky, jako je neklid, poruchy spánku a somatické potíže, a měla příznivý vliv na celkovou pohodu a kvalitu života.  

A jak vám pomůžeme my v Levandulovém údolí? Levandule pomáhá jak aromaterapeuticky, tak zevnitř. Bylinná aromaterapie, kterou nabízíme v našem Aroma domku, je po tisíce let vynikající metoda, jak pomoci při duševním, fyzickém i psychickém vyčerpání. 1,5h kúra s BIO Levandulovým esenciálním olejem, který vám aplikujeme přímo na vnitřní tepny vašich rukou a spánky. Během aromaterapie budete pít BIO Levandulovou harmonizovanou vodu, nebo v chladných měsících BIO Levandulový čaj, což přináší celkovou regeneraci těla, mysli a duše jako po třech dnech v lázních.  

Vyzkoušejte osvědčenou metodu, kterou využívali již staří Řekové, Římané i Egypťané, naši i světoví bylinkáři a postupně se k ní vrací nejmodernější klinické vědecké studie, protože její výsledky jsou fantastické u onemocnění, která konvenční medicína nedokáže řešit. 

Více informací o výzkumech a našich vlastních analýzách si můžete přečíst  ZDE.

BIO konopný RAW olej s Levandulí Chodouňskou

Harmonie těla mysli a duše s BIO Levandulí Chodouňskou

BIO Andělské kapky s BIO Levandulí Chodouňskou

NO STRESS kapky s BIO Levandulí Chodouňskou

Harmonie těla mysli a duše s BIO Levandulí Chodouňskou

Jak na deprese, úzkosti a nespavost?

BIO esenciální olej z Levandule Chodouňské

Doprava zdarmapři nákupu nad 700 Kč
Free shippingon purchases over 700 CZK
Expedice do 24 hodin
Expedition during 24 hours
BIO certifikace
ORGANIC certification
FSC certifikace100% kompostovatelný obal
FSC certification

Akce v Levandulovém údolí

Events in Lavander Valley

levandulové údolí levandulové údolí
levandulové údolí